PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Büyük Aşklar Nefretle başlar

kaskşart
29 Aralık 2008, 23:05
Arkadaşlar bundan 2 yıl önce hicbir motosiklet türünü sevmiyordum (raceler dahil :) ) sırf ihtiyaçtan dolayı işe gidip geliyim az maliyet olsun diye mobylette bionik aldım sonra nasıl oldu bilmiyorum ama bi anda iki teker hastası oldum çıktım :) şimdi gerçekten motorumdan memnunum yaza doğru bi kuma getirmeyi düşünüyorum üstüne :mrgreen: sizin sevdanız nasıl başladı acaba vaya hastalığınız :P

E-M-R-E
29 Aralık 2008, 23:10
böyle bi konu açılmıştı sanırım !
bende lise zamanımda başladı , maddi imkansızlıklar yüzünden askerden sonra nasip oldu şehir içi az yakar iyi kaçar diye bi scooter aldım ama dediğin gibi
hep daha fazlasını istiyo insan bende büyütmeyi düşünüyorum sütten kesilsin de :mrgreen:

cbr125faik
29 Aralık 2008, 23:14
benımde babam eve aldı getırdı bundan 4 yıl once....bır scooter dı o 3 yıl bındım ona sımdı gt 250r ım var...ve bundan sonrda buyutmeden durmam sanırım...

matpcy
29 Aralık 2008, 23:20
ben bisiklete başladığımda 5 yaşımda otomatik motor merakı başladı.sepetli motorunu kaçırmışım babamın vitesli:) yokuşlarda bisikletle pedal çevirmek zor gelirdi özenirdim mobyletlere o yıllar çıkıverdikleri için:)

onuray
29 Aralık 2008, 23:24
Bundan yaklaşık 10 yıl önce.O zaman bağcılar denilen yer üzüm tarlası.Neyse konumuzla alakalı değil:queen: Arkadaşlarla bisiklet gezisinden dönerken E-5'te 3 tane racing makine aynı anda ön kaldırdı. Tahmin ediyorum o tarihlerde zaten toplasan 3 tane racing makine vardır türkiyede:P Sonra ben benden gittim diyebilirim. Bi 5 yıl üstünü örttüm ama MT'ye üye olunca film koptu

draggy
29 Aralık 2008, 23:45
Edirne de kiracıyız, alt katımıza motor tamircisi bir abi taşındı. Bilen bilir "Kont Ümit", bisikletimle her gün ordaydım, o zamanın motorları işte bionikler, pejolar, mz ler, nadirdi japon motorları hemde çok nadir. Şimdi sattığı bir BSA sı vardı. Hayrandım :)

draggy
08 Mayıs 2013, 18:48
Allah rahmet eylesin :(

Bana motor zevkini aşılayan yılların motor tamircisi ve motorcusu Kont Ümit'i kaybetmişiz. Allah gani gani rahmet eylesin :(

http://www.edirnehaber.org/image.php?image=site/web/news/images/umiti-kaybettik-5ae6-20130508.jpg

http://www.edirnehaber.org/haber/6991/umiti-kaybettik.html

yasinim
08 Mayıs 2013, 21:01
Benim motor aşkım çalıştığım işyerine gelen müdürle başladı. Abi adamda fazer var sene 2009 motor 2008 bu nasıl bi güzellik müdür keçiörende oturuyo ben etimesgusta sırf motorun arkasınabinmek için şentepede oturan annennemgilde kalıyodum motosikletin gücünü o zaman hissetim ve 2 yıl bu aşkı bizinkilerden sakladım 2yılın sonunda ewdekilere anlattığımda hayretler içinde olumlu karşıladılarve 2011 milletin dediğine kulak asmadan sıfır tvs aldım çok mutlu bi berqberlik yaşadım 11binde satıp 250 lik calibre aldım yine milletin dediğine kulak asmadan onlada mutluyuz hedef iyice pişip gsxr 600 inş.