PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : elcik ısıtma montajı

barisozcetin
10 Ekim 2008, 17:43
yamaha xt660'ıma hein gericke'den elcik ısıtma aldım, kış geldi ve bunu takmak istiyorum, acaba kendim becerebilirmiyim? yoksa kime yaptırmalıyım? daha önceden tecrübesi olanlar tecrübelerini paylaşırlarsa sevinirim, teşekkürler.

airman
10 Ekim 2008, 18:42
http://www.canyonchasers.net/shop/generic/heated-grips-alt.php

burada resimlerle montajı anlatmış.biraz ingilizce,biraz elektrik bilgisi il bu işi yapabilirsin.

barisozcetin
10 Ekim 2008, 22:14
link için teşekkürler, benim aldığım elcik ısıtmaların kontağa bağlanması gerekmiyormuş, açık unutup gitseniz bile voltaj düşünce otomatik kapanıyormuş, bağlantı şeması gayet basit, elcikleri söküp bakıcam umarım geri toplayabilirim :)

barisozcetin
14 Ekim 2008, 10:34
evet arkadaşlar, pazar günü hotgrip'lerimi monte ettim, sandığımdan çok daha kolaydı, hani birgün birisi alırda monte etmek isterde bu konuyu bulursa, bi zahmet hortlatsın ben ona yardım ederim :)) bu arada çok süper bi olay herkese tavsiye ederim, sanıldığı kadar pahalı bir olayda değil hani, 25 euroya bile alınabilecek modeller var..

Barış Şuşut
14 Ekim 2008, 10:55
keşke resimde çekseydin takarken ..bölece çok faydalı bir başlık olurdu

barisozcetin
14 Ekim 2008, 11:25
eller kir pas içinde fotoraf çekememki, başka biri olsa o çekseydi olurdu ancak ama çekecek kimsede yoktu o anda, ama zaten fotoğraflıkta çok bişey yok, elcikleri söküyosun ısıtmalıları takıyosun, elektriğini bağlıyosun, kumandayı bağlıyosun, herşey hazır zaten, biraz eliniz yatkınsa 2 saatte hazır..

ilhan1154
27 Şubat 2009, 00:50
elcik demırıne o ısıtıcıları takınca ustune elcık plastıgı nasıl sığıyokı .S
ısıtmanın plastıge zararı olmuomu ?,
birde satılan yerın lınkını alabılıkrmıyım?