PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : çanakkale/gökçeada(haftasonu Gezisine Davettt)

jameika34
06 Kasım 2008, 15:43
Havaların çok güzel olduğu bu günlerde geçen ay'ki (18.10.2008 tarihinde) ŞEHİTLİK/Ç.KALE gezisinde sevgili İzmirriders üyeleri ve MD Ç.Kale üyesi Yenidünya/Serkan kardeşimizle yaptığımız gezi çok güzel geçtiği için bu hafta sonuda şayet hava şartları uygun olursa (08.11.2008 C.tesi ve 09.11.2008 Pazar dönüş) Cumartesi (08.11.2008) sabaha karşı saat 03.00 gibi yola çıkmayı planlıyorum. İstanbul'dan yola çıkıp Tekirdağ üzerinden devam etmeyi düşündüğümüz bu gezide İstanbul'dan ve yakın illerden katılmak isteyen arkadaşlar varsa memnuniyetle bize katılabilir birlikte hareket edebiliriz. Eğer katılım olursa katılımcıların isteği doğrultusunda plan ve programa açığız.

HARAKET SAATİ : 08.11.2008 C.tesi Sabaha karşı saat 03.00 İstanbul/Mahmutbey gişelerinde toplanıcaz(katılımcı olursa) sonra saat 04.00 gibi Tekirdağ'da Köfte Molası

VARIŞ : Takriben 07.30-08.00 saatleri arasında Eceabat

MESAFE : Takriben 350-370km. arası.

KALACAK YER : Otel,Pansiyon ve isteyen çadır kurabilir.

GEZİ PLANI : C.tesi sabahı saat 10.00'da Kabatepe'den kalkan feribot'a binip Gökçeada'ya hareket etmemiz olacak. Gökçeadaya vardığımızda (yada bizim dışımızda geziye katılacak arkadaşlar olursa Şehitlik gezisi gibi bir niyeti olan arkadaşlarlada yine birlikte hareket etmemiz mümkün olacaktır. )oradaki birçok konaklama yerlerinde kalacağımız gibi isteyen istediği yerdede (çadır gibi) kalma imkanlarına sahip olacaklardır.

NOT : Benim(Sudenazzz ve jameika34) dışımda katılımcı olursabirlikte hareket etmek adına tüm görüş ve önerilere açığız.
MSN adresim jameka_34@hotmail.com
GSM TEL. : 0506 374 68 31 ve 0533 346 36 90

atlantic
07 Kasım 2008, 11:58
Çok güzel bir gezi olurdu aslında ama hava bozacak gibi. :pale: Katılmayı çok isterdim, ancak malum sebeplerden katılamam. :pale: Size şimdiden iyi eğlenceler, kazasız belasız...

DARKDIAMOND
07 Kasım 2008, 12:14
Ah be Hakan abicim! Motoru vereli 3 hafta oldu ve gerçek anlamda elim ayağım kesilmiş vaziyetteyim.Bu ara arayış içinde olmama rağmen fazlada aceleci davranmak istemediğimden yaya takılıyorum.Bi makinam olsaydı size katılmaktan büyük zevk alırdım.Size şimdiden iyi eğlenceler.:king:

yalnız_kurt
07 Kasım 2008, 13:01
Kardesım sımdıden sıze hayırlı yolculuklar dılerım.Keyıflı bır gezı olacagı kesın keşke gelebılseydım...

jameika34
07 Kasım 2008, 14:27
Bugün son aldığım bilgiler Ç.Kale'nin çok rüzgarlı oluşu ve her an yağış(Yağmur) olma durumudur. Onun için bugün akşama doğru hava ile ilgili iyi yönde değişim olmazsa Ç.Kale gezimi iptal etmek durumdayım.:pale:Sonuçta zevk alamayacağım bir yolculukta hem kendimi hemde artçı'mı riske atmama hiç gerek yok.