PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Renkli motosiklet sibop kapağı

rapertuar
09 Ekim 2008, 01:06
Slm ahali bugün 1 sitede gördümde Renkli sibop kapağı alıp sibop yerine takıosun 4 çeşit renk var(Kırmızı-sarı-mavi-yeşil)motorun tekerlikleri renkli oluo..ilginç bişe 10 ytl fiyatı 2 teker için! nasıl kullaan varmı aranızda?

aargh
09 Ekim 2008, 01:15
Ben kullanıyorum. Çok güzeller. Ufak bir ayrıntı ama yine de bence hoş bir aksesuar.

rapertuar
09 Ekim 2008, 01:21
Ben kullanıyorum. Çok güzeller. Ufak bir ayrıntı ama yine de bence hoş bir aksesuar.

Nerden ne kadar a aldın arkadaş?Var mı resimi nasıl duruyo?

aargh
09 Ekim 2008, 01:23
Aldığımda üzerinde vardı.
SUZUKI de bu tür şeyler standart. Sağolsunlara hiç sakınmıyorlar. :P

rapertuar
09 Ekim 2008, 01:28
oo maşallah yaw...Bizde yok :-)) bakalım artık bi yerden bakarız bizde...

aargh
09 Ekim 2008, 01:30
Motorumda standart olarak bulunduğu yalan. Ben motorumu 2.el aldım, üzerinde vardı haliyle. İlk sahibi sağolsun.

Nerede mi bulabilirsin? Sirkeci'ye git onu da bulursun, fazlasını da.

yalnız_kurt
09 Ekim 2008, 01:34
Aldığımda üzerinde vardı.
SUZUKI de bu tür şeyler standart. Sağolsunlara hiç sakınmıyorlar. :P

Arkadasım ılla motorunun reklamını yapacan yanı tamam gusel motorun var bılıyoz sıboplarıda mavış mavış :queen::queen::queen:

rapertuar
Nerden ne kadar a aldın arkadaş?Var mı resimi nasıl duruyo?

Dostum car...four hıpeermarketınde araba ekıpmanları kısmında var 5 ytl ıstersen oraya bır bak...

North_
09 Ekim 2008, 01:36
ya bide bu kapakların hava basıncını dengeleyenleri warmış!

bilen war mı?

aargh
09 Ekim 2008, 01:38
Yuh derim. :)

Fazla zorlamayın, alt tarafı kapak işte. Görüntü olarak güzel.

Bak bunların bi de yakıt tüketimini azaltanları varmış. Hatta ABS olanları bile varmış. :P

rapertuar
09 Ekim 2008, 01:39
ok...:cat:

Dostum car...four hıpeermarketınde araba ekıpmanları kısmında var 5 ytl ıstersen oraya bır bak...[/QUOTE]

ok iyi bilgi bakcam yarın

alisemerci
09 Ekim 2008, 01:50
bu yeşil kapakların farklı anlamı olduğunu duymuştum. hava yerine başka bir gaz basıyorlarmış tekere o yüzden belli olsun diye yeşil kapak takılıyormuş.
bilen var mı?

COQ
09 Ekim 2008, 01:55
ya bide bu kapakların hava basıncını dengeleyenleri warmış!

bilen war mı?

Sen sanırım basınç kontrol işaretli kapaklardan bahsediyorsun.
Basıncı dengelemiyor, kontrol etmeni kolaylaştırıyorlar.

http://us.st12.yimg.com/us.st.yimg.com/I/rodi_2018_203529124

Bunları rast gele almıyorsun.
Lastiklerinin basınç değerine uygun olanlardan seçiyorsun.
Böylece lastikleri kontrol etmek için kapaklara şöyle bir göz atman yeterli.

Eğer basınçta düşme varsa, kırmızı şerit görüyorsunuz.
Her şey normalse yeşil renkte kalıyor.
Ben kullanıyormuyum?
Hayır.
Benim kapaklar gümüş rengi...:)
Tuning malzemeleri satan her dükkanda mutlaka bulursunuz...

muratgergerli
09 Ekim 2008, 04:38
Teknik Bilgiler bölümü olunca bende bir şeyler yazmak isterdim ama;

Diyarbakır' daki hain saldırıdan ötürü moralim çok bozuk..

