PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : cilgin turkler!

fullthrottle
12 Aralık 2008, 09:32
http://www.sahibinden.com/dikkat_cok_onemli_kati_ve_sivi_yakita_son_sarj_yok WQQaXQQ10865383WQQpXQQdisplayitem

sabah sabah ucurdu beni adam..:cyclopsan

yürekçe
12 Aralık 2008, 10:16
http://www.sahibinden.com/dikkat_cok_onemli_kati_ve_sivi_yakita_son_sarj_yok WQQaXQQ10865383WQQpXQQdisplayitem

sabah sabah ucurdu beni adam..:cyclopsan

bereber uçarsını artık :queen::queen:

cakalaz
12 Aralık 2008, 12:58
Verilmişti bu :) Yine de sağoL :)

kymcOcUk
12 Aralık 2008, 13:07
vardır bi hikmeti...

Shrieker
12 Aralık 2008, 14:25
Sanırım Fatih Altaylı'nın yaptığı bir programdı...Kendinilerini mühendis olarak tanıtan iki şahıs hararetli bir şekilde "havayla çalışan" uçak yaptıklarını iddia ediyorlardı.Karşılarında ise -yanlış hatırlamıyorsam- bir uçak mühendisi vardı ve "e peki, çalıştırmak için ilk enerjiyi nasıl sağlıyorsunuz ?" diye sorunca cevap olarak "prize takıyoz" demişlerdi :queen: (Elektrik şebekesiyle çalışan motor yapmışlar ama havayla çalıştığını zannediyolardı garibanlar :) )

Bir de 2006'nın sonu 2007'nin başında Erke diye içinde Ordu emeklisi generallerin bulunduğu kolpa bir oluşum vardı hatırlarsınız.Zamanında tamamen gündemi oyalamak için böyle birşey yaptıklarını düşünüyorum (Cumhurbaşkanlığı seçimi tantanası almış yürümüştü).

PIERzig
12 Aralık 2008, 15:19
Bir de 2006'nın sonu 2007'nin başında Erke diye içinde Ordu emeklisi generallerin bulunduğu kolpa bir oluşum vardı hatırlarsınız.Zamanında tamamen gündemi oyalamak için böyle birşey yaptıklarını düşünüyorum (Cumhurbaşkanlığı seçimi tantanası almış yürümüştü).
Erke dönergeci...Sınırsız enerjii... :mrgreen: Gerçekten noldu ya sesleri çıkmıyo:)

halilihsan
12 Aralık 2008, 15:29
100.000 yazmış

flying hellfish
12 Aralık 2008, 15:35
Adam belli ki bu resimlerde gordugumuz cihaz icin 100,000 YTL istemiyor ya da bu parayi da istemiyor. Yanlizca bir projesi var bunun icin bir sponsor, maddi yardim alabilmek icin ugrasiyor. Sonucta adam birseyler yapmaya, uretmeye calisiyor, takdir edip saygi duymak lazim.

SuPeR BiKe
12 Aralık 2008, 15:50
yakıt yok demiş enerji için fizyon + kinetik yazmış yakıt olmadan fizyon enerjisini nasıl kullanmış merak ettim.

destek vermesine verelimde adam gibi işlerle çıksınlar karşımıza enerjisiz motor üretecek kadar zeki biri patent ve buluşunun satılması için sahibinden.com sitesini mi bulmuş. saçmalık bence. böyle bişeyle ilgilenecek binlerce yerli ve yabancı firma bulabilirdi adamlar milyon dolarlar yatırıyor ar-ge için. bunun için sahibinden.com uygun biryer değil bence herşeyi düşünümüş icad etmiş bunu düşünememiş mi?

ketchup
13 Aralık 2008, 13:36
Sanırım yaptığı şey bir dizi disk formunda mıknatısla çalışan motorlardan biri. Yurtdışında pek çok örneği mevcut. Evet sadece manyetik diskler ile hareket sağlıyor fakat bu disklerin de manyetiği zamanla bitiyor. Tekrar manyetik hale getirmek için gerekecek enerji ise tabi ki harcadığınız enerji ile aynı olacaktır. Hiçbirşey yoktan var edilemez.

aargh
13 Aralık 2008, 13:41
Takdir edip saygı duyacağınıza lay konusu etmeniz bence hoş değil.

Asılsız bir duyuru da olabilir. Ama bunu kimse bilemez. Gidip alkış tutmak zorunda değil kimse am sanırım ortada bir emek var. Saygı lütfen.