PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mondial 125cc scooter iridyum buji???

mach1
13 Ekim 2008, 01:26
Herkese selamlar gece gece aklıma bişey takıldı.Ben motoruma iridyum buji almayı düşünüyorum benim motora olan en iyi buji nedir ve kodu nedir.
Herkese iyi geceler:)

mterayes26
13 Ekim 2008, 01:41
iridyum buji . 125 cc lik motora çok büyük performANS vermeyecektir . ama iridyum buji çok dayanıklı . 8500 km dır kullanıyorum

gezgin290
13 Ekim 2008, 01:47
Herkese selamlar gece gece aklıma bişey takıldı.Ben motoruma iridyum buji almayı düşünüyorum benim motora olan en iyi buji nedir ve kodu nedir.
Herkese iyi geceler:)

belki performans vermeyebilir ama motorun rahatlar yani ateşleme sistemi iyi bir buji ve kendini temizleme özelliği falan var yani cc olarak performans beklemede ama motoru rahatlatma bakımında yararı olabilir...:cat:

mach1
13 Ekim 2008, 01:47
Yakıtı iyi patlatmıyor buji sanırım 4-5 ytllik buji var üstünde.O zaman ngk nin hangi modeli gider?

kartalizma07
13 Ekim 2008, 02:02
senle konuşmuştuk daha önce bu konu hakkında değilmi. motordaki bujiye bakarak verirler sana ngk normal veya iridyum. bende iridyum var. iyi şimdilik. ahım şahım bir fark yok. yakıt değişti biraz azaldı yani.

mterayes26 dediği gibi uzun ömürlü.

mach1
13 Ekim 2008, 02:21
senle konuşmuştuk daha önce bu konu hakkında değilmi. motordaki bujiye bakarak verirler sana ngk normal veya iridyum. bende iridyum var. iyi şimdilik. ahım şahım bir fark yok. yakıt değişti biraz azaldı yani.

mterayes26 dediği gibi uzun ömürlü.

Evet abi konustuk da ah şu kodunu bula bilsem buji anahtarıda yok :pale:
İnternetten sipariş vercemde (Alanya japon motordan:mrgreen:) tabi şaka arkadaş hediye olarak getireyim dedi artık söker ona göre olanın seri nosunu öğrenirim öyle getirir.:cat: