PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2001 600 f kullanma kılavuzu

onur83
24 Ekim 2008, 01:31
merhaba arkadaşlar 2001 cbr 600f türkçe kullanma kılavuzu varmıdır web i altüst ettim bulamadım bi yardım ederseniz sevinirim herkeze kazasız belesız sürüşler

jesse
24 Ekim 2008, 01:34
kontagı cevir run ı devreye sok .. vitesi boşa al . marşa bas.. çalışsın .. isinmasını bekle .. debriyajı çek vitesi bire at .. yavaşça debriyajı bırakıp stabil gaz ver :D :D :D

kullanma klavuzu dedigin .. owners manual olarark geçer .. türkçe bulurmusun bilemem ama bide oyle aramayı dene ..

onur83
24 Ekim 2008, 01:40
kullanma klavuzu dedigin .. owners manual olarark geçer .. türkçe bulurmusun bilemem ama bide oyle aramayı dene ..[/QUOTE]

ingilizcesi var ama türkçe yok malum ingilizce % 4.5 bende:pr:

emin_arikoglu
24 Ekim 2008, 01:41
kontagı cevir run ı devreye sok .. vitesi boşa al . marşa bas.. çalışsın .. isinmasını bekle .. debriyajı çek vitesi bire at .. yavaşça debriyajı bırakıp stabil gaz ver :D :D :D

kullanma klavuzu dedigin .. owners manual olarark geçer .. türkçe bulurmusun bilemem ama bide oyle aramayı dene ..

ovners manuel de ne demek? meali nedir ki bunun? emanuel?? yok canım daha neler :mrgreen:

jesse
24 Ekim 2008, 01:57
neye bakacaksan soyle ben yardımcı olurum . kullanma klavuzunda aradıgın şey ne ?

GKN
24 Ekim 2008, 02:12
evet aradığın çeyi sorarak daha rahat yardım alabilirsin, tükçesini bulman biraz zor..

halidbin
24 Ekim 2008, 02:32
http://www.blackbears.ru/index_en.php?get=manual
ingilizce ama işini görür:cat:

Olcay Avşar
24 Ekim 2008, 09:44
Türkçe olmasının pek bir önemi yok, ingilizcesi sana yeter. Nihayetinde elektronik bir alet değil bu her özelliğini öğrenmek için sayfa sayfa okuman gereksin.

Kılavuzda sana gerekli olan şeyler yağ değişim km leri, zincir bakımları vs. gibi şeylerdir. Bunlarda rakamla yazılıdır ingilizce bilmene gerek yok :cat:

onur83
25 Ekim 2008, 02:17
neye bakacaksan soyle ben yardımcı olurum . kullanma klavuzunda aradıgın şey ne ?

aslında aradığım şey enjeksiyon temizliği sonra supab ayarları sentil ayaları

jesse
25 Ekim 2008, 03:28
aslında aradığım şey enjeksiyon temizliği sonra supab ayarları sentil ayaları

sana servis manueli lazım... enjeksiyon temizligi carbon cleaning yapan yerlerde temizletebilirsin.. sente ayarı ise ii bi usta hemencecik halleder . iyisimi bi servise başvur.

onur83
26 Ekim 2008, 10:14
sana servis manueli lazım... enjeksiyon temizligi carbon cleaning yapan yerlerde temizletebilirsin.. sente ayarı ise ii bi usta hemencecik halleder . iyisimi bi servise başvur.

bu söylediklerinizi kendim zaten yapıyorum lazım olan supab lar arası açıklık ölçüleri ve enjeksiyondaki hava ve benzin karışım oranları

gökhan32
11 Kasım 2008, 20:12
cbr 600 f gibi motorum olcak ilk yapacagım şey kontagı açıp motoru çalıştırmak ve ik 10 dk sesini dinlemek :D:D daha sonra caddeler beni bekler

onur83
15 Kasım 2008, 01:45
cbr 600 f gibi motorum olcak ilk yapacagım şey kontagı açıp motoru çalıştırmak ve ik 10 dk sesini dinlemek :D:D daha sonra caddeler beni bekler

inşallah seninde olur kardeşim

gökhan32
15 Kasım 2008, 16:25
inş teşekürler