PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 5 aralık sinema buluşması

Sayfa : [1] 2

< iLk@yy >
25 Kasım 2008, 22:19
arkadaşla bilindiği üzere 5 aralıkta vizyona girecek 2 tane sinema yer almakta

biri namı değer cem yılmazın G.O.R.A.'nın devamı niteliğinde AROG
diğeri ise kurtlar vadisinden MURO

http://img233.imageshack.us/img233/2258/arogcemyilmazve8.jpg (http://imageshack.us)
http://img395.imageshack.us/img395/2553/adszdw8.jpg (http://imageshack.us)

işte olay budur oylama sonucunda hangisi daha çok tercih toplarsa o sinemaya gidilecek arkadaşlar :cat:

bu arada saat olarak 6 7 saatleri arası düşünülmüş olup tam saat veremiyorum çünkü daha hiç bir sinema daha bunun hakkında bir bilgi vermiş değil bunlar olduğunda tam bilgileri yazıcam
yer bilgisine gelince kadıköy tepe nautilus olarak düşünüldü ama bilet bulunamama ihtimaline karşı alternatif olarak kozyadağı cine bonus premium düşündüm trio konutlarının altındaki yerde ve salonlarını yarıdan fazla dolu görmedim hiç bi zaman :cat:

bakalım kimler gelicek :queen:

bide etkinliklere anket eklenemiyormu site yönetimi bi yardımcı olursa sevinirim :cat:

okan_style
25 Kasım 2008, 22:35
ayıpsın hocam geliyoruz yasınler ewrenler falanda gelir cadde tayfayı yaz sen kafadan

< iLk@yy >
25 Kasım 2008, 22:41
hehe gelin gelin baya güzel bi gün olacak sinema çıkışı saten (=

E-M-R-E
25 Kasım 2008, 22:48
arkadaşlar G-O-R-A derim gülelim eğlenelim cmylz klasiği olacak bir flim tabi oylamada muro kazanırsa napalım ona da gidicez mecbur :mrgreen:

< iLk@yy >
25 Kasım 2008, 22:50
arkadaşlar G-O-R-A derim gülelim eğlenelim cmylz klasiği olacak bir flim tabi oylamada muro kazanırsa napalım ona da gidicez mecbur :mrgreen:

diğerinede sonraki hafta sonu gideriz olmadı hangisi çıkarsa :cat:

AYBERK
25 Kasım 2008, 22:56
GORA iyi gibi....

5 aralıkta hangi sinema ve saat kaçta?

E-M-R-E
25 Kasım 2008, 22:57
diğerinede sonraki hafta sonu gideriz olmadı hangisi çıkarsa :cat:

ben gora ya her halükarda gidicem zaten kopucamızdan eminim düşünsene sinemadan çıkıcaz yanaklarımız kasılmış :mrgreen: konuşamıyoruz bile gülmekten ( bide çok komik olmuyomus yerin dibine girerim artık) o kadar güveniyorum yani i :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

< iLk@yy >
25 Kasım 2008, 23:05
GORA iyi gibi....

5 aralıkta hangi sinema ve saat kaçta?

şu an için hiç bir sinema yayın saatlerini vs yayınlamadığı için ve gelicek olanlardan çalışanlarıda düşünürsek akşam 9 gibi olur muhtemelen yoksa daha erken saatlerde olur

diğer konuda neresi
tepe nautilus şu an aklımda olan ama oradaki yoğunluktan bilet bulmamız çok zor olabilir alternatif olarak kozyatağı cine bonus premio var trio konutlarının orada güzel bir mekan ve hiç bir zaman sinema salonunu tam dolu görmedim genel olarak yarısı felan dolu gördüm gittiğim zamanlarda :cat:

Barış Şuşut
25 Kasım 2008, 23:20
anket ekledim .. süper bişiyim ben bee :P

E-M-R-E
26 Kasım 2008, 00:02
anket ekledim .. süper bişiyim ben bee :P

ellerin dert görmesin :mrgreen:

lijoluna
26 Kasım 2008, 00:31
motor serviste yapın bakalım etkinlikleri ohh

şaka bi yana izmirdeyim iyi eğlenceler

AYBERK
26 Kasım 2008, 00:48
şu an için hiç bir sinema yayın saatlerini vs yayınlamadığı için ve gelicek olanlardan çalışanlarıda düşünürsek akşam 9 gibi olur muhtemelen yoksa daha erken saatlerde olur

diğer konuda neresi
tepe nautilus şu an aklımda olan ama oradaki yoğunluktan bilet bulmamız çok zor olabilir alternatif olarak kozyatağı cine bonus premio var trio konutlarının orada güzel bir mekan ve hiç bir zaman sinema salonunu tam dolu görmedim genel olarak yarısı felan dolu gördüm gittiğim zamanlarda :cat:

geçenlerde bir müşterim gitmiş bonus premioya...ateş pahası diyordu:queen:

ilgilenmedim valla.... bilseydim sorardım:queen::queen:

atlantic
26 Kasım 2008, 10:44
5 aralık cumaya geliyor. :pale: Tam iş çıkış saatim. Eğer daha geç bir saatte olursa ben de gelmeyi düşünürüm. Ama tabiki de Cem Yılmaz'a... Muro da kimmiş? :P

