PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kanuni Windy S marş sorunu

MrUnknoWN
27 Ekim 2008, 19:29
Merb arkLar ben TekiRdaq Mt den qökaY size birsey danısmak ıstıyorum ben gecen gun yegenımın motorunu aldım 3 gun motor yattı bugun 3 saat once 50-60 km yoldan geldım ıbre 90 ın altına 120 nn ustune cıkmadım motor ama yenı 180 km de daha neyse tekrdaqa geldıkten sonra bızm ustaya gttm cayını ıcmewye dedı zıncırın yagını degıstıreyım felan neyse yagladı zıncırı ve zıncırı gevsettı motoru marstan calıstırdım 5 km sonra tık ettı ıstop ettı ve bır daha marstan calıstıramadım ayakta calıstıyırorum

Bu arada motor kanuni windy S

Acaba motor yenı 120 yaptım dıye olabılrımı sorun akuden deıl..ısıklar korna felan guzel calısıyor..
Sabırla dınledıgnız ıcın tsk.. Yardımlarınızı beklıyorum yarın motoru yegenıme qeri vercem..

ExTReMa
27 Ekim 2008, 19:31
motorun marka modeli nedir arkadaşım?

snip
27 Ekim 2008, 19:35
marş basıo ama çalışmıyomu? yok sa tık bıle yokmu?

marş rölesi diycem ama

MrUnknoWN
27 Ekim 2008, 19:47
mars basmıyor tık bıle etmıyor

modelı kanuni windy s

Olcan138
27 Ekim 2008, 20:07
1- Herkesin sorunu kendine göre önemli ve acildir; konu başlıklarında daha açıklayıcı şeylere yer verirsek ilgilenecek kişiler ve dolayısıyla alacağımız bilgi daha faydalı olacaktır. (Konu başlığını düzelttim.)

2- Aceleden olsa gerek birkaç yerde g veya ğ yerine "q" yazamamışsın, "g"ler girmiş araya yanlışlıkla...

Seko
27 Ekim 2008, 20:12
Tık demiyorsa elektrik sisteminde arıza vardır. Ya kablo sorunu ya akü.

ExTReMa
27 Ekim 2008, 20:33
Mark rolesine ve düğmesine baktır
Veya düşük bir ihtimalde olsa marş motoruna

MrUnknoWN
27 Ekim 2008, 20:35
Saol yardımınız icin peki Sorun zincirden olabilirmi ?? Cunku usta zinciri gevsetti ve yağladı.?

ExTReMa
27 Ekim 2008, 20:36
Saol yardımınız icin peki Sorun zincirden olabilirmi ?? Cunku usta zinciri gevsetti ve yağladı.?

Olamaz ...

Süvarİ
29 Ekim 2008, 22:06
arkadaşım zincirle alakası bile yok tık bile demiyorsa elektirik aksamında sorun olabilir sen kendin marş motoru ile marşa bastığın düğme arasındaki kabloları kontrol et akü ile marş motoru akü ile marş düğmesi aralarındaki kabloları bi test et derim belki soketler jaklar felan çıkmıştır.