PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Nos Nerden Bulabilirim ?

motopisklet
08 Ocak 2009, 01:22
arkadaşlar motorumu alinca arka sag amasore taktirmak istiyorum fiyati nedir ve katmasi zormudur ?

Şenonar
08 Ocak 2009, 01:30
Gökhan sen manyakmısın:queen:ne nosu ybr ye nos takınca ne olucak yarışamı çıkıcaksın :cherry:

iyireklam10
08 Ocak 2009, 01:32
:d:d:d
..........................

motopisklet
08 Ocak 2009, 01:36
nieki nos en fazla 20 km/h hizlandirmazmi :pale:

barrokas
08 Ocak 2009, 01:37
al burda var arka amortiserede uyar yani:P

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Parts-Accessories___NOS-07001-Sniper-Nitrous-Kit-Holley-w-purge-regulator_W0QQitemZ160308219155QQddnZPartsQ20Q26Q2 0AccessoriesQQddiZ2811QQcmdZViewItemQQptZMotors_Ca r_Truck_Parts_Accessories?hash=item160308219155&_trksid=p4506.c0.m245&_trkparms=72%3A543|65%3A12|39%3A1|240%3A1318

kopyala yapıştır

CBA
08 Ocak 2009, 01:37
arkadaş yanlış söylüyo herhlde böyle değişik bi tip amortisörler vaya yayın yanında ufak tüp gibi bişi oluyo onu söylüyo her halde

< iLk@yy >
08 Ocak 2009, 01:38
nieki nos en fazla 20 km/h hizlandirmazmi :pale:

125 cc motorun var kaldırmaz motoruna yazık edersin
masraf yapmaya kalksan verdiğin parayla bi motor daha alabilirsin yani:cat:
nos ole basit bi işlem değil bağla tüpü bas düğmeye motorun bütün iç kısmı değişiyor krank piston piston yelekleri vs vs vs eksantrik milinide değiştirmen gerekiyor... tabi bunlar kendi parçaları olmuyor motorun orjinalliğinide bozucaksın demektir buda

hurricane_cbr
08 Ocak 2009, 01:41
var yurt dışında maliyeti çok değil getirtebilirsin erdemd nickli erdem abi bu konuda bana yardımcı olmuştu ama bi imkan bulup alamadım :S

motopisklet
08 Ocak 2009, 01:41
http://content.imagesocket.com/images/572_inch_block_motorcyclead3.jpg

hurricane_cbr
08 Ocak 2009, 01:43
http://content.imagesocket.com/images/572_inch_block_motorcyclead3.jpg

gökhan bu motorda var diye ybr ye mi takacaksın :mrgreen: baksana motora 8silindir V motor vs. cart curt ve bu kesin modifiyelidir bide.. YBR yi de böyle yapacaksan komple tamam :queen:

motopisklet
08 Ocak 2009, 01:46
nie bunlar motorda dielereri ney gerekirse 8 silindir bile takarim :)

maksak gorunuş olsun diye boşlarindan en ucuzunu 100 ytlye bulabilirmiyim :)

sessizsakin
08 Ocak 2009, 01:48
nos tekniği sadece tüpten oluşmaz. yanında bir sürü ekipmanı da var.

eğer motorunuzun performansını artırmak istiyorsanız satıp 250 cc bir motosiklet alın :). daha kolay ucuz risksiz ve garanti olur eminim :)

--------------

edit : :D maksat muhabbetmiş :D

abi görünüş için istiyosan bi sürü değişik tüp var nos'a benzer. al bitane boya. üstüne de nos çıkarmasını çak gitsin. aynısından farkı kalmaz.

hurricane_cbr
08 Ocak 2009, 01:50
gökhancım ebay da war araştır biraz komple ekipmanlarıyla birlikte 35 40 $ mı ne fazla değil kargosuyla max 70 lira falan.. hadi bilemedn 80

Etiketler: nos, noslu balikci teknesi, piskletli motor, tirbo, vinn, zort
Allah'ım yaaa :queen:

deli_mavi
08 Ocak 2009, 01:55
Ama nos alana motor bedava v8 kampanyasi varmis :P

cqn3517
08 Ocak 2009, 01:56
İstersen elimde komple Nitrous Kit var NOS marka...

Fiyatı msn imden görüşebiliriz...

