PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sağol mehmet sağolll

inyez1981
02 Aralık 2008, 13:49
Motorumla ufak bir kaza yapmıştım.Parca almak için bahceli evlere gittim ve ordan parcamı aldım alırkende bir tanede arka lastik aldım.
Elimde kaskım arka lastik lastiğin içinde ön camurluk:) Yayladan E 5 doğru yürüyorum metrobüse binecem biraz uzak kaldırımdan yürüyorum.
Yanımdan bir motorcu gecti bana baktı adres soracak sandım ve hemen ilerde durdu.Arkadaş beni bekliyormuş.Yaklaşınca atla dedi istediğin yere götüreyim...
...biraz motor üstünde sohpet ettik.Mehmet arkadaş cok yaşa Allah kaza bela vermesin.
BURda kendim ve tüm MT ciler adına sonsuz teşekkürler.Allah Mehmet ve mehmet gibilerini aramızdan eksik etmesin.

Rigel
02 Aralık 2008, 14:10
Amin... !

yürekçe
02 Aralık 2008, 14:23
amin :)
geçenlerde de yayla yolunda proğramına geciktiğini sonradan öğrendiğim bir kemancıyı yolda görüp durup almıştım. elaman otostop çekmediği halde durduğum için şaşırmıştı.
bir gün hepimize lazım olabilir.
ama şu da var, insanlar güvbensizlikten dolayı durmak da istemiyorlar. benim bir yakınım yağmur altında kalmış bir aileyi arabasına aldıktan sonra gasp edilmişti. şanssızlığına o gün senet bozdurtmuş ve 25.000 ytl si gitti.

inyez1981
02 Aralık 2008, 16:31
amin :)
geçenlerde de yayla yolunda proğramına geciktiğini sonradan öğrendiğim bir kemancıyı yolda görüp durup almıştım. elaman otostop çekmediği halde durduğum için şaşırmıştı.
bir gün hepimize lazım olabilir.
ama şu da var, insanlar güvbensizlikten dolayı durmak da istemiyorlar. benim bir yakınım yağmur altında kalmış bir aileyi arabasına aldıktan sonra gasp edilmişti. şanssızlığına o gün senet bozdurtmuş ve 25.000 ytl si gitti.

Evet malesef öyle artık güvenemiyorsun.Mehmet arkadaş beni alırken herhalde güvendi:cat: üzerimde montum, kask ve tekerlek görünce :queen:
Forumumuzdan veya bir başka yerden olsun bizim mehmetlere çok ihtiyacımız var.

Murat2100
02 Aralık 2008, 17:29
Allah Razı Olsun Mehmet Abiden Senin İşini Görmüş Tbrik Ediyorum Davranışından Dolayı:)

Sadık1453
02 Aralık 2008, 17:31
Amin... !

::plus1::

Aminnnn.........!

Hay.alper.est
02 Aralık 2008, 17:41
ne kadar güzel bir olay motorcu dayanışması ya:)

shelbycobra
02 Aralık 2008, 17:53
öle görünce hakkatten keşke bi arada hep oalblsek örneğin ben uzakım gelemiyorum hiçbişeye oysa tanışmak isterdim

muratcan7
02 Aralık 2008, 18:32
Yolda birkaç kere sordum götüreyim falan diye. Yok sağol dediler veya başka yöne gidiyorlardı.

Dostluk böyle birşey tabii. Motosikletleri önemsemeyen bazı araç sürücüleri bir gün yolda kalır ve motosikletli biri yardımcı olursa fikirleri değişir herhalde.

Kartal23
02 Aralık 2008, 19:00
Motorum varken ben de ihtiyaç varmı diye sorardım... Hey gidi günler hey... Güzel hareketler bunlar...

alpayarzu
02 Aralık 2008, 21:48
Örnek bir davranış sergilemiş Mehmet arkadaş.umarım nice Mehmetlere..

inyez1981
03 Aralık 2008, 13:16
Motorum varken ben de ihtiyaç varmı diye sorardım... Hey gidi günler hey... Güzel hareketler bunlar...

Hakketen güzel harekler bunlar :):cat::cat::cat: