PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : herkesin bi gün mutlaka işe yarayacağını umuyorum

cgl125
19 Ekim 2008, 01:54
dostlar üsküdar da bir derici biliyorum özel deri motosiklet kıyafeti dikiyo özellikle motosiklet tutlumları ceketleri pantolonları üzerine yoğunlaşmış durumda kendisi önceden zaten yurt dışına dikiyormuş hala yurtdışından her sene yeni katalogları adresine gönderiyolar işinin ehli yani kendisi tabii ne yazık ki fiyatlar tabii ki hazır dikime göre farklı oluyo ve kendisi gayet güzel kalitede de deriler kullanıyo bu arada hiç bi tanışıklığım yok adını bile unuttum fakat kartı var isteyen olursa bulurum ve adresi telefonu eklerim motosiklet kıyafeti olarak deri en uygun kıyafet olduğu için buraya açtım konuyu asfaltı en iyi deri tutar kaza anında ve sizin onlarca yüzlerce metre sürüklenmenizi engeller fakat tabi tekstil kıyafetler gibi sağlam düşüşlerden sonra bi daha giyilebilir durumda olmaz çoğu deri kıyafet isteyenlere irtibat bilgilerini bulup veririm

KUVVETMİRA
19 Ekim 2008, 01:55
bu dericinin avantajı ne?

Deli Çerkes
19 Ekim 2008, 08:02
Sele için ,verilen şekli , dikişle deriye aktarabiliyormu ? sorabilirmisiniz ?

yürekçe
19 Ekim 2008, 10:48
Sele için ,verilen şekli , dikişle deriye aktarabiliyormu ? sorabilirmisiniz ?

:D wayyyy, daha önce duymadığım bişey soruldu. abicim seleye mi benzetecen kendini yoksa seleyi mi kendine benzetecen. ben senin yerind eolsam aldığım kıyafete göre sele yaptırıdım. yoksa adın SELE ÇERKES kalabilir :queen::queen::queen:

cgl125
19 Ekim 2008, 15:22
arkadaşlar dericinin avantajı istediğiniz modelin fotoğrafını gösteriyosunuz yapıyo türkiyede bulunmayan bi modeli yaptırabilirsiniz yani yada istediğiniz başka özelliklerde kıyafet yaptırabilirsiniz yani adam deri terzisi insan terziye niye giderse onun için gideceksiniz onun dışında yarış tulumları birebir herkesin üstüne olmuyo yarışırkende rahatsızlık vermemesi için tam istediğiniz gibi bi kıyafet giymekte fayda var falan filan dediğim gibi insan terziye niye gitmek isterse onun için gidilir dericilere de seri üretimden ucuza gelmez hiç bi zaman özel dikim öyle bi avantajı yok ha tabi suni deri kullanmıyorsa yada başka bi olayı yoksa sele üstüne motif yaptırma olayını da soracağım kendisine