PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Nx 4 Falcon Hakkında

kocari08
25 Aralık 2008, 01:00
Arkadaşlar Honda Nx 4 Falconu 3 Ay Kadar önce Aldım önceden Kanuni Tiger 250 Vardı 3 Yıldır Kanuni Kullandım Gerçekten çok Sorunlar Yaşattı Allaha şükür Satıp Kurtuldum Ve Paraya Kıyıp Falconu Aldım Hiç Honda Motora Binmemiştim Inanın Bana çok Seri, çok Havalı, çok Yaylı ,esnek ,rahat Geldi çok Memnun Kaldım üzerinde Hiç Aksesuar Yoktu Biraz Masraf Tan Sonra çok şık Görünüm Kazandı Ona Taktığım Aksesuarlar Elceklere Takılan Rüzgarlıklar,ön Cam,ön Amörtisörler Lastikleri,koruma Demiri,sis Farları,ha Bide Arkadakinin Ayakları Koyduğu Ayak Demirleri Dökümmüş Bir Kere Yan Tarafa Düştü Döküm Ikiye Ayrıldı Benim Canımı Sıktı 2 Ayak Konulan Parçaları Söktüm Demirciye Verip Aynısının Demirli Olanını Yaptırdım şimdi Daha Dayanıklı Ve Sağlam Oldu . Arkadaşlar Bu Falconun Yağ Değişimi Hangi Yağ Ve Kaç Numara Kullanılıyor Bilginiz Varsa Cevap Yazabilirmisinin

praetorian
25 Aralık 2008, 01:03
yag degisimi 2000 de 1 yapiyorum ben..10 40 koyuluyor..
yagini surekli kontrol et cok onemli zira yagina iyi bakarsan bu motor bitmez gibi bisi:)
on camin detayli fotografi varsa sevinirim bende aradim ama bulamadim hic..
koruma demiri de onemli tabi:)

kocari08
25 Aralık 2008, 01:22
Kardeş Foto Nasıl Koyuluyo Bulamadım Tarif Edersen Bi Kaç Tane Ful Modifiyeli Fotoları Var

Olcan138
25 Aralık 2008, 01:26
http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/14235-nx4-falcon-hakkinda-25.html