PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : GT250R..Ve Egzozz Tavsiyeleriniz??

thaii_vtec
06 Aralık 2008, 23:31
Arkadaşlar 250cc Chooper ımdan sonra 250 cc Hyosung Gt250R a geçtimm.. Ve egzozz yaptırmakk istiyorum tavsiyelerinizi,bilginiz varsaa ücretini ve yerini söylemenizi rica ediyorum..?? Teşekkürler..

Allahtan herkezz birbirine yardım ediyo burdaa =) okadarda takılırım ilkk defa bişeyim çıktıı ondada kimse bişeyy demezz neysee eyvallah genede =)

< iLk@yy >
06 Aralık 2008, 23:52
tiger kullanıyor çoğu kişi devil yoshimura akrep vs kullananda varsa yada gören daha iyi bi artısını bilen varsa yada yazar sana zaten bu saydıklarım içindede seste çok anormal bir fark alamazsın

Kelleci
07 Aralık 2008, 00:07
Arkadaşlar 250cc Chooper ımdan sonra 250 cc Hyosung Gt250R a geçtimm.. Ve egzozz yaptırmakk istiyorum tavsiyelerinizi,bilginiz varsaa ücretini ve yerini söylemenizi rica ediyorum..?? Teşekkürler..

Allahtan herkezz birbirine yardım ediyo burdaa =) okadarda takılırım ilkk defa bişeyim çıktıı ondada kimse bişeyy demezz neysee eyvallah genede =)

taylan orjin bişey istiyosan parayı gözden çıkarmalısın. yok kısıtlı bir bütçen varsa ercan ustaya gideceksin. yada netten 2.el orjinlere bakacaksın:cat::rendeer:

karpatkurdu
07 Aralık 2008, 00:11

ben benım scoter e yaptırdım her çeşıt motosıklete el yapımı pazsalanmaz kromdan yapıyorlar isetersen bı bak http://www.ferikegzoz.com/

emin_arikoglu
olum taylo insan önce bi hayırlı olsun topaa açar hemen egzos soruyosun :mrgreen:

crayzboyone
yoshimura...Tek gecerim... Digerleri tırt . Ama büssürü kişi diyecekki 2 silindirli motor da hepsi aynı sesi verir. Ama hayır yoshimura tatlı bır ses verıyor ve bas agrıtmıyor buna inan..

Kelleci
07 Aralık 2008, 00:13
http://www.ercanmotorcycle.com/iletisim.html

emin_arikoglu
07 Aralık 2008, 00:14
yoshimura...Tek gecerim... Digerleri tırt . Ama büssürü kişi diyecekki 2 silindirli motor da hepsi aynı sesi verir. Ama hayır yoshimura tatlı bır ses verıyor ve bas agrıtmıyor buna inan..

two brothers taksam olmaz mı abi 1500 euro saydım boşa gitmesin :P

crayzboyone
07 Aralık 2008, 00:15
two brothers taksam olmaz mı abi 1500 euro saydım boşa gitmesin :P

Motorun fiyatı o zaten abi :mrgreen:

emin_arikoglu
07 Aralık 2008, 00:17
Motorun fiyatı o zaten abi :mrgreen:

o zaman motoru mu egzosa takmış oluyoruz :P

crayzboyone
07 Aralık 2008, 00:23
o zaman motoru mu egzosa takmış oluyoruz :P

Aynen öyle :mrgreen: Abi sen daha demın 1500€ mu dedin :cyclopsan

thaii_vtec
07 Aralık 2008, 00:36
saolun site verenlerinkini araştırıcam..

Emin abii ölee aldıkk ettikk topici açmakk istemedim ya =) bilmesi gerekenler bilsinn yeterr zatenn bana =)

emin_arikoglu
07 Aralık 2008, 00:40
Aynen öyle :mrgreen: Abi sen daha demın 1500€ mu dedin :cyclopsan

he yav :mrgreen:

asm
07 Aralık 2008, 01:05
Tiger tavsiye ederim illa ki egzoz değiştireceksen.

Bu motor için fazlası(daha pahalıları) lüzumsuz.

thaii_vtec
07 Aralık 2008, 01:09
asm : kardeşş bana fiyatını sölermisin tiger ın ?? ve yerini