PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : cbf 150 ye 4lü sinyal bağlayan varmı? Nasıl yapabilirim?

ethemm76
25 Aralık 2008, 02:13
Beyler benim bi sorum var. Ben motora dörtlü sinyal taktırmak istiyorum. Bunu kendi yapan varmı ? veya nasıl yapılıyor. Kendi yapan varsa tarif edebilir mi =? Her hangi bi motor ustası bu işi yapabiliyor mu ? Çin malı eski motorumda vardı. Hep ışıklarda yavaşlarken ani yavaşlamam gerektiği zamanlarda kullanırdım. cbf 150 de olmadığından bu gibi durumlarda sanki arkamdan gelen benim yavaşaldığımı veya durduğumu fark etmeyecek ve üzerimden gececek miş gibi endişeleniyorum. Devamlı frene basıp bırakıyoroum stop lambası ile uyarabilmek için ama bi dörtlü bağlatabilmek istiyorum.

serkanADH13
25 Aralık 2008, 02:25
arkadaş burada var,
ben bizzat kendım yaptım racer 200 motoruma,
gayet pratık ve uygulaması kolay bir biçimde,

buyur lınk.
http://www.motosiklet.net/forum/faydali-bilgiler/54151-motosikletimize-4lu-flasor-yapimi-uygulamali.html

ethemm76
25 Aralık 2008, 02:29
teşk..bu linki bilmiyordum :)

anılyuksel
25 Aralık 2008, 21:54
ethemm76 aksesuarcılarda satılan flash çakar lamba lar va onların far içi olanları var onlardan alma mobilet sinyali gibi olanları var onlardan al aynı sinyal lambası gibi monte et sinyallerin altına onların kablolarını stop lambasına paralel bağla sen giç uğraşmadan motor kendi sinyal versin hemde daha güçlü bi şekilde

motocycleboyreigns
27 Aralık 2008, 14:47
ya da eyong a mesaj atarsın,sana anlatır.

motorhocası
27 Aralık 2008, 17:26
4'lü ikaz düğmesi için bir fazla düğmen var mı en azından yeri, İşe yaramayan 3 kuruşluk bişey için orjinalliğini bozma derim.