Gencecik körpe çocuklardan ne istediniz ki?.:pale:

teknoali
09 Ekim 2008, 09:54
Evet renkli kapaklar cok güzel.Bende kullanıyodum önce.Benimkinler titreşim ile çalışıyordu.Motor duruyoken bi şey yok.HAreket ederken de yanıp sönüyo.Ha bi de bnm kisi kurukafa idi.içine renkli ışık koymuşlar.güzeldi....fiyatıda çifti 5 ytl :(

rapertuar
09 Ekim 2008, 10:41
ya Car..four dan baktım arkadaşlar 4 adet vardı Mavi Renkte 20 ytl idi fiyatı almadım.ikili yok idi...Yanında pilleri de veriyor..yani öle 5 ytl e yok ! Başka yerden bakınırım artık

Evet renkli kapaklar cok güzel.Bende kullanıyodum önce.Benimkinler titreşim ile çalışıyordu.Motor duruyoken bi şey yok.HAreket ederken de yanıp sönüyo.Ha bi de bnm kisi kurukafa idi.içine renkli ışık koymuşlar.güzeldi....fiyatıda çifti 5 ytl :(

o fiyata nereden aldıysan iyi almışsın...

rapertuar
11 Ekim 2008, 00:49
arkadaşlar benim motorum profilimdeki gibi bi motor yane 125 cc nostalji..Motorcu arkadaş seninkine takılmaz dedi doğrumu?uymaz mı

burak07
11 Ekim 2008, 01:10
arkadaşlar benim motorum profilimdeki gibi bi motor yane 125 cc nostalji..Motorcu arkadaş seninkine takılmaz dedi doğrumu?uymaz mı

takılmaz dediyse sallamıştır :)

aklına gelebilecek bütün motosikletlere takılır.sibop ucları bütün motosikletlerde aynıdır :wiinkk:

bende kullanıorum bu ısıktan.teknoalininkinden.titresim olunca yanıo ve mavi yanıp sönüo..süper bişi :queen:

rapertuar
11 Ekim 2008, 01:16
ya arkadaş ben buldum bi sitede hatta bakın siparişle gelioda uyarmı die bilmiorumhttp://www.mavidonanim.com/index.php?do=catalog/product&pid=133510 bide Yeşili var mı bilmiyorum..Motorum Su yeşilide

burak07
11 Ekim 2008, 01:19
bendekinin aynısından işte..yaa bosuna niye siparisle getittircen..bi dünya kargo parası ıvır zıvır..yokmu istanbulda bisiklet-motosiklet aksesuar malzemesi satan yer?
oraya git al bence :)

nf500
11 Ekim 2008, 01:24
ya arkadaş ben buldum bi sitede hatta bakın siparişle gelioda uyarmı die bilmiorumhttp://www.mavidonanim.com/index.php?do=catalog/product&pid=133510 bide Yeşili var mı bilmiyorum..Motorum Su yeşilide

olur her sipoba olur bunlar

rapertuar
yok kargo vs.parası vermicem..Dükkandan alıcam ama ellerinde stoklarında yok! getirtmeleri 3 gün sürüyormuŞşşŞ...Ama motorculardanda bakarım..Fİyat iyi burda hemde :-) ..Motorcular e kadar a satar bilmem :-)

nf500
hem sipariş verme yaa git bi aksesuarcıya dene dene al dimi ??

rapertuar
11 Ekim 2008, 01:30
hııı oda doğru bakayım uygunsa başka 1 yerdende alırım motorculardada vardır öle.. Denerim bakarım işte

showdownKing
24 Ekim 2008, 14:20
renkli demişken led li olurmu aga _? olursa mavi , yeşil , kırmızı, sarı renkleri mevcut sahibinden.com da vasıta- aksesuarlar- jantve lastık bölümünün altında motor hareket ettikçe led halka oluşuyo 10 numara fiyatı ikisi 10ytl .