PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yardımm Arkadaşlar..

thaii_vtec
02 Aralık 2008, 15:50
Ne zamandırr yoktumm burdaa uzun süredir.. herkeze selam öncelikle =) arkadaşlar motorumu sattım yeni motor almaya hazırlanıyorum.... Hyosun GT 250R yada Comett alıcam.. Yardımm ederseniz çevrenizde uygun temiz ve satan olursa haberr verirseniz sevinirim.. fiyat 4.000 i geçmicek bi motor arıyorum maalum zorr günler ve kışa adım atıyorumm motorlarıNızla az günleriniz kaldıı.. Fiyatları uygun gelmesini bekliyorum herkeze teşekkürler..:rendeer:

Murat2100
02 Aralık 2008, 17:38
Wallahi 4.000 Ytl Hayasung BulabilirsiN Ama Biraz Zor İşini Kolaylaştırmak İstiyorsan Ve Durumun Var İse Bin Ytl Daha Yükselt Hayasung 5.000 Ytl Bulmak Kolay Ve Bir Cok Sitede Araştırma Yaptım 5 binin altında hayasung görmedim Buradan Bakabilirsin

http://www.sahibinden.com/iyi_durumda_temiz_bakimli_takasliWQQaXQQ10875177WQ QpXQQdisplayitem

shelbycobra
02 Aralık 2008, 17:57
temzmş arkadaşlar bişey sorucam sele tam olarak neresi sele yüksekliği fln warya.........

muratcan7
02 Aralık 2008, 18:30
Bizim buraya Kanuni bayii açılmış. Servis ile geçerken gördüm gt 250 r'ı. Bu akşam gidebilirsem Gidip bakarım yorumlarımı yazarım resimleri eklerim.

erdincpolat
02 Aralık 2008, 18:32
senin için hayırlısı olsun taylan
umarım istediğin motoru alırsın
ama herzaman kendini düşün dikkatli ol
hız tehlikeli bişeydir

cakalaz
02 Aralık 2008, 19:01
O paraya temiz Comet ler bulabilirsin :)

hurricane_cbr
02 Aralık 2008, 19:29
wayyyyy taylan kardeşim hoşgeldin :) ben sna CBF 250 bulayım mis gibi 14000 de

thaii_vtec
02 Aralık 2008, 20:22
wayyyyy taylan kardeşim hoşgeldin :) ben sna CBF 250 bulayım mis gibi 14000 de

hoşbulduk kardeşim eyvallah =) yokk ya cbf250 ıstemıorum daha dogrusu honda ıstemıorum su durumlarda hyosung a bakıorum ya comet ya R=)

O paraya temiz Comet ler bulabilirsin :)

evet dostum bende ya o ya o 2 sinden birini alıcamm comet olursa onu alırım....

senin için hayırlısı olsun taylan
umarım istediğin motoru alırsın
ama herzaman kendini düşün dikkatli ol
hız tehlikeli bişeydir

saol erdinç abicim saol =) İnşallah bakalımm istediğim motoru almakla uğraşıorum işte.... evet birazz ölee olcakk amaa artıkk racing ss tarzıı makinalar gitmeye başladı hoşuma bakalımm hayırr kısmett işii birazda....:rendeer:

Bizim buraya Kanuni bayii açılmış. Servis ile geçerken gördüm gt 250 r'ı. Bu akşam gidebilirsem Gidip bakarım yorumlarımı yazarım resimleri eklerim.

saol paylaşırsan sevinirim....:rendeer:

muratcan7
02 Aralık 2008, 22:09
Gidip gördüm ama fotoğraf çekemedim. Dükkan kapalıydı fiyatını falanda soramadım satıcı ile de konuşamadım. Vitrinden gördüğüm kadarıyla

Özellikle çok kalıplı olduğu bir gerçek. Çok cezbecidi bir motor. Ben R gördüm bu arada. naked'ini görmedim.

Yeni kasalar enjeksiyonlu bu arada . Enjeksiyonlu olmayanların 6-7 litre yaktığı söyleniyor.

Güzel motor . Yarın resim eklerim.

hurricane_cbr
03 Aralık 2008, 10:26
Gidip gördüm ama fotoğraf çekemedim. Dükkan kapalıydı fiyatını falanda soramadım satıcı ile de konuşamadım. Vitrinden gördüğüm kadarıyla

Özellikle çok kalıplı olduğu bir gerçek. Çok cezbecidi bir motor. Ben R gördüm bu arada. naked'ini görmedim.

Yeni kasalar enjeksiyonlu bu arada . Enjeksiyonlu olmayanların 6-7 litre yaktığı söyleniyor.

Güzel motor . Yarın resim eklerim.

ustam sıfır makina hakkında bilgi vermişsin Taylan' emeğiniçin sağol ama o bence 2. el arıyo onun enjeksiyonlusunu alması için bu sene yemeden içmeden çalışması lazım :) Taylan kanka ben şuan Sakarya'dayım buralara bakıyorum bulursam söylerim cuma günü gelıcem İstanbul'da da bakarım koştururum senin için :bounce:

thaii_vtec
03 Aralık 2008, 22:54
ustam sıfır makina hakkında bilgi vermişsin Taylan' emeğiniçin sağol ama o bence 2. el arıyo onun enjeksiyonlusunu alması için bu sene yemeden içmeden çalışması lazım :) Taylan kanka ben şuan Sakarya'dayım buralara bakıyorum bulursam söylerim cuma günü gelıcem İstanbul'da da bakarım koştururum senin için :bounce:

tamam kanka cokk saol eyvallah görüşürüz zaten bi motor varr şu adan GT 250 R onaa bakıcam amaa genede haber bekliyorum =):rendeer: