PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : scooter a abart egzoz nikelajı

soluck
12 Ekim 2008, 22:23
internette abart egzoz nikelajı die bişey gördüm sadece normal egzozun ucuna takılıyor hemde istediğin şekil taktıran varmı?Ben taktırmak istiom ama benim motorda egzozun içindeki kısım son yerde kıvrılıyor aşağıya dogru dönüyor nikelajı takarsam o hava çıkcan yeri kapatırm die endişeleniom yardımcı olursanız sevinirim

gezgin290
12 Ekim 2008, 22:56
bence sen egsozcuya söle o en güselini yapar yani işin ehli o sonu başlık takıcak kesimini falan o ayarlar kendisi piyasa genelde çok motorda gördüm bu tip başlıkları

rapertuar
13 Ekim 2008, 00:39
ya iyi 1 konu benim 125 lik nostaljiyede takılırmı Abartı? egzosun deişmesimi lazım?

gezgin290
13 Ekim 2008, 01:49
onu en güsel sanayide bir egsozcuya uğayıp 5 dk sormak en güsel cvp olabilir bence...hermotora takılar die biliyorum ama en garanti işin ustasına sormak

rapertuar
13 Ekim 2008, 11:47
Kimse Bilmiyor mu Net olarak Üstadlar Nerede??:mrgreen:

mach1
13 Ekim 2008, 11:50
Olurda ses nasıl olur bilmem :)

rapertuar
13 Ekim 2008, 11:51
hımm...Sormakta fayda var ozman ben en iyisi bizim ustaya 1 gidim...

showdownKing
31 Ekim 2008, 20:53
ya zevkler tartışılmaz ama scooter a ben abartı yakıştıramıyorum
süper sporlar da olmassa olmaz tabiii . ..

cqn3517
31 Ekim 2008, 20:57
Bence bu iş için hiç uğraşmayın... Çünkü memur beyler bu işi bu ara çok sıkı tutacağa benziyor. Hem çok ilgi çekeceksiniz (Polis beyler tarafından da) hemde benzin yakışınız fazlalaşacak... Mesela düşünün sigortanız geçmiş fakat bundan haberiniz yok , sende de eksoz var polisin ilgisini çektin hadi bakalım motoru bağladılar... Sonuç nemi bir ton ceza motorun kapatılması vs. vs. Hem birşey daha demek istiyorum SS,cruiser,cross motorlar dışında bence açık eksoz hiç yakışmıyor... Saygılar...