PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : motosiklet ustaları

mterayes26
13 Ekim 2008, 20:36
motosikletimin düşen performansının benı , motoruma soğutması , aşırı yakıt , rölantı tutmaması gıbı sorunlarım vardı ve ıyı bır usta arıyordum ki . çunku bisiklet tamircisinden olma motosiklet tamırcılerının olması ve işçiliğin nitelikli olmaması

birkac abı ve arkadas vasıtası ile bugün ahmet ustamda tanıştım derdimi anlattım 1.5 saat bir operasyondan sonra motorum o kadar güzel oldu ve beni mutlu etti ki motora hıc bu kadar zevklı bınmemıstım verdiğim para sonuna kadar helal olsun tskler ahmet usta

bütün eskişehirlilere tavsiye ediyorum

woxter
13 Ekim 2008, 20:58
motorumun garantisi bitince ona goturecegim kesin

Endurocu01
13 Ekim 2008, 21:48
bu tip sorunlar paylaşılırsa,kime gidileceği kime gidilmeyeceği meydana çıkar herkes memnun kalır teşekkürler duyarlılığın için

OzCaN35
13 Ekim 2008, 21:56
Duyarlı olman çok güzel teşekürler arkadaşım:rendeer:

Ahmet-Mehmet v.s böyle işini iyi yapan gerçekten usta olan insanların bilinmesi gerekiyor yani reklamının olması gerekiyor ki tercih edilsinler ve işini iyi yaparak ekmeğini kazansınlar yani alanda memnun satanda memnun kalsın.

Sadece para kazanmak uğruna kalitesiz işçilik yapanların veya işi bilmeyenlerin elinde sürünmektense böyle üstadları tanısak çok iyi olur

Dile getirmen güzel bu konuyu Ahmet ustanında reklamı olmuş oldu hayırlı işler olsun onada:)

mterayes26
13 Ekim 2008, 21:57
bu tip sorunlar paylaşılırsa,kime gidileceği kime gidilmeyeceği meydana çıkar herkes memnun kalır teşekkürler duyarlılığın için

ve piyasa ile aynı hatta yaptığı işçilik yanında yani o para helal olsun içerdeki makıneler yamaha vmax 1200 , r1 , gsxr 1000 ,kocaman 600 lük en az bir atv . repsol 600 veya 1000 likti gerisini siz düşünün .ben çok memnun kaldım yakıt olayını da yarın yazacağım ölçümde

neversoft
13 Ekim 2008, 22:28
arkadaşlar ben de bursada kime güveneceğimi şaşırmıştım.her gittiğim yerde zarara uğruyordum.hem para veriyor hemde paramla rezil oluyordum..ancak bu durum yalçın ustayla tanışınca sona erdi.şimdi işin piriyle tüm sorunların üstesinden geliyorum.bursadaki arkadaşlara da tavsiye ederim.

DOGAN MOTOR
13 Ekim 2008, 22:45
arkadaşlar 30 yıllık motosiklet ustasıyım cami imamları galericiler tamircilik işine soyonmuşlar bizim gibilerin kıymeti bilinmiyor saygılar safranboludan:rendeer:

mterayes26
13 Ekim 2008, 23:14
valla motorumdan hiç bu kadar memnun kalmamıştım.

Okan Sinan Ocan
04 Ocak 2011, 00:04
Ankarada yaşıyor olmama rağmen Ahmet YENER ustam benim BMW minde ustasıdır, başkasına el sürdürtmem üzerine usta tanımam. Gerçek bir sanatkar ve çok iyi binicidir. kendisi tatmin olmadığı sürece motorunuzun o dükkandan çıkma şansı yoktur en ufak bir terslik hissederse nedenini bulmadan sizi göndermez , "biraz kullan parça alışınca bu ses geçer " veya " bunların hepsi böyle çaresi yok" gibi bahaneleri kendisinden asla duyamazsınız.

meyto
04 Ocak 2011, 00:30
Ankarada yaşıyor olmama rağmen Ahmet YENER ustam benim BMW minde ustasıdır, başkasına el sürdürtmem üzerine usta tanımam. Gerçek bir sanatkar ve çok iyi binicidir. kendisi tatmin olmadığı sürece motorunuzun o dükkandan çıkma şansı yoktur en ufak bir terslik hissederse nedenini bulmadan sizi göndermez , "biraz kullan parça alışınca bu ses geçer " veya " bunların hepsi böyle çaresi yok" gibi bahaneleri kendisinden asla duyamazsınız.

bu usta eskişehirdemi bulunuyoır acaba :silent:

Okan Sinan Ocan
04 Ocak 2011, 00:35
bu usta eskişehirdemi bulunuyoır acaba :silent:

Evet maalesef Eskişehirde ve başka bir şehire yerleşmeye hiç niyeti yok .

motorhocası
04 Ocak 2011, 00:53
Mustafa Usta var bir de Eskişehir'de Kütahya caddesinde fırın ara sokağında , oturmayan lastik için veya akort ayarı için üzerine usta tanımam. :)