PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kymco Agility 125 Alacam ama Yedek Parça sıkıntısı Çeker miyim acaba (Ordu)

RifatKardu
12 Ekim 2008, 18:17
Ewet beyler bu sorunun cevabını bekliyorum :cyclopsan

Yorum Yazan Herkese TşkrLer

mondializzet100
12 Ekim 2008, 18:17
Sen Agility'yi al parça sıkıntısı çekersen beni gör..

RifatKardu
12 Ekim 2008, 18:27
Sen Agility'yi al parça sıkıntısı çekersen beni gör..

tamam izzet abi.

Canİlker
12 Ekim 2008, 20:31
hacı bende alacam bende trabzondayım alacağım yer ben gerekirse getirtirim sana dedi ama pekte güvenemedim yani :)

kirki
12 Ekim 2008, 21:28
parça sıkıntısı çekerseniz istanbuldan sipraiş verirsiniz yaw..mesela Aydın motoru ararsınız..burdan paylaşırsınız biz size yardımcı olmaya çalışırız elimizden geldiince

sbuyukkilic
12 Ekim 2008, 21:43
Mt de topik arşivleri İstanbul dan motor alıpta zaman zaman 30 gün parca
bekleyenlerle dolu. Onun için cok canını sıkmayacaksınız keyfinize bakacaksınız. Ayrıyetten yanlış bilmiyorsam motorlar demonte geliyor. Dolayısıyle size en yakın servise motorun gelmesi ve montajının orda yapılması gerekiyor. Veya Orduda kımın servisi varsa o markayı terceih edeceksiniz.

erdo2002
12 Ekim 2008, 23:30
Eğer orada servisi varsa bence çekmezsin parça sıkıntısı zaten parçasına ihtiyaç duyacağını sanmam.Çünkü çok kaliteli bir motor.Daha geçen ay arkadaşıma aldık bende kullanıyorum arada çok seri ve tatlı bir motor.Çift kişi(150kg) biniyoruz ve motoru çok güçlü fazla zorlanmadan heryere götürüyor.Al bence memnun kalırsın.:cat:

asm
12 Ekim 2008, 23:41
Senin baktığın motor satılıyor RifatKardu.

Konya'dan bir talipli çıktı arkadaşın motora.

Sanırım 1600 ytl'ye anlaştılar. (peşin)

Yarın motora bakmaya gelecek alıcı.

Bulunduğun yerde Kymco bayisi varsa diğer iller ile aynı koşullarda olur parça temini. (İstanbul hariç)

Sonuçta İstanbul'da dist. elinde parça varsa bunu kargo ile bulunduğun yerdeki bayiye yollaması en fazla 2 gün sürer.

Ben 3 haftadır hava filtresi bekliyorum.

Sanmıyorum ki Silkar'ın elinde yok.

İşi sallamadıklarından vaziyet böyle! (ya bayi sallamıyor ya distribütör)

RifatKardu
13 Ekim 2008, 09:13
Senin baktığın motor satılıyor RifatKardu.

Konya'dan bir talipli çıktı arkadaşın motora.

Sanırım 1600 ytl'ye anlaştılar. (peşin)

Yarın motora bakmaya gelecek alıcı.

Bulunduğun yerde Kymco bayisi varsa diğer iller ile aynı koşullarda olur parça temini. (İstanbul hariç)

Sonuçta İstanbul'da dist. elinde parça varsa bunu kargo ile bulunduğun yerdeki bayiye yollaması en fazla 2 gün sürer.

Ben 3 haftadır hava filtresi bekliyorum.

Sanmıyorum ki Silkar'ın elinde yok.

İşi sallamadıklarından vaziyet böyle! (ya bayi sallamıyor ya distribütör)

oke.

Ben Motoru Sormadım Ki zaten Başka Motor Gordum Twona Arkadaşın motoruna talipim 10 gun ıcınde benzınlıkten net bir haber gelcek ona göre taksit yada nakit olarak anlaşabılırsem alıcam.

h2o
13 Ekim 2008, 10:42
oke.

Ben Motoru Sormadım Ki zaten Başka Motor Gordum Twona Arkadaşın motoruna talipim 10 gun ıcınde benzınlıkten net bir haber gelcek ona göre taksit yada nakit olarak anlaşabılırsem alıcam.

hadi hayırlısı bakam senide evlendirioz desene:):):)

RifatKardu
13 Ekim 2008, 11:15
hadi hayırlısı bakam senide evlendirioz desene:):):)
evet abi şu an tek şey 2 hafta beklemek bizim benzinlik varda abi tadilat yapılcak hisse olayları felan var hepsı onayladı işte şirketten haber beklioz.
Orduya gelince benzinLiğimize bekLeriz :) Hemen Belde Otel Yanında :) Rıhtım Ilersınde.

asm
13 Ekim 2008, 16:47
oke.

Ben, sen birşeyler sordun diye cevap yazmadım bu hususta zaten.

Dikkat edersen farklı şeylerde yazmışım mesajımda bilmem gördün mü? (yedek parça ile ilgili)

Neyse...