PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : bisan lifan hakkındaaa

mhotorcu1
25 Ekim 2008, 18:22
arkadaşlar bisan lifan
125 lf 8f bu motor en fazla kaç basar bir de bu motorla 100 km lik yolu ortalama kaç basarak gidebilirim kaç kmde bi mola verebilirim motor buna benziyo http://site.mynet.com/motokirbas/mynet_resimlerim/terracub_2.gif
lütfen bilgilendirin

krts
25 Ekim 2008, 18:58
kardes bence bu motorun bascagi en fazla 100km dir duz yolda zorlama yapmaz,100km lik yolu mola vermeden vede motoru zorlamadan gidbilirsin,sonuc olarak cup modelleri hepsinin benzeri veya aynisi,kanuni ,mondial,bisan,ramzey,honda nin bile bu tip motorlari var belki dis gorunus ve eksoz farkli ama motorun kendisi ayni bi de kalitede fark ediyo hepsi bu.:)

mondializzet100
25 Ekim 2008, 18:59
Dostum bu konuda kaç tane konu açtın acaba..:pr:

satoyama
25 Ekim 2008, 19:57
kardes bence bu motorun bascagi en fazla 100km dir duz yolda zorlama yapmaz,100km lik yolu mola vermeden vede motoru zorlamadan gidbilirsin,sonuc olarak cup modelleri hepsinin benzeri veya aynisi,kanuni ,mondial,bisan,ramzey,honda nin bile bu tip motorlari var belki dis gorunus ve eksoz farkli ama motorun kendisi ayni bi de kalitede fark ediyo hepsi bu.:)

dostum cup deyince honda ve diğerleri olarak ikiye ayrılır bişey anlatmama gerek varmı:cat: eğerki honda cup kullanmamışsan cup a bindim demiyeceksin:bounce: ben yapmadım japonlar yapmış

modify
25 Ekim 2008, 20:14
100 kmlik yolun neresinde dinlencen :mrgreen:

Levsy
25 Ekim 2008, 20:20
Yol durumuna göre değişir (viraj, rampa, rüzgar, asfalt kalitesi vs vs) ama ortalama 70-80 km hızla gidersin.

m.şanveren
25 Ekim 2008, 23:23
Yol durumuna göre değişir (viraj, rampa, rüzgar, asfalt kalitesi vs vs) ama ortalama 70-80 km hızla gidersin.

sana burda en doru cevabı bu arkadaş vermiş...wesselam