PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kaza yaptım:(:(

parpiLiNe
08 Ekim 2008, 13:35
merhaba arkadaşlar dün akşam saat 20:00 civarlarında başakşehir yolu üstünde kaza yaptım benim sarıda kırmızıya yakalanmamak için aceleci davranmam ve o sırada bana kırmızının yanıp karşı tarafa yeşil yanmasının sonucu küçükte olsa bir kaza yaptık motor şuan pert durumda benim biraz dudağım yarıldı bacaklarda birkaç sıyrık bu şekilde atlattım ama en kötüsü ailemden dolayı birdaha motora binemiycek olmam ve içindeki motor sevgisini unutmaya çalışmak babam motoru yaptırıp satıcağını söylüyor bana evin karşısındaki arabayı gösteriyo araçmı istiyosun git bin diye:salut::salut:
neyapıcam bilmiyorum aşırı berbat bir durumdayım belkide son defa hislerimi sizlerle paylaşmak istedim:salut::salut: hepinize kazasız belasız sorunsuz sürüşler dilerim ama ne olur ben yaptım siz yapmayın sarı bile yansa sakın geçmeye kalkmayın:salut::salut:

kirki
08 Ekim 2008, 13:37
geçmiş olsun

VaScO1925
08 Ekim 2008, 13:37
geçmiş olsun dudagın nasl yarıldı? kaskın yokmuydu ?

chatkut
08 Ekim 2008, 13:38
geçmiş olsun...

küçük bi kaza demişsin sonrada motor pert demişsin:silent:

sakinseytan
08 Ekim 2008, 13:42
merhaba arkadaşlar dün akşam saat 20:00 civarlarında başakşehir yolu üstünde kaza yaptım benim sarıda kırmızıya yakalanmamak için aceleci davranmam ve o sırada bana kırmızının yanıp karşı tarafa yeşil yanmasının sonucu küçükte olsa bir kaza yaptık motor şuan pert durumda benim biraz dudağım yarıldı bacaklarda birkaç sıyrık bu şekilde atlattım ama en kötüsü ailemden dolayı birdaha motora binemiycek olmam ve içindeki motor sevgisini unutmaya çalışmak babam motoru yaptırıp satıcağını söylüyor bana evin karşısındaki arabayı gösteriyo araçmı istiyosun git bin diye:salut::salut:
neyapıcam bilmiyorum aşırı berbat bir durumdayım belkide son defa hislerimi sizlerle paylaşmak istedim:salut::salut: hepinize kazasız belasız sorunsuz sürüşler dilerim ama ne olur ben yaptım siz yapmayın sarı bile yansa sakın geçmeye kalkmayın:salut::salut:

geçmişolsun benimde başıma gelmişti motoru bırakmıştım 3 ay ama sonra dayanamadım gene aldım hayırlısı olsun bende sarıda geciyodum artık dikkatli olurum

aitheros85
08 Ekim 2008, 13:45
geçmiş olsun allah beterinden korusun

parpiLiNe
08 Ekim 2008, 13:52
herkese çok teşekkür ediyorum dudağımın yarılmasıhakkında hiç bir bilgim yok arkamda bir arkadaşım vardı beraberdik onun söylemesine göre kaza esnasında arabaya kafa atmışım sanırım büyük bir ihtimal dudağımın yarılmasıda o esnada oldu ama bana en kötü dokunan şey yukardada dediğim gibi motoruma çok üzüldüm ve bir kaç sene motorsuz kalıcağım için çok üzgünüm:salut:mtden bazı abilerimin bir sözü vardır asla kendine ben usta şöförüm deme diye ben 3 senedir motor kullanıyorum ufak tefek kazalarım olmuştu ama böyle bir kaza yaşamamıştım motoru pert edicek kadar ve son günlerde arkadaşlar dikkat et dediği zaman bile aman be ne olcak 3 senelik şöförüm bişi olmamış şimdi mi olucak derdim gülümserdim ama işte şimdi anladım ama geç anladım asla kendinize usta şöförüm demeyin hayatınızın yarısını motor üstünde geçirmiş olsanız bile her zaman dikkatli olun ve trafik kurallarına uyun:salut::salut:

mr.evros
08 Ekim 2008, 13:55
Geçmiş olsun

aitheros85
08 Ekim 2008, 14:03
herkese çok teşekkür ediyorum dudağımın yarılmasıhakkında hiç bir bilgim yok arkamda bir arkadaşım vardı beraberdik onun söylemesine göre kaza esnasında arabaya kafa atmışım sanırım büyük bir ihtimal dudağımın yarılmasıda o esnada oldu ama bana en kötü dokunan şey yukardada dediğim gibi motoruma çok üzüldüm ve bir kaç sene motorsuz kalıcağım için çok üzgünüm:salut:mtden bazı abilerimin bir sözü vardır asla kendine ben usta şöförüm deme diye ben 3 senedir motor kullanıyorum ufak tefek kazalarım olmuştu ama böyle bir kaza yaşamamıştım motoru pert edicek kadar ve son günlerde arkadaşlar dikkat et dediği zaman bile aman be ne olcak 3 senelik şöförüm bişi olmamış şimdi mi olucak derdim gülümserdim ama işte şimdi anladım ama geç anladım asla kendinize usta şöförüm demeyin hayatınızın yarısını motor üstünde geçirmiş olsanız bile her zaman dikkatli olun ve trafik kurallarına uyun:salut::salut:

demekki kaç yıllık olunursa olunsun oluyor kaza her işte bir hayır vardır de belki biraz ara vermek senin içinde ii olur ailen seni sewdiği ve sana birşey olmaması için motoru satacaktır en kısa zamanda yine motorun olur sanırım tekrar geçmiş olsun

parpiLiNe
08 Ekim 2008, 14:03
geçmiş olsun...

küçük bi kaza demişsin sonrada motor pert demişsin:silent:

küçük bir kazaymış en azından arkadaşımın ve arabadaki insanların söylemesi ben kaza hakkında hiç birşey hatırlamıyorum nasıl oldu kaç km hızla gidiyodum ne zaman araba çıktı nasıl çıktı bilmiyorum hepsi sanki beynimden silinmiş hiç bişey hatırlamıyorum:pale::pale:

atlantic
08 Ekim 2008, 14:21
Geçmiş olsun da ben anlamadım, kask var mıydı yok muydu? Kask varsa dudağın nasıl patladı? Acil şifalar dilerim kardeşim, ailene de hak vermemek elde değil. Son kazan olsun umarım.

MEGAN66
08 Ekim 2008, 14:26
Geçmiş olsun, Allah beterinden korusun, zamanla herşey düzeliyor hayatta, bu sıkıntıda geçer, birgün gülersin dert etme, iyi olmaya bak.

R3N
08 Ekim 2008, 14:34
acele gitmişsin Allahtan ecele gitmemişsin

çok geçmiş olsun

OGLUMVE BEN
08 Ekim 2008, 14:35
parpi geçmiş olsun canım sana bişe olmamış boşver zaten baban istemiyordu bildiğim kadarıyla motor kullanmanı mazeret oldu işte hayırlısı bu arada senin motor zaten pertti lan :cat::rendeer:

parpiLiNe
08 Ekim 2008, 14:48
parpi geçmiş olsun canım sana bişe olmamış boşver zaten baban istemiyordu bildiğim kadarıyla motor kullanmanı mazeret oldu işte hayırlısı bu arada senin motor zaten pertti lan :cat::rendeer:

doğru söylüyosun abi ama o motor benim herşeyimdi bütün arkadaşlarımdan daha yakındı en yakın dostum gibiydi hatta yeri geldiğinde canlıymış gibi zaman zaman onunla konuşmuşluğum bile var:):) ben bırakamam bu motor sevdasını ama ne yapıcam bilmiyorum ama alışması zor olcak gibi:pale::pale:

kuyucadısı
08 Ekim 2008, 14:50
geçmiş olsun parpi...
üzme kendini Allah beterinden saklasın saglıgın yerinde çok şükür motorun da kısa zamanda gene olur inşallah

Rigel
08 Ekim 2008, 14:51
Geçmiş olsun. Hatalarından ders çıkarmış olman ve hala hayatta olman sevindirici.

Kaza yapmış olman motorculuğu terk etmeni gerektirmez. Umudunu ve hevesini kaybetmemelisin. Ama yukarıda da belirttikleri gibi sanırım korumasız biniyorsun ve bu en kötü şey...

atos0707
08 Ekim 2008, 14:57
çok biyik geçmiş olsun arkadaşım. inşallah hayallerin sona ermez

erdincpolat
08 Ekim 2008, 14:58
çok geçmiş olsun
bence herşeyi birkenara bırakıp önce kendi sağlığını düşünmelisin toparlan sonrea bir caresine bakarsın

atlantic
08 Ekim 2008, 15:00
parpiiiii, kask diyorum?? Var mıydı yok muydu?

