PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bileniniz varmi ?

t00t
07 Kasım 2008, 01:47
Hayırlı akşamlar sevgili arkadaşlarım bi maruzatım olcaktıda honda cb 600 f hornet moedlli motosiklete 3 lü çanta sistemi takılıyomu diyecektimde yardımcı olunursa sevinirim . kalın sağlıcakla

< iLk@yy >
07 Kasım 2008, 02:14
cb 600 f değilde cbf 600 olmasın o arkadaşım =)

evet takılabiliyor diye biliyorum bende :cat:

mhyen
07 Kasım 2008, 02:17
Arkadaşın bahsettiği doğrudur.Cb600f Hornet diye bir model var Honda'da:cat:
http://www.motorcyclingblog.com/media/images/vijesti/070922002.jpg

Benim görüşüm bu motosiklete çanta takılmaz...

satoyama
07 Kasım 2008, 02:23
makina çok street sport bir model ama olmaz diye bişey yok

StormlorD
07 Kasım 2008, 02:29
givi nin websitesine bakarsan aradığını bulabilirsin.

cb modelleri dünyanın ilk 4 sıra silindirli motoru olması ayrı bir prestijdir ayrıca :)
sene 1976.

bkz. cb600
bkz. cb750

80-90 lı yıllara kadar polis motosikleti olarak çeşitli ülkelerde kullanıldı.

f modeli biraz daha sokak-touring arası bir modeldir.
çanta olma ihtimali yüksek. Ama hornet ise ihtimal düşük :)

GIVI web sitesine bak.

mterayes26
07 Kasım 2008, 03:10
sen para dan haber ver her iş olur

Lucas
07 Kasım 2008, 06:18
Neden bütün gece bu başlığı bileti olan var mı? diye okudum en sonunda merakıma yenik düşüp konuyu okumak için girdiğimde doğrusunu anladım.. Yaşlanıyor muyum bileniniz var mı ? :P
Bu motora çanta takılmayacağı görüşüne katılmıyorum.. Evet sadece topcase (Arka çanta) takıldığında hoş durmaz ama yan çanta da takarsan çok farklı bir görünüş elde edersin.. Yeterki motora uyum sağlayacak birşeyler bul..

nitrious81
07 Kasım 2008, 16:44
Neden bütün gece bu başlığı bileti olan var mı? diye okudum en sonunda merakıma yenik düşüp konuyu okumak için girdiğimde doğrusunu anladım.. Yaşlanıyor muyum bileniniz var mı ? :P
Bu motora çanta takılmayacağı görüşüne katılmıyorum.. Evet sadece topcase (Arka çanta) takıldığında hoş durmaz ama yan çanta da takarsan çok farklı bir görünüş elde edersin.. Yeterki motora uyum sağlayacak birşeyler bul..

Yemın edıyorum bende ilk 3-4 defa bakısımda Bileti olan var mı dıye gordum :queen:

TanImsIz
07 Kasım 2008, 16:49
Bende bileti olan varmı diye okudum aklımada fuar bileti geldi :P
Cıplak motorda yan çanta hic hoş durmuyor, ki cb 600 e hic ama hic yakışcağını sanmıyorum, şık bi sırt cantası ile daha yakışıklı olabilirsiniz :)

haluka28
07 Kasım 2008, 16:50
3 lü çanta sistemi her zaman güzel durur bence

jeansatar
07 Kasım 2008, 16:51
[QUOTE=Lucas;1322632]Neden bütün gece bu başlığı bileti olan var mı? diye okudum en sonunda merakıma yenik düşüp konuyu okumak için girdiğimde doğrusunu anladım.. Yaşlanıyor muyum bileniniz var mı ? :P

+1
al benden de o kadar,
biletiniz var mı
diye okudum ve dedim ki allah allah haftasonu ne etkinlik var ki?????????

3lü topcase set takıldıgında tam bit turing olacaktır CBF600
http://img90.imageshack.us/img90/7679/00001ny2.th.jpg (http://img90.imageshack.us/my.php?image=00001ny2.jpg)http://img90.imageshack.us/images/thpix.gif (http://g.imageshack.us/thpix.php)

mhyen
07 Kasım 2008, 20:02
Arkadaş cbf600'ü sormamış ki cb600f horneti sormuş.Ayrı motosikletler bunlar:cat:

muratgergerli
07 Kasım 2008, 20:50
Başlığın ve konu içeriğinin TEKNİK BİLGİLER BÖLÜMÜ' yle alakası yok..:silent:

Moto Sohbet Bölümü'ne açılmalıydı..:)
Fakat yine de bize düşen görevi yerine getirelim bari..

Evet; 3lü çanta seti taktırabilirsin..
Eğer sürüş konusunda deneyimliysen; 3lü set taktırmanda bir sakınca yok..Hatta faydasını bile görürsün..
Rüzgarlı havalarda ve virajlı yollarda motosikletinin denge bakımından
sana; hata yapma payını artıracağını unutma sakın kardeşim..:cat:

bardaktan
07 Kasım 2008, 20:56
Yemın edıyorum bende ilk 3-4 defa bakısımda Bileti olan var mı dıye gordum :queen:

Ben de bilet olarak okudum.

Hornet için hiç görmedim, Hornet resimlerini bakarken çantalı olanını görmedim yani.

DARKDIAMOND
07 Kasım 2008, 21:33
Bu aparatları ve case'leri mutlaka Givi veya hepco&becker gibi markalarda bulabilirsin.Fakat kişisel görüşüm,tam bir streetfighter'ın katır gibi görünmesinede sebep olabilir.Şöyle daha pratik,tak-çıkar aparatlar olsada sadece uzun mesafelerde motorun üzerinde olsa belki biraz daha iyi olacak gibime geliyor.

t00t
08 Kasım 2008, 01:03
eyvallah paylaşımalrınız için teşekkürler sağolun.:cat:

Lucas
08 Kasım 2008, 02:59
Demekki ben yaşlanmıyormuşum :P

Konuya dönecek olursak, alacağın çanta kolay takılıp sökülebilen birşey olmalı, zira şehir içi trafikte, özellikle bulunduğun şehrin trafiğinde o çantalarla araçların arasından geçmeye kalktığında çok sorun yaşar, hatta bir kaç ayna toplayıp eve götürebilirsin :)

mr_muzip
08 Kasım 2008, 03:11

yemin ederim ne yalan sölim bende öle okudum fuarla alakalı bişy sandım daldım bende:D

demirgursel
08 Kasım 2008, 09:39
sen para dan haber ver her iş olur

evet sen ondan haber ver olmayacak yoktur:)

t00t
09 Kasım 2008, 00:13
Demekki ben yaşlanmıyormuşum :P

Konuya dönecek olursak, alacağın çanta kolay takılıp sökülebilen birşey olmalı, zira şehir içi trafikte, özellikle bulunduğun şehrin trafiğinde o çantalarla araçların arasından geçmeye kalktığında çok sorun yaşar, hatta bir kaç ayna toplayıp eve götürebilirsin :)

aman Allah c.c korusun