Bolu'lu Lynx
26 Kasım 2008, 11:12
Muro tutmaz arkadaşlar ben söylemiş olayım....A.R.O.G en azından daha fazla gülersiniz...:cat:

E-M-R-E
27 Kasım 2008, 20:14
ya ilk yardım ekibi atıp tutanlar vardı sinema ya gidelim felan bakıyorum laf var icraat yok . .

RoLa
27 Kasım 2008, 20:39
5 aralıkta GKN nin düğünü war :P

düğün çıkışımı gitsek naapsak :P

E-M-R-E
27 Kasım 2008, 20:53
5 aralıkta GKN nin düğünü war :P

düğün çıkışımı gitsek naapsak :P

rahat bırakın adamı GKN düğününü kendi yapar zaten doğarkende göbeğini kendi kesmiş :queen::queen:

emin_arikoglu
27 Kasım 2008, 20:59
gkn ın nikahını sinemada kıyalım bence, tam film oldu zaten onun nikah işi :mrgreen:

canercamalan
27 Kasım 2008, 21:02
E-M-R-E abi geliyosa bende varım :) tabi ehliyetimi alırsam gelirim diye düşünüyorum ama belki kısmındayım şuanda MURO ya gidelim ya gülüncekse muro ya gülünür bence :)

E-M-R-E
27 Kasım 2008, 21:11
E-M-R-E abi geliyosa bende varım :) tabi ehliyetimi alırsam gelirim diye düşünüyorum ama belki kısmındayım şuanda MURO ya gidelim ya gülüncekse muro ya gülünür bence :)

canerim ben aylardır ehliyetsiz geziyorum takma kafana bi durum olmaz olsa bile evde kaldı dersin ki zaten ehliyetin o zmna kadar işlenmiş olur yani kayıtlı olur :cat: illa motor değil hava kötü olsada gel otobüsle felan maksat muhabbet ztn

canercamalan
27 Kasım 2008, 21:12
tmm ozaman 2 kişi geliriz :) inş hava güzel olur otobüsle kozyatagı biraz yorar adamı

mhyen
27 Kasım 2008, 21:17
Eğer Arog'a gidilecekse neresi olursa olsun yer bulmak eminim ki büyük problem olacaktır.Önceden rezervasyon olabilirse ne ala ama diğer türlü perişan olunmazsa güzel olur:cat:

E-M-R-E
27 Kasım 2008, 21:32
hakkaten hiç yer bulurmuyuz diye düşünmüyoruz hafta başından listeyi oluşturp sinemada yer ayarlamak lazım ..

yt_servan
28 Kasım 2008, 01:16
arkadaşlar şu olayı pazartesi yada perşembe yapsakta bir bilete 2 kişi girsek güzel olmazmı

nirengi74
28 Kasım 2008, 01:31
yaw az kala-balık gitsekde sinema kapatsak gittiğimiz her yeri kapatıoz ya

arkadaşlar şu olayı pazartesi yada perşembe yapsakta bir bilete 2 kişi girsek güzel olmazmı

abim benim be azından bal akıo harbiden yaw
:queen::queen::queen::queen::queen::queen::cat::ca t::cat:

< iLk@yy >
28 Kasım 2008, 02:04

biletleri 1 aralıkta alalım pazartesi :queen:
2 bilete 1 bilet yapabiliosun yine :cat:

E-M-R-E
28 Kasım 2008, 09:27
biletleri 1 aralıkta alalım pazartesi :queen:
2 bilete 1 bilet yapabiliosun yine :cat:

bu hafta sonu bi kesinleştirelim de halledelim o zaman biletleri :cat:

okan_style
03 Aralık 2008, 09:12
eee beyler ne durumdayız bu ilkay bey msndede yok napıyoruz hele bi diyim bakıyım bana

E-M-R-E
03 Aralık 2008, 10:15
bu topic patladı bile bugün 3 aralık ve bilet bulamayız gitsek bile 2 kiş arkada bir orda biri burda ayrı ayı yerlerde oluruz ki o zaman birlikte gitmenin ne anlamı kalır.. ilkay bu ilgisizliğini bize bi açıkla bakem ?

