PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 16.11.2008 Pazar günü Tamer ve Tüm Motorcular İçin

Zakokkk
13 Kasım 2008, 22:16
Katılabilecek Arkadaşları aramızda görmek isteriz. Emniyetten gerekli izinler alınmış olup basın yoluylada Kamuoyuna duyurulmuştur..

Mümkünse Siyah giyinmek ve Türkbayrağı gezinin konseptine eklenmiştir. Özen gösterecek arkadaşlara teşekkürederiz.

http://img352.imageshack.us/img352/4274/baris2dp9.jpg

ARBETUS
14 Kasım 2008, 13:04
Arkadaşlar bu etkinliğe herkesi bekliyoruz. ,

Buluşma noktaları:

İstanbul Grubu : Çayırova McDonalds önü Saat:10:30 Hareket: 11:00
Bursa Grubu: Eskihisar İskelesi önü : Saat 10:30 Hareket 11:00
Gebze Grubu: Kulüpevi otoparkı (Halısaha)

Tüm bölgelerden gelecek olan arkadaşlar kulüpevinden toplanacak hep beraber güzergaha hareket edecek. buluşma noktalarında size eşlik edecek arkadaşların motosiklet ve diğer bilgileri buraya eklenecek.

ÇakaBey
14 Kasım 2008, 13:04
Bu anlamlı organizasyonda bizlerle birlikte gaz açacak tüm motorcu dostlarımız bekliyoruz. Trafikte artık farkedilmek ve saygı görmek istiyoruz, bunun içinde sesimizi duyurmamız şart.

OGLUMVE BEN
14 Kasım 2008, 13:07
vefat eden arkadaşımıza allahtan rahmet diliyorum yolunuz acık olsun arkadaşlar :rendeer:

kuyucadısı
14 Kasım 2008, 13:39
biraz açarmısın konuyu...
saat kaçta nerden nereye gidilicek?

ARBETUS
14 Kasım 2008, 13:44
biraz açarmısın konuyu...
saat kaçta nerden nereye gidilicek?

Güzergah Gebze Merkezdeki işlek caddeler. toplam 2 saat sürecek bir organizasyon. konvoya polisler de eskortluk edecek. Arkadaşımızın kaza geçirdiği bölgede durulup basın açıklaması yapılacak. İstanbul'dan katılmak isteyen arkadaşlar benimle irtibata geçerlerse ortak bir toplanma alanı oluşturulacak.

kuyucadısı
14 Kasım 2008, 13:54
Güzergah Gebze Merkezdeki işlek caddeler. toplam 2 saat sürecek bir organizasyon. konvoya polisler de eskortluk edecek. Arkadaşımızın kaza geçirdiği bölgede durulup basın açıklaması yapılacak. İstanbul'dan katılmak isteyen arkadaşlar benimle irtibata geçerlerse ortak bir toplanma alanı oluşturulacak.

keşke daha erken açsaydınız topiği... umarım katılım fazla olur ve amacına ulaşır :cat:

ARBETUS
14 Kasım 2008, 16:18
keşke daha erken açsaydınız topiği... umarım katılım fazla olur ve amacına ulaşır :cat:

izin belgeleri geç ulaştı elime. Hayali iş yapmayayım dedim.

kuyucadısı
14 Kasım 2008, 16:25
izin belgeleri geç ulaştı elime. Hayali iş yapmayayım dedim.

tuğper içinde böyle bir organizasyon düşünüyodu sanırım mahkeme bekleniyo.
pazar günü kesin degil ama sizinle olmaya çalışıcam

hepinizi tebrik ediyorum duyarlı davranışınızdan dolayı

ARBETUS
14 Kasım 2008, 21:20
teşekkürler Kuyucadısı.Umarımkatılım fazlaolur.

Sağlıcakla.

flying hellfish
14 Kasım 2008, 21:42
Ahh ahh keske daha once gorse idim, insallah sayi fazla olur..

lijoluna
14 Kasım 2008, 23:04
valla şimdi kararsız kaldım gibi çocukların yanınamı gitsem sürüşemi :silent:

ikiside aynı saatte yahu

digi_boy26
14 Kasım 2008, 23:11
keşke gelebilseydim. :pale:

chatkut
15 Kasım 2008, 01:33
çok güzel ve anlamlı bir organizasyon..umarım herkes vakit ayırıp bu anlamlı sürüş için kalabalık sağlanabilir...bize uzak ama gönülden destekliyoruz sizleri:rendeer:

ÇakaBey
15 Kasım 2008, 02:21
Herkese hayırlı geceler...

Bursa ' dan korteje katılmak isteyenler için ; 16 - Kasım - 2008 pazar günü sabah saat 08:30 ' da Gemlik ' te buluşma organize edilmiştir. Saat 09:00 ' da Gebze istikametine doğru kontak açacağız.

Katılanların 0 530 408 39 39 ' dan bana ulaşmaları rica olunur...

merichhh
15 Kasım 2008, 03:14
cok güzel bi organizasyon ama nedeni keske bu kadar üzücü olmasa idi , katılmak isterdim gercekten,vefat eden kişiye Allah'tan bol rahmet diliyorum...

kuyucadısı
15 Kasım 2008, 11:42
güncelll.......