CALM RIDER
08 Ekim 2008, 15:00

Geçmiş olsun sanırım ışık bir anda sana kırmızı yanınca panik frenden motordan düştün, yoksa direkt arabaya mı çarptın tam anlayamadım. bizim de başımıza geliyor ben de düştüm ışık bir anda kırmızı olunca bazı yerlerde saniyeler var anlaşılıyor kırmızı ne zaman yanar, neyse babana şöyle otomobil kazalarında yılda 10,000kişi ölüyor o daha tehlikeli, sürüş kurslarına gider daha dikkat ederim de. tekrar dönersin camiaya.
geçmiş olsun

parpiLiNe
08 Ekim 2008, 15:24
Geçmiş olsun sanırım ışık bir anda sana kırmızı yanınca panik frenden motordan düştün, yoksa direkt arabaya mı çarptın tam anlayamadım. bizim de başımıza geliyor ben de düştüm ışık bir anda kırmızı olunca bazı yerlerde saniyeler var anlaşılıyor kırmızı ne zaman yanar, neyse babana şöyle otomobil kazalarında yılda 10,000kişi ölüyor o daha tehlikeli, sürüş kurslarına gider daha dikkat ederim de. tekrar dönersin camiaya.
geçmiş olsun

nasıl olduğunu hatırlamıyorum sanki beynim o an silinmiş gibi evden yola çıktığımı hatırlıyorum birde bi yol çalışması vardı 2 şeritli gidiş yolunu teke düşürmüşlerdi orayı geçtiğimi hatırlıyorum sonrası hakkında hiç bir fikrim yok:pale::pale:

kaskım vardı allahtan o olmasaydı ztn kim bilir nasıl olurdum:pale::pale:

OGLUMVE BEN
08 Ekim 2008, 15:40
doğru söylüyosun abi ama o motor benim herşeyimdi bütün arkadaşlarımdan daha yakındı en yakın dostum gibiydi hatta yeri geldiğinde canlıymış gibi zaman zaman onunla konuşmuşluğum bile var:):) ben bırakamam bu motor sevdasını ama ne yapıcam bilmiyorum ama alışması zor olcak gibi:pale::pale:

parpicim bi arkadaş bulucan unutacaksın tejrubeye sabittir :bounce::bounce::bounce:

Alper_tim
08 Ekim 2008, 15:51
geçmiş olsun allahtan ucuz atlatmışsın
biraz yaşın ilerlesin gene alırsın motor meraklanma
virüs bulaşmış bi kere öle kolay kolay kurtulamazsın:cat:

AYBERK
08 Ekim 2008, 16:09

2 günde 2 kaza....dün sedat arkadaşımız kaza yapmıştı...

her keze çooook büyük geçmiş olsun; ailen ise haklı esasında...evlat başka bir duygu,ana'yı-baba'yı üzmek olmaz...sen onları dinle, belki zamanla yumuşayabilirler...

''can malın yongasıdır'' derler; üzme tatlı canını, her işin bir hayrı vardır---da derler.

tekrardan geçmiş olsun; allah (cc) hepimiZi korusun.

parpiLiNe
08 Ekim 2008, 16:13
hepinize çok teşekkür ediyorum:rendeer::rendeer:

Juba
08 Ekim 2008, 17:18
Geçmiş olsun Batu Allah korumuş boşver motoru zaten o motor çok kötü durumdaydı yararından çok zararı vardı elinden çıkarmanı söylemiştim sana.

Babanı da kafana takma elbet eline bi yerden para geçer alırsın bi tane motor.

mosset
08 Ekim 2008, 17:35
Çok büyük geçmiş olsun. acil şifalar dilerim.

bat_boy
08 Ekim 2008, 17:37
geçmiş olsun adaş :rendeer: allah beterlerinden saklasın...

41calamity41
08 Ekim 2008, 18:29
geçmiş olsun dostum

duygu06
08 Ekim 2008, 18:37
çok geçmiş olsun üzüldüm umarım çabuk atlatırsın ama bi taraftan ailende haklı sana bişey olmasını istemedikleri için onlar şu anda olayın etkisindeler o geçince yavaştan yavaştan iknaya başlarsın valla benide çok durdurmaya çalıştılar ama ben dedim ki hiçbirinizin haberi olmaz alırım öbür sokakta parkeder onla haberiniz olmadan gelir giderim dedim bişi diyemediler ama sen ne yaparsın nasıl ikna edersin ona bişi diyemem....

ahmet93
08 Ekim 2008, 18:44

Bunu bende merak ettim şimdi

duygu06
08 Ekim 2008, 18:57

dudağın yaralanmış sanırım yoktu....ölemiii

parpiLiNe
08