Saygılarımla...

wert_35
08 Ocak 2009, 02:38
bence bunların hepsi fazla bilgisayar oyunu etkisi:queen:

bkz:need for speed:cherry:

alperiz
08 Ocak 2009, 02:41
nos motoru hızını arttırmaz, sadece hızlanma süresini kısaltır.. ayrıca standart bi motora uygulandığında piston kırar ve motora zarar verir diye biliyorum.. yani sadece nos takmakla olmuyor... :)

amadeus1111
08 Ocak 2009, 03:45
birader sen en güzeli oda parfümünü al kullan nos niyetine.

te allam sana geliyorum bu yurdum insanı nosu keşfetti ya sonunda..

bakkaldan alırsın nos tamammı kardeş.

bizim tükkanın altında Erzincanlı Hacı Bakkal var orda satılır o dediğinden

tod_kazanova
08 Ocak 2009, 03:49
nos mu pu hahayatt ben taktım bi kaç sene önce deneme deneme benden demesı:Dhelekı 1000 den asasına hic deneme:D

jackaan
08 Ocak 2009, 06:17
sakamı bu topik

MasterFK
08 Ocak 2009, 07:02
sakamı bu topik

yok hocam gerçeğin ta kendisi:P:mrgreen:görüntü amaçlı:mrgreen:

ARBETUS
08 Ocak 2009, 09:15
sadece görüntü istiyorsan en küçük boy yangın söndürme tüplerinden al nos tüplerinin renklerine boyatıp sticker yapıştırt. Ben açmak istediğim motocafedeki yangın söndürme tüplerini böyle yapmayı düşünüyordum :)

Makine
08 Ocak 2009, 10:20
Yani herkes ciddi ciddi yazdı nos meselesi için. İşin sadece görünüş olarak istendiği baştan belirtilseydi bu kadar bile yazı yazılmazdı. Ben bile mesaj attım bunu söylemek zorunda kaldığım için. :jocolor:

yürekçe
08 Ocak 2009, 10:39
NOSU amartisöre mi takacan daha hızlı yaylansın diye :P

şaka di mi bu, seni gidiiiii

zeda3000
08 Ocak 2009, 11:50
Bosver motora nos takmayi , sen bir tane red bull ic 125cc motorundan daha hizli kosarsin hemde daha ucuza gelir:)

NOS : Nitro Oksijen sistem, yanma odasindaki yogunlasmayi kat kat artiran bir sistemdir. Maket arabaya bile takilir ama su bir gercek anlik bir hizlanmadir ve saglam bir motor blogu ister. Aksi taktirde ilk ve son denemen olur nosu ve motorun nasil eridigine hayretler icinde taniklik yaparsin:) Genelikle motor blogunun ici seramik ile kaplanir. Ciddi bir drag yariscisi degilsen (ki zaten kurallar geregi Turkiyede drag yarislarinda NOS yasak halen) bu degmez.

yerliplaka26
08 Ocak 2009, 12:38
al bi mz kardeşim, nos takılmış ybr den iyidir. sadece gaza yüklen tek teker havada. gidonu sıkı tut ama orjınalınde nos etkisi var. dostlara selam yola devam:cat:

hurricane_cbr
08 Ocak 2009, 12:40
erdem abi nerdesiiiiinnnnn gör bu topiği bişiler karala şuraya :mrgreen:

Unique693
08 Ocak 2009, 12:45
Nos takmak için kırank pıstonları değiştirmek zorundasın ybr nın pıston kırank vs vs kaldırmaz nosu kırank kırar hem bıldıgım nos kendı dolmuyor doldurman lazım yanlısmıyım ??

cqn3517
10 Ocak 2009, 03:01
Birçok yurdum insanı hayaliyle birlikte bir çok şey saçmalamış:)

Aslında önyargısı olan arkadaşlara sormak gerekir sen daha hiç Nitrous Kit gördünmü...

Gördüysen kendi el emeğinle yaptınmı...
Yaptıysa adam zaten böyle saçma sapan konuşmaz...
Ben kendi 150 cc lik scooter ıma taktım 0.2 bar basınçta:mrgreen:
Hala piston kol mu kırar diyorsunuz...
Şimdiyse 0.3 bar basınçta Turbomu kullanıyorum...
Yinemi piston kol kırdı...
Vay anasını o zaman ben hayal dünyasında yaşıyorum:P

onuray
10 Ocak 2009, 03:08
Ya güzel arkadaşım sen beni geçen msn'de ekleyen arkadaş değilmisin? Dur daha 14 yaşındasın.Derdin ne? Nosun maliyeti neredeyse alacağın motorun maliyetinin yarısı.Yavaş canım kardeşim yavaş biraz.

cqn3517
10 Ocak 2009, 03:10
Sen beni birisiyle karıştırıyor olmalısın arkadaşım:mrgreen:

GKN
10 Ocak 2009, 03:10
bende nos aldım, çok merak ettim nasıl bişey die, garip bi tüp..
ama motorum yok , nereye taksam bunu ?