ByBaTeR!ST
15 Kasım 2008, 12:34
ßenim Bu Gezi İşinde Şansım Hiç Yok :( Neyse Yolunuz Açık OLSUN:rendeer:

ARBETUS
16 Kasım 2008, 00:13
Arkadaşlar gönülden destek veren herkese teşekkürler.

gelmek isteyen arkadaşlar bana ulaşabilirler. İstanbul ve Gebze grubu benimle irtibata geçsinler.

0546 895 41 41

Barış Çelik

ÇakaBey
16 Kasım 2008, 00:14
Evet Bursa' dan katılacak arkadaşlar için son hatırlatma :

Sabah 08:30 ' da Gemlik ÇakaBey sizleri bekliyor olacak, 09:00 da kontak açıyoruz.

Arkadaşlar bu etkinliğe herkesi bekliyoruz. ,

Buluşma noktaları:

İstanbul Grubu : Çayırova McDonalds önü Saat:10:30 Hareket: 11:00
Bursa Grubu: Eskihisar İskelesi önü : Saat 10:30 Hareket 11:00
Gebze Grubu: Kulüpevi otoparkı (Halısaha)

Tüm bölgelerden gelecek olan arkadaşlar kulüpevinden toplanacak hep beraber güzergaha hareket edecek. buluşma noktalarında size eşlik edecek arkadaşların motosiklet ve diğer bilgileri buraya eklenecek.

Cadence
16 Kasım 2008, 12:27
Off keşke daha erken görseydim bu topici. Benim okulum Mc. Donalds ın hemen arkasındaki Stfa ATL. Kesin katılırdım :pale:

ARBETUS
16 Kasım 2008, 21:43
Off keşke daha erken görseydim bu topici. Benim okulum Mc. Donalds ın hemen arkasındaki Stfa ATL. Kesin katılırdım :pale:

vall bir temsilci gönderdik saat 11 e akdar orda bekledi ama gelen olmayınca döndüler.

Katılım tahminimizden de fazla oldu. Katılan tüm arkadaşlara teşekkürü bir borç bilirim.

Sağlıcakla.

Zakokkk
17 Kasım 2008, 11:11
Herşey 4*4 lüktü katlım gösteren ve bizi gebzede ağırlayan tüm dostlara teşekkürler.

ÇakaBey
18 Kasım 2008, 00:06
Gittik, katıldık ve üzerimize düşen görevi en iyi şekilde yerine getirdik. Bizlerin amacı trafikte yer alanların ( yaya, araba, minibüs vs. ) motosiklet sürücülerinin farkında olmaları ve saygı duymaları...

Aramızda olan ya da aramızda olamayıpta kalben bize destek veren tüm arkadaşlara sonsuz teşekkürler...

http://img516.imageshack.us/img516/2012/dscn5352sl3.jpg (http://imageshack.us)
http://img516.imageshack.us/img516/dscn5352sl3.jpg/1/w640.png (http://g.imageshack.us/img516/dscn5352sl3.jpg/1/)

ARBETUS
18 Kasım 2008, 10:08
evet arkadaşlar. Katılım cidden göz dolduracak cinstendi. Katılan katılmayp da gönülden destekleyen herkese candan teşekkürler.

@cadence madem stfa dasın bana ulaş bir ihtiyacın olursa bakalım çaresine.

Sağlıcakla.

n_tuncak
18 Kasım 2008, 11:24
Evt müthiş ti 150 ye yakın motor vardı,polisler eşliğinde dolaşıldı ve sonrasında bizi ağırlayan sıcak Gebze Grubuna sonsuz teşekkürler...Bursa'ya da bekliyoruz (ölen arkadaşa Allah'tan rahmet diliyoruz)...

ÇakaBey
20 Kasım 2008, 00:22
rc kardeşlerim Bursa iline dahil olan arkadaşlar için konuşuyorum ki ; yarın bir gün bu elim olay ( sizlerden uzak olsun ki !!! ) başınıza geldiğinde asla demeyin ki motorcular elinden geleni yapmıyor...

Akıncı- MK her zaman için bu tip olayları protesto ediyor olacak, bu oluşumun asli amacı motorcu kardeşlerimizin güven içinde sürüş keyfi yaşamalarıdır...

M@M!
20 Kasım 2008, 00:26
rc kardeşlerim Bursa iline dahil olan arkadaşlar için konuşuyorum ki ; yarın bir gün bu elim olay ( sizlerden uzak olsun ki !!! ) başınıza geldiğinde asla demeyin ki motorcular elinden geleni yapmıyor...

Akıncı- MK her zaman için bu tip olayları protesto ediyor olacak, bu oluşumun asli amacı motorcu kardeşlerimizin güven içinde sürüş keyfi yaşamalarıdır...

çakabey e çok teşekkür ediyoruz bursa-mt adına ilgilendiği için... kendi adıma katılamadığım için çok üzüldüm...

AYBERK
20 Kasım 2008, 01:06
arkadaşlar benim annem'de DARICA'lı...

bir yerde hemşehri sayılırız...

kazayı duyunca çok üzüldüm; hepimizin başı sağolsun...

katılamadım,katılamazdım...bende kazaya bulaştım üstelik annemle...

bu gün motorumu daha yeni aldım... yanınızda olamadım ama kalbim sizlerle...

umarım birdahaki görüşme güzel bir sebepten dolayı olur...

herkese selamlar...

ÇakaBey
20 Kasım 2008, 17:50
Büyük geçmiş olsun kardeşim, umarım sizlerde birşey yoktur.

Motorunu çıkarmış olmana sevindim, bundan sonra ki organizasyonlara katılırsın artık :P