PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Modifiye moped toplamak

recayi
06 Ocak 2009, 21:31
Arkadaslar bızım antalyada bı ustamız var benım arkadasa 200 ytl ye ıstediğin gibi moped toplarım demiş benim arkadaşda tanıyor ustayı arkadasın mobıletıde var ben http://www.motosikletpazari.com/ilanresimleri/1596/1.jpg
http://www.motosikletpazari.com/ilanresimleri/3419/2.jpg
bunlar gıbı bır moped yaptırıcam sız bana neler koymamı gerektıgını yazarmısınız sukadar sılındır karbırator vs ozellıllerınde yardım edermısınız ustaya yazıp verıcemde fıstık yesılı jantlarıda beyaz olmasını ıstıyorum yardmlarınız beklıyorum..Önerilerinizi

kuba show arkadasıma danıstım 15.1.5 karbürator cırcır eksoz elden gazlı gazkolu tırtıklı fıstık yesılı govde kafalık mor koltuk ucgen jantlar kemık fıstık yesılı jantların bacakları mor gobegı mor arka jant 17 once jant 17 motor grank sılındır blok klepe 105 ateileme sistemi elektronık veya platınlı on dıs 15 arka dıslı 52 bu motor sızce nekadar toplanır..?

kuba_shov
06 Ocak 2009, 21:45
renk bence çok cırtlak duruyor bence metalik altın sarısı yaptır cantlarıda metalik ateş kırmızısı cantların göbeklerine de altın sarısı attır çamurluklar yan kapaklar ya altın sarısı olsun yada nikelaj ön kafalık ateş kırmızısı olsun arka jant 17 ön jant 18 olsun lastikler pirelli viraj lastiği olsun ön 2.25 18 arka 2.75 17 olsun 2 de yanaklık MOTOR KISMI grank,silindir,blok,klepe 105 olsun ateşleme elektronik veya pilatinli olsun platinli daha hızlı gider ön dişli 15 arka dişli 52 olsun karbüratör 15.15 italyan olsun bu dediklerimi yaptırırsan bebek gibi olur motorun ama sen bilirsin ama motor kısmını kesinlikle dediğim gibi yaptır kavrama 103 olsun ön takım nikelaj olsun arka amortisörlerde nikelaj olsun askı yayının içine öntakım yayı koyup da taksın daha iyi olur

teknoali
06 Ocak 2009, 22:03
arkadaşaş herşeyi anlatmış bence ,

motordan çok fazla anlamam ama , sanırım aragaz cekebilmek için 15*15 karburator olması qerekiyor. yine bilen söyleyecektir.

ayrıca zaten rekleri sen göz zevkine qore sececeksin...

recayi
06 Ocak 2009, 22:08
ikinizede teşekkr ederim dıger arkadasların onerılerını beklıyorum

Ramazan Can
06 Ocak 2009, 22:12
:cat::cat::cat::cat::cat:
renk bence çok cırtlak duruyor bence metalik altın sarısı yaptır cantlarıda metalik ateş kırmızısı cantların göbeklerine de altın sarısı attır çamurluklar yan kapaklar ya altın sarısı olsun yada nikelaj ön kafalık ateş kırmızısı olsun arka jant 17 ön jant 18 olsun lastikler pirelli viraj lastiği olsun ön 2.25 18 arka 2.75 17 olsun 2 de yanaklık MOTOR KISMI grank,silindir,blok,klepe 105 olsun ateşleme elektronik veya pilatinli olsun platinli daha hızlı gider ön dişli 15 arka dişli 52 olsun karbüratör 15.15 italyan olsun bu dediklerimi yaptırırsan bebek gibi olur motorun ama sen bilirsin ama motor kısmını kesinlikle dediğim gibi yaptır kavrama 103 olsun ön takım nikelaj olsun arka amortisörlerde nikelaj olsun askı yayının içine öntakım yayı koyup da taksın daha iyi olur

t.madde
07 Ocak 2009, 00:39
zozi.net burda farklı moped bulursun :)