motopisklet
10 Ocak 2009, 03:11
Ya güzel arkadaşım sen beni geçen msn'de ekleyen arkadaş değilmisin? Dur daha 14 yaşındasın.Derdin ne? Nosun maliyeti neredeyse alacağın motorun maliyetinin yarısı.Yavaş canım kardeşim yavaş biraz.

bana diyor :)

maliyetinde degilim gereken parayi bulurum :cat:

cqn3517
10 Ocak 2009, 03:16
İnsanların heveslerini kursaklarında bırakmak neden hoşunuza gidiyor anlamıyorum...:farao:

Kocaman adamsın evliymişsin bir de, senin destek olman gerekir... Olmayacak bir dua değil bu merak etme. Motorla birlikte çok deli bir rakam değil profesyonel Nitrous Kitler...

Senin gücün yetmez paraya o ayrı sen kendi adına konuş yeri gelir ben kardeşime takarım parasını bile istemem kendisinden:wiinkk:

Burası bir paylaşım platformu ise buraya görüşlerimizi yazmak durumunda kayıt olmuş isek birbirimizin önüne taş koymak değil aksine yardımlaşmak için konuşuyoruz...

Saygılar...

motopisklet
10 Ocak 2009, 03:22
İnsanların heveslerini kursaklarında bırakmak neden hoşunuza gidiyor anlamıyorum...:farao:

Kocaman adamsın evliymişsin bir de, senin destek olman gerekir... Olmayacak bir dua değil bu merak etme. Motorla birlikte çok deli bir rakam değil profesyonel Nitrous Kitler...

Senin gücün yetmez paraya o ayrı sen kendi adına konuş yeri gelir ben kardeşime takarım parasını bile istemem kendisinden:wiinkk:

Burası bir paylaşım platformu ise buraya görüşlerimizi yazmak durumunda kayıt olmuş isek birbirimizin önüne taş koymak değil aksine yardımlaşmak için konuşuyoruz...

Saygılar...

saolasin kardeşim :cat:

onuray
10 Ocak 2009, 03:25
Neyse haklısınız ne diyim.Siz bildiğiniz yolda devam edin tabi.Hadi kalın sağlıcakla kardeşim.

GKN
10 Ocak 2009, 03:34
Birçok yurdum insanı hayaliyle birlikte bir çok şey saçmalamış:)

Aslında önyargısı olan arkadaşlara sormak gerekir sen daha hiç Nitrous Kit gördünmü...

Gördüysen kendi el emeğinle yaptınmı...
Yaptıysa adam zaten böyle saçma sapan konuşmaz...
Ben kendi 150 cc lik scooter ıma taktım 0.2 bar basınçta:mrgreen:
Hala piston kol mu kırar diyorsunuz...
Şimdiyse 0.3 bar basınçta Turbomu kullanıyorum...
Yinemi piston kol kırdı...
Vay anasını o zaman ben hayal dünyasında yaşıyorum:P

sen keeway e nasıl bağlattın turbo yu?
intercooler la salyangoz u nereye koydunuz?
hangi marka turboyu bağladın?
resimleri varmı?

cqn3517
10 Ocak 2009, 03:39
Zaten kış ayı cooler a gerek yok fakat yazın takmayı planlıyorum
Turboyu eksoz çıkış boğazının 10 cm ilerisine flanş yaptırttım
Eksoz salyangozunu buraya koydum
Garrett T2 turbo
Resimleri elbetki var videosu bile var msn imi eklersen sana gösterebilirim...

GKN
10 Ocak 2009, 03:41
sitede başlık olarak açıp resimleri yayınlarsan daha hoş olur, hem engin bilgilerinizden tüm site faydalanır, hemde motorunuzu tanımış oluruz :wiinkk:

0guzhan
10 Ocak 2009, 12:51
ybr125e nos takmayı planlıyorsan bende gideyim peugeot 103 mobilete takayım :)

Allah akıl fikir versin kardeş ne diyim başka

durable
10 Ocak 2009, 13:48
tadını kaçırdınız arkadaşlar yeter artık...
tmm arkadaş saçmalamış olabilir ama bu kadarda yüklenilmez.

halilihsan
10 Ocak 2009, 13:55
bu arkadas kendini kaybetmiş :D

durable
10 Ocak 2009, 14:13
bu topiği yöneticilerin kapatması gerekmiyormu ???

çocuk 14 yaşındaymış işte.yeterince bilgisi yok ve ilk cevaplarda

olmayacağıda söylenmiş.bu ne ego

tatminimi beyler ! gelen giden laf sokuyor çocuğa.bu siteye ben birşeyler

öğrenmek için başkalarının tecrübelerinden yararlanmak için giriyorum.ve bu to

piğin hala güncel olması saçmalık.