PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : cbx 750 p almayı dusunuyorum

GAZKESMEZYBR
20 Aralık 2008, 12:15
slm arkadaslar ben ızmır karsıyakadan kerım su son zamanlarda honda cbx 750 p almayı dusunuyorum hosuma gıdıyor ve bı bukadarda korkuyorum nede olsa polıs ten cıkma bunlar ve motor hakkında pek bı bılgım yok sızlerın fıkırlerıne ve dusuncelerınıze ıhtıyacım var ve suan ybr 125 kullanıyorum artık bana yetmıyor sızlerın yardımını beklıyorum

alix35
20 Aralık 2008, 12:18
kerim arkadaşım öncelikle hoş geldin..bende k.yakadanım...bahsettiğin motoru bilmiyorum polisden çıkma dedin yinede iyice bi araştır....

halilihsan
20 Aralık 2008, 12:33
Polisten çıkma motorda Km fazladır ama bakımlıdır tabiki.

GAZKESMEZYBR
20 Aralık 2008, 13:12
motor cok hosuma gıdıyor

bakımları ve yedek parcası korkutuyor yakıtı onemlı degıl yaktıgının karsılıgını verecektır sanırım

aslını soylemek gerekırse 4 sılındır bır makına ıstıyorum sesıne hastayım sesını duyunca tuylerım dıkendıken oluyor

mzcı
20 Aralık 2008, 13:56
arkadaşım o motorlar 90 küsür modellerdeydi ğaliba parca sorunu yakıt sorunu ve bir çok sorun yaşarsın ğibime ğeliyor ve de pahalı da bence uzak dur o fiyatlara cok daha iyi makinalar alırsın

ethemm76
20 Aralık 2008, 14:06
o motorlar çok km yapmıştır ve yarın öbürgün sıfır motor veya segman piston istiyebilir, o zaman parçalarını bulabilirsen tabiki bi motor parasıda motor için vermen gerekebilir ayrıca yedek parça temin edemeyebilirsin. Ben uzak dur derim.

demirgursel
20 Aralık 2008, 14:13
siteden arkadaşımız çok güzel bir şekilde bakımını yaptı şu an hazır durumda istersen haber verelim.resimlerinide çekip ekleriz bakarsın, satacaktır belki.siyah renk, ben gördüm motor harika duruyor.modeli düşük tabiki.çok güzel bakımını yaptı.istersen görüştürürüm:cat:

yürekçe
20 Aralık 2008, 14:25
harika bir makina. ben de niyeti bozmuştum ama parça sorunu ürküttüü.. :(

70musti
20 Aralık 2008, 14:32
Merhaba, bende bir tane var tarz değiştirmek için satıyorum ilgilenirseniz bakabilirsiniz. Küçük yer olduğu için fazla km si yok ayrıca parça sorunu da yok

http://www.sahibinden.com/temiz_bakimli_cbx_750WQQaXQQ7422569WQQpXQQdisplayi tem

GAZKESMEZYBR
20 Aralık 2008, 19:02
vallahı arkadaslar bu motor hakkında nekadar bılgı ve deneyım kazanırsam okadar ıyı olur benım ıcın ayrıca sıtemızdekı arkadasımın cbx ının fotolarını gormek ve tanısmak ısterım yardımcı olursanız sevınırım.bılıyorum motorlar yaslı ama kendıme engel olamıyorum hosuma gıdıyor

Murat2100
20 Aralık 2008, 19:15
Polis Motoru Oldugu İçin Belki Parça Sorunu Cekebilirsin Ama Bulunamaz Diyede BirŞey Yok Tabikide Bulunur Ama Ucuz Olacagını Sanmıyorum

Herkezin İçinde Bi Hastalık Var :) Ve HERKezin Beyendiği Bir Motor zzr600 :)

Yeniçeri
20 Aralık 2008, 19:26
http://www.sahibinden.com/orjinal_cbx750WQQaXQQ11497353WQQpXQQdisplayitem Edirne'de şöyle bir makina var.Ben bizzati gidip incelemedim.Ancak tanıyan arkadaşlar çok iyi durumda olduğunu söylüyorlar.

Lucas
21 Aralık 2008, 03:51
CBX 750 P güzel makinadır. Parça bulmak imkansız değil ama uğraştırıcı olur.

GAZKESMEZYBR
21 Aralık 2008, 17:04
arkadaslaar edırnedekı motor benıde cezbettı sahıbıylede konustum motor ıyı durumda oldugunu soyluyor edırnedekı arkadasla konustum motora guvenıyorum dıyor fakat ızmırdekı metın ıs motor servısıyle konustum danıstım motorların guzel oldugunu soyluyor ve makına tık dedımı 1000 ytl den asagı cıkamazsın dedı ısın aslı bıraz cekındım fakat motor ıyı ıse hıc dusunme dıyor

barrokas
21 Aralık 2008, 17:23
bence hiç yanaşma bu motora,eskiye rağbet olsa bit pazarına nur yağardı der atalarımız

Endurocu01
22 Aralık 2008, 20:46
Gazkesmezybr kardeşim başkalarının lafına fazla güvenme,motoru olanda konuşuyor olmayanda,bilgisi olanda yorum yapıyor olmayanda,sor bakalım kim kullanmış CBX 750 1991 olabilir.Bende 1993 Suzuki var hala taş gibi gezi resimlerindende görüyorsunuz.Paça sorunu yok tamiri yok çünkü kolay kolay arıza vermiyor.Barrokas demişki eskiye rağbet olsa bit pazarına nur yağardı,bende diyorumki eskisi olmayanın yenisi olmaz.

Neyse bende var CBX 750 Syaha boyandı ruhsata işlendi muayenesi sigortası her şeyi tam,temiz makina istediğine gösterebilirsin ama çantaları ve camı yok,varda bakım gerektiriyor ve boyasız, fiyat 4500 ytl 1991 model 73000 km de

GAZKESMEZYBR
28 Aralık 2008, 10:52
kardes sen nerdesın motorsıkletını gormek ısterım motorunun makınası nasıl