PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : CUP motor!

N | 1*
29 Ekim 2008, 23:04
Öncelikle iyi günler. Bende Modenas Kriss 2 var ben motorumun daha hızlı gitmesini istiyorum ve karbüratör değiştir gibi söylentiler geldi. 125CC lerin filan tak diyorlar. motor benzini biraz fazla yicek ama baya güzel gidicek diyorlar. bende anlamış deilim sımdı 125 CC lik motorların Karbüratörleri olurmu benım motorumu? ya olmayanlar varsa uyabilecekler nelerdir? ve karbüratör soruyorum arkadaşlara biri baska birşey gösteriyor biri baska birşey foto koyarmısınız bir tane karbüratör :D ' Zahmet olmazsa ' sadece bu karbüratör ile ilgili biraz bilgi istiyorum sorduklarımın cevabı gelirse güzel olucak

hava ve yakıt karışımını yollayan parça ya giriyor karbüratör ama 125 CC karbüratörü taksak birşey olmaz mı? hızda filan :S

digi_boy26
29 Ekim 2008, 23:18
hız artması aktarma organlarıyla ilgilidir :) piston krank vs. :) karbüratör değişmesiyle bi değişme olmaz :) sadece motorun belki daha düzgün çalışır :)

N | 1*
29 Ekim 2008, 23:20
yani örneğin motor 120 ile gidiyorsa sen git 125 CC motorun karbüratörü tak yine motor 120 hızlamı gider? birşey farketmezmi diyorsun? coğu kişi hız artar diyor

aykan
29 Ekim 2008, 23:21
Öncelikle iyi günler. Bende Modenas Kriss 2 var ben motorumun daha hızlı gitmesini istiyorum ve karbüratör değiştir gibi söylentiler geldi. 125CC lerin filan tak diyorlar. motor benzini biraz fazla yicek ama baya güzel gidicek diyorlar. bende anlamış deilim sımdı 125 CC lik motorların Karbüratörleri olurmu benım motorumu? ya olmayanlar varsa uyabilecekler nelerdir? ve karbüratör soruyorum arkadaşlara biri baska birşey gösteriyor biri baska birşey foto koyarmısınız bir tane karbüratör :D ' Zahmet olmazsa ' sadece bu karbüratör ile ilgili biraz bilgi istiyorum sorduklarımın cevabı gelirse güzel olucak

hava ve yakıt karışımını yollayan parça ya giriyor karbüratör ama 125 CC karbüratörü taksak birşey olmaz mı? hızda filan :S

bence sen standart halde kullan kriss yeterince güçlü zaten.

N | 1*
29 Ekim 2008, 23:21
peki bu karbüratörle uğraşmadan motoru nasıl hızlı götürttürebilirim?

güçlü güçlü ama biraz daha istiyorum ben

ya sunu demek istiyorum. Motor hızlı gitmesi için cogu arkadaşlarım Karbüratör değiştirelim vb vb. işler diyor 125CC taksak filan motor benzini fazla yicek ama iyi gider diyorlar. böyle birşey yoksa motoru nasıl hızlı götürttürebilriz.