PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trafik kaza tespit tutanağının doldurulması ile ilgili sevimli bir animasyon...

mslck
18 Kasım 2008, 20:50
Daha önce verilmemiş sanırım, Tramer in internet sayfasındaydı.Trafik kaza tespit tutanağının doldurulması ile ilgili sevimli bir animasyon... İnşallah hiç ihtiyacınız olmaz ama yinede bazı detaylara açıklık getirmiş faydalı olabilir.

http://www.tramer.org.tr/app/ktt/

yürekçe
18 Kasım 2008, 21:19
çok güzel bir başlık. emeğinize sağlık ;)

mhrrmkpnr
18 Kasım 2008, 21:20
ilk defa gordum cok hosuma gitti işimede yaradı teşekkürler:rendeer:

erman_erkan
18 Kasım 2008, 21:20
hepsını seyrettım cok degerlı bır baslık olmus ama benım bır sorum olacak acaba bugune kadar kac kısı tuttu bu tutanagı ve haklarını aldılarmı merak edıyorum acıkcası

Ümit
18 Kasım 2008, 21:21
Teşekkürler..

VaScO1925
18 Kasım 2008, 21:23
ezberledim ben bunu :P başına geldikten sonra araştırıyor insan boyle seyleri..

tşkler paylastıgın için

yürekçe
18 Kasım 2008, 21:35
hepsını seyrettım cok degerlı bır baslık olmus ama benım bır sorum olacak acaba bugune kadar kac kısı tuttu bu tutanagı ve haklarını aldılarmı merak edıyorum acıkcası

ben yaptım ve hakkımı aldım...
merak etme :wiinkk::cat:

erman_erkan
18 Kasım 2008, 21:39

kaza yapman kotu olmus ama hakkını alman ıı olmus tesekkurler yanı guvenılecek bır sıstem

Hay.alper.est
18 Kasım 2008, 21:44
vay be süpermiş paylaşım için tşkler

AYBERK
18 Kasım 2008, 21:59
ilk defa gordum cok hosuma gitti işimede yaradı teşekkürler:rendeer:

selam...

34. karede tazminatın 8 iş günü içinde verileceği söyleniyor...bu mantıktan yola çıkarsak....

benim dün motor bitti ve eksper gelip son fotoğrafları çekti. bu günde fatura fax'landı... bu gün günlerden salı... demekki haftaya cuma benim para'yı almam gerek!!!:queen::queen::queen:

hiç sanmıyorum ama.... hadi hayırlısı....:cat:

kaç gün sürdü?

karmacoma
18 Kasım 2008, 22:08
animasyonda hata var, arkadan çarpılan nesrinin arabası micra olmasına rağmen opel astra diye doldurulmuş:P,walla ööle ama dikkatli bakın.

yürekçenin dediği gibi bende yaptım.

arabama arkadan kamyon çarpmıştı, üstüne gelen polis sanki suç işlemişiz gibi ithamlarda ve tavırlarda idi yüksek sesle (sanırım bağırıyodu:)) konuşuyodu,

kendisine ihtiyacımız olmadığını söyleyip onu olay mahallinden yolladıktan sonra doldurduğumuz tutanak ve fotoğraflar ile sigortadan yaptırdım bütün hasarımı :cat::cat:

erman_erkan
18 Kasım 2008, 22:10
animasyonda hata var, arkadan çarpılan nesrinin arabası micra olmasına rağmen opel astra diye doldurulmuş:P,walla ööle ama dikkatli bakın.

yürekçenin dediği gibi bende yaptım.

arabama arkadan kamyon çarpmıştı, üstüne gelen polis sanki suç işlemişiz gibi ithamlarda ve tavırlarda idi yüksek sesle (sanırım bağırıyodu:)) konuşuyodu,

kendisine ihtiyacımız olmadığını söyleyip onu olay mahallinden yolladıktan sonra doldurduğumuz tutanak ve fotoğraflar ile sigortadan yaptırdım bütün hasarımı :cat::cat:

polısın tepkısı ne oldu sana ıhtıyacımız yok deyınce

mhrrmkpnr
18 Kasım 2008, 22:13
selam...

34. karede tazminatın 8 iş günü içinde verileceği söyleniyor...bu mantıktan yola çıkarsak....

benim dün motor bitti ve eksper gelip son fotoğrafları çekti. bu günde fatura fax'landı... bu gün günlerden salı... demekki haftaya cuma benim para'yı almam gerek!!!:queen::queen::queen:

hiç sanmıyorum ama.... hadi hayırlısı....:cat:

ayberk bzim dosya zincirleme kaza gozukuyo ya bnm motor parca beklio nzmn gelicegi yrn belli olcak yani bnm motor bitmeden szde para alamayabilirsiniz cnk dosya kapanamaz eger butun haldeyse bide mevlut var tabi o naaptıysa artık..

svd
18 Kasım 2008, 22:15
süper..........güncel.......işallah lazım olmaz

karmacoma
18 Kasım 2008, 22:20
polısın tepkısı ne oldu sana ıhtıyacımız yok deyınce

polisin o tavırla çarpılmış arabanın durduğu yünde istikametimle ilgili suçlamalarını görünce 8de bilmem kaç paylar vereceğini sandım (sigortada %50 ve %100 var ama polis halen eskisi gibi 8 üzerindenmi paylaştırıyo emin değilim) uzatırsam konunun dışına çıkarız özetle bööle.

gazı kaçmış balon gibi yumuşadı ve gitti. , kibarca sööleyince tepkileyemedi :mrgreen:

AYBERK
18 Kasım 2008, 22:46
ayberk bzim dosya zincirleme kaza gozukuyo ya bnm motor parca beklio nzmn gelicegi yrn belli olcak yani bnm motor bitmeden szde para alamayabilirsiniz cnk dosya kapanamaz eger butun haldeyse bide mevlut var tabi o naaptıysa artık..

eyvah eyvah....

ben o detayı unuttum:queen::queen::queen:

mevlüt yaptırıyordu ama son durum ne oldu bilmem...

senin motor ne durumda? parça gelince işler bitiyormu?

HAZER
18 Kasım 2008, 22:51
çok güzel bi paylaşım..teşekkürler