okan_style
03 Aralık 2008, 10:35
bu topic patladı bile bugün 3 aralık ve bilet bulamayız gitsek bile 2 kiş arkada bir orda biri burda ayrı ayı yerlerde oluruz ki o zaman birlikte gitmenin ne anlamı kalır.. ilkay bu ilgisizliğini bize bi açıkla bakem ?

etire abim dogru söluyor ilkayı krusuye bekliyoruz yoksa darbe yapıcaz

yt_servan
03 Aralık 2008, 11:16
etire abim dogru söluyor ilkayı krusuye bekliyoruz yoksa darbe yapıcaz

darbe için geç kaldınız

E-M-R-E
03 Aralık 2008, 11:22
mahkeme kurulsun cezasını belirliyelim ilkayın :mrgreen:

kemalcolak34
03 Aralık 2008, 11:57
ben muro diyorum arkadaşlar , daha eylenceli olucağını düşünüyorum.

CBR-125
05 Aralık 2008, 11:46
Arkadaşlar ne oldu sonuç nedir nerede ne zaman hangi filme gidiyoruz yok mu bilgi ....
Güncelll Lütfen....

atlantic
05 Aralık 2008, 11:47
güüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüümmmmmmm. :mrgreen:

E-M-R-E
05 Aralık 2008, 11:56
Booooommmmmmmmmmmmmm!:mrgreen::mrgreen:

AYGÜL
05 Aralık 2008, 13:45
bugün 5 i ayın ee yattı sinema işi :P

bence perşembe yada pazartesi bi gün ayarlayın bi bilete bi bilet bedavadan yararlanılsın kişi başı yarı bilet fiyatına gelir

kemalcolak34
05 Aralık 2008, 13:47
evet ben bugun ıssız adama gidiyorum gelmek isteyen varmı???:P

Hay.alper.est
05 Aralık 2008, 18:49
aroga gittim tavsiye etmem malesef :( yine siz bilirsiniz rıdavan dilemenin espirisi güzel filimde onun dışında hüsran.

OGLUMVE BEN
05 Aralık 2008, 19:26
ilkaydan belliydi zaten bu işin yatıcağı kırk yılda bir siteye girecek mej yazıcak sinemaya gideceksiniz :bounce:şu bayram geçsin bak ben size süpriz yapıyım :rendeer:

okan_style
05 Aralık 2008, 20:46
bu arada ilkay msndede yok yaw sitedede yok teli olan biri tel acsın bişimi oldu acep :silent:

E-M-R-E
05 Aralık 2008, 21:25
ilkaydan belliydi zaten bu işin yatıcağı kırk yılda bir siteye girecek mej yazıcak sinemaya gideceksiniz :bounce:şu bayram geçsin bak ben size süpriz yapıyım :rendeer:

acaba nedri nedir ? :mrgreen::mrgreen:

crayzboyone
05 Aralık 2008, 21:28
acaba nedri nedir ? :mrgreen::mrgreen:

Eti cin :P le sinama keyfi :mrgreen: :queen:

E-M-R-E
05 Aralık 2008, 21:32
Eti cin :P le sinama keyfi :mrgreen: :queen:

vaayyy süpersin emin içinde probis alırız :mrgreen:

okan_style
05 Aralık 2008, 21:35
vaayyy süpersin emin içinde probis alırız :mrgreen:

kışlaya gondeririz probısı :mrgreen:

E-M-R-E
05 Aralık 2008, 21:37
kışlaya gondeririz probısı :mrgreen:

olur kargo yaparız mektupları açıp okuyolar probisinde tadına bakıp verirler. .:mrgreen:

Kelleci
07 Aralık 2008, 00:26

abi mektebe mi gitcez:queen:

< iLk@yy >
07 Aralık 2008, 15:22
durun ya ne suçluyosunuz beni :salut:
sorsanıza ne olduda yok bu çocuk diye herkes suç atsın anca her akşam sitede olan kişi bi anda nasıl kaybolucak yoksa hıh küstüm :P

Kelleci
07 Aralık 2008, 16:18
durun ya ne suçluyosunuz beni :salut:
sorsanıza ne olduda yok bu çocuk diye herkes suç atsın anca her akşam sitede olan kişi bi anda nasıl kaybolucak yoksa hıh küstüm :P
1.............2..............3................. güüüüüüüüüüüüümmmmmmmmmmmmmm:queen:

E-M-R-E
07 Aralık 2008, 16:41
bak bak açııklama yapıcağı yerde bide bizi suçluyo yaw insan bari birine haber bırakır. .