PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yağmurlu havada motosiklet kullanırken nasıl fren yapılmalı?

45Kasabalı
17 Kasım 2008, 00:02
http://www.uzmantv.com/yagmurlu-havada-motosiklet-kullanirken-nasil-fren-yapilmali
Nasıl eklices videoyu bilmiyorum bilen varsa eklesin.

ahmet93
17 Kasım 2008, 00:05
keşke videoları böyle yapmasaydın

yürekçe
17 Kasım 2008, 00:11
ben de başlığı görünce aynını yapıştırmaya gelmiştim. zamanında açılmış bir başlık

DARKDIAMOND
17 Kasım 2008, 00:28
45kasabalı,eline sağlık arkadaşım.Yağmurda iki kere yuvarlanmış biri olarak bunları net tecrübeyle öğrenmiş biriyim.Daha önce yağmurlu havada motor kullanmamış arkadaşların mutlaka seyretmesi gerekir.Zira yürekçe'nin dediği gibi yağışlı mevsim kapıda.:cat:

45Kasabalı
17 Kasım 2008, 00:29
Videoyu nasıl ekleyeceğimizi de söyleseniz. :)

ahmet93
17 Kasım 2008, 00:30

Bende bilmiyorum..:cherry:

Rigel
17 Kasım 2008, 00:32
Güzel video. Hocamı zaten hep çok sevmişimdir. Ancak şunu belirtmem lazım: elinizin sıkma gücüyle yumurtayı kıramazsınız. Bir yumurta alın elinize, yumruk yaparak kırmaya çalışın, kıramazsınız. Hatta yumurtayı dik ekseninden sıkıştırarak iki elinizle bile kıramazsınız. Eneteresan ama böyle. Ben denedim. Çok zor kırılabiliyor....

DARKDIAMOND
17 Kasım 2008, 00:36

Hocam eklemişsin video'yu.Yani linki vermişsin ve anladığım kadarıylada herkes seyrediyo.Eline sağlık:cat:.

45Kasabalı
17 Kasım 2008, 00:37
Ben teşekkür ederim. Dileğimiz, Tüm MT lerin yağmur çamur demeden tekerlerklerinin dönmesi....
Saygılar ...:)

ahmet93
17 Kasım 2008, 00:39
Hocam eklemişsin video'yu.Yani linki vermişsin ve anladığım kadarıylada herkes seyrediyo.Eline sağlık:cat:.

İlk verdiğinde böyle değildi karma karışık 3-4 satır bişeyler yazıyodu ben onun için demiştim

45Kasabalı
17 Kasım 2008, 13:16
Bugün de bir çok yer yağışlı. Dikkatli olalım:)

erdo2002
17 Kasım 2008, 14:21
Yararlı bir video herkesin bir kere izlemesi lazım enazıdan.Böyle yararlı videoların olduğu bir başlık açılmalı bence.:cat:

ByBaTeR!ST
17 Kasım 2008, 14:25

Ben BU Videoyu İzlemiştim.
Ve Ayrıca FORUMDA Uzman TV' Nin Tagları Olmadığı İçin Ekliyemiyosun.

CaBRioLeT
17 Kasım 2008, 15:26
Güzel video. Hocamı zaten hep çok sevmişimdir. Ancak şunu belirtmem lazım: elinizin sıkma gücüyle yumurtayı kıramazsınız. Bir yumurta alın elinize, yumruk yaparak kırmaya çalışın, kıramazsınız. Hatta yumurtayı dik ekseninden sıkıştırarak iki elinizle bile kıramazsınız. Eneteresan ama böyle. Ben denedim. Çok zor kırılabiliyor....

denerken elinizi lavobonun üstünde tutun :) üstünüz kirlenmesin............................

yürekçe
17 Kasım 2008, 15:43
denerken elinizi lavobonun üstünde tutun :) üstünüz kirlenmesin............................

hmmm bak bu denenmemiş bir teknik. peki açık arazide yapsak nasıl olur hocam :P

45Kasabalı
19 Kasım 2008, 00:33
Dışarda yağmur var:)

muhahha306
19 Kasım 2008, 00:48
Ben BU Videoyu İzlemiştim.
Ve Ayrıca FORUMDA Uzman TV' Nin Tagları Olmadığı İçin Ekliyemiyosun.

hocam tag mag hikaye video ekleyenleri de görüyoruz ama nedense ???? izleyemiyoruz....
en güzeli link vermek derim.

GKN
19 Kasım 2008, 01:00

hocam bende iidaya girmiştim 2 elle kırarım die, kazandım iidayı :P keşke kaybetseydim, çünkü dışarda bi ortamda denedik, eve kadar neler çektim sen düşün :P:P

belifeless
19 Kasım 2008, 01:39
merak ettiğim bi konuydu özellikle ön ve arka frenin kullanım denkliği
paylaşım için teşekkürler

alp_tunay
19 Kasım 2008, 01:45
merak ettiğim bi konuydu özellikle ön ve arka frenin kullanım denkliği
paylaşım için teşekkürler

Artık motorunun frenlerini güvenle sıkabilirsin.... :cat::cat::cat::bounce::bounce:

belifeless
19 Kasım 2008, 01:52
Artık motorunun frenlerini güvenle sıkabilirsin.... :cat::cat::cat::bounce::bounce:

senin adı görünce tahmin ettim zaten kesin bana çamur atmıştırrr diyee
tabii uzaktayımm diye uğraş benle benm elektrikliyle gerçi 3 günde anca gelirim izmire tekirdağdan ama o zamna sen bana gösterirsin fren nasıl sıkılır uygulamalı:queen::queen::queen:

fullthrottle
19 Kasım 2008, 01:54

sen kirdin yani?

THE_LANCET
19 Kasım 2008, 02:33
Paylaşım için sağol daha önce seyretmiştim. Yumurta mevzusunu hiç denemedim.

alp_tunay
19 Kasım 2008, 23:06
senin adı görünce tahmin ettim zaten kesin bana çamur atmıştırrr diyee
tabii uzaktayımm diye uğraş benle benm elektrikliyle gerçi 3 günde anca gelirim izmire tekirdağdan ama o zamna sen bana gösterirsin fren nasıl sıkılır uygulamalı:queen::queen::queen:

Sen hele gel... SAna anlatmak boynumuzun borcu.... :cat::cat: Hele o elektriklinin benzinlisini de al tam süper olsun... :cat::cat:

showdownKing
20 Kasım 2008, 22:01
başarılı :cat:
tecrübelerle sabittir. .

Anıl_B.
22 Kasım 2008, 22:07
Videonun linkini açsamda, bir türlü oynatmak mümkün olmadı. Neden olaki?