PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kask Tavsiyesi

_SuLeYMaN_
23 Ekim 2008, 10:55
Arc nin çeneden açılır kaskını kullanıyorum. Kaskım uzun yolda boyun ağrısı yapıyor ve sürekli çene açılır kısmının vidaları gevşeyerek düşme yapıyor. Sürekli bu vidaları sıkmam gerekiyor ve bu beni çok rahatsız ediyor.

Arkadaşlar sizden 200 ytl ile 250 ytl arası çene açılır, uzun yolda boyun ağrısı yapmayacak kask tavsiyesi istiyorum. Şimdiden herkeze teşekkürler.

caracalstar
23 Ekim 2008, 11:07
güzel bi tavsiye 20 ytl ye safebet 100%999 çin malı :D baş agrısı vida gevşeme düşünce yüzünü parçalama ne ararsan var bu kaskta süleyman abi denemelisin :):)

eeraktan
23 Ekim 2008, 11:20
http://www.motosiklet.net/forum/tekay-motor/50617-2008-model-marushin-kasklarda-sok-fiyatlar.html

marushin görmüştüm çorlu hondada gerçekten güzel ve kaliteli gibi geldi bana tavsiye ederim..

yucika
23 Ekim 2008, 11:25
LS2 delta modeli kaskı kullanıyorum. Flip-up yani çenesi açılır türden. Fiyatı senin istediğin aralıkta. ECE sertifikalı. Üretimi çinde yapılıyor ama marka ispanyol markası. Ben kalitesini beğendim ancak uzun yolda kullanmadım hiç. Güneş vizörü zaten gözlük kullandığım için çok işime yarıyor. Taşıma torbası ile beraber geliyor.

_SuLeYMaN_
23 Ekim 2008, 11:32
Ls2 Delta modeli kask benimde çok hoşuma gidiyor ama uzun yolda boyun ve bai ağrısı yapıyormu onu merak ediyorum. Arc kask ile Çorlu - İstanbul arası gidip geliyorum akşama çok boyun ağrısı yaşıyorum.

Marushin kaskların Çorlu honda da olduğunu bilmiyordum geçen pazar uğradım oraya ama motorsiklet bölümü kapanmıştı. Hafta içi açık sanırım.

_SuLeYMaN_
24 Ekim 2008, 11:58
Arkadaşlar full face de olsa tavsiyelerinizi bekliyorum.

North_
24 Ekim 2008, 12:01
lazer vertigo kullanıorum çok memnunum !

tavsiye ederim

bladebj
24 Ekim 2008, 12:28
bence ls2 deltayı önemli olan sertifikaların geçerliliği sonuçta nerde üretildiği değil birkaç arkadaşım daha kullanıyor ve çok memnunlar

Dogan88
24 Ekim 2008, 12:51
Lazer vertigo stroke kullanıyorum uzun yol yapmadım ama gayet rahat bir kask...

flying hellfish
24 Ekim 2008, 12:52
LS2 uzun yolda bas agrisi yapiyor arkadasim, ya da en azindan benim kullandigim yapiyor.

caracalstar
24 Ekim 2008, 12:54
benım kullandıgım safebet bile yapmıyo baş agrsını 20 ytli lik :D şaka bi yana sağlam bi kask lazım banada :S

showdownKing
24 Ekim 2008, 13:09
ls2 tabiki bende almayı düşünüyorum yine bi ls2 modeli kullanıyorum kapalı modeli ama çene açılırı çok yakında almayı düşünüyorum bi arkadaşım kullanıyo
memnun olduğunu söyledi bu fiyata bu kalite kaçmaz bence. .

ENGİN
24 Ekim 2008, 14:35
Marushin TMT888 modelini tavsiye ederim dünyanın en iyi ilk 4 kaskı arasında yer alıyor ayrıca çok ta sessiz türkiye distribütörü tekay motoda şu anda kampanya var 1 euro = 1 YTL peşin ödemede 300,00Ytl ye geliyor farklı modellerde mevcut bence laser nolan arai gibi markalardan daha üstün bir kask gerçi güvenlik testleriyle de bunu ispatlamış bir marka şidddetle öneririm

bulosele
24 Ekim 2008, 15:01
Arkadaşlar full face de olsa tavsiyelerinizi bekliyorum.

Sana kendi sattıgım kaskı önerirdim ama renkleri itibariyle motorunla cok uyumsuz olur...:)

http://www.sahibinden.com/sifir_nolan_x-_lite_x-_801r_kaskWQQaXQQ7849993WQQpXQQdisplayitem

_SuLeYMaN_
24 Ekim 2008, 15:26
Renk de uyumsuz olur fiyat da :)

Lazer LZ6 Bones Collector Full Face Kask nasıldır arkadaşlar kullanan varmı ?

http://www.motogiyim.com/pictures/lz6bones.jpg