PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : piaggio zip 100 YARDIM!!!

wolkside
28 Ekim 2008, 00:56
arkadaslar sitenize bugun uye oldum sanırım aradıgım herseyı burda bulabılıcem.
fakat yardımlarınıza ihtiyacım war.benım piaggio zip 100 scooterım war bu ilk motorum we pek anlamıyorum.motorla yolda gıderken durupdururken gaz gaz yemedi yavaslayınca stop ettı ve yolda kaldım.tamırcıye goturdum motorun beyni yanmıs dedıler ateşleme ile ilgili bi problemmis galıba.bana nekadara patlar ve nekadr zamanda parcaları gelır yardımcı olursanız cok sevinirim.simdiden tesekkurler....

ketchup
28 Ekim 2008, 01:04
mutlaka bir başka ustaya daha gösterin. kimsenin günahını almak istemem ama bazı ustalar bir işin içinden çıkamayınca ya da biraz paraya sıkışınca "beyni yanmış bunun" deyip sıyrılabilirler. Mutlaka başka bir ustaya daha gösterin.

North_
28 Ekim 2008, 01:30
piaggio nun yetkili serwisine göstermeden yaptırma orda!

kaç model kaç bin km de motor?

kaskşart
28 Ekim 2008, 02:32
mutlaka bir başka ustaya daha gösterin. kimsenin günahını almak istemem ama bazı ustalar bir işin içinden çıkamayınca ya da biraz paraya sıkışınca "beyni yanmış bunun" deyip sıyrılabilirler. Mutlaka başka bir ustaya daha gösterin.

aynen katılıyorum bu beyin yanma olayı sadece motorda değil her alette oluyo ama beyinleri nerde ben hala bulamadım yanıp kül oluyo galiba:queen:

GKN
28 Ekim 2008, 02:41
arkadaslar sitenize bugun uye oldum sanırım aradıgım herseyı burda bulabılıcem.
fakat yardımlarınıza ihtiyacım war.benım piaggio zip 100 scooterım war bu ilk motorum we pek anlamıyorum.motorla yolda gıderken durupdururken gaz gaz yemedi yavaslayınca stop ettı ve yolda kaldım.tamırcıye goturdum motorun beyni yanmıs dedıler ateşleme ile ilgili bi problemmis galıba.bana nekadara patlar ve nekadr zamanda parcaları gelır yardımcı olursanız cok sevinirim.simdiden tesekkurler....

ateşleme beyni yandıysa pek bi sorun sayılmaz.. eminimki başka bi iki zamanlının motorunun beyni uyacaktır.. orj de anormal para harcamayın derim..
servise nereye bıratınız?

wolkside
28 Ekim 2008, 14:53
beyin için 85 euro istediler bu fiyat normalmi

ketchup
28 Ekim 2008, 14:56
beyin için 85 euro istediler bu fiyat normalmi

hocam o fiyat normal ama dediğim gibi bir servise daha göster. Gerçi adam beyin yanmış diye uyduruyorsa bile başka servise yollayacağını anlayınca beyni yakacaktır =))) biraz fazla paranoyak konuşuyorum tabi ama bu devirde kimseye güvenim kalmadı malesef. başka servise göstermekte fayda var.

Full As
28 Ekim 2008, 16:00
katılıyorum. başka bir servise, özellikle Piaggio YETKİLİ SERVİSİNE götür..

böcek
28 Ekim 2008, 16:16
bende de zip 100 var ve aynı problemi yaşadım. istersen özelden sana benim gittiğim servisin telefon numarasını verebilirim.

wolkside
30 Ekim 2008, 01:39
2006 model 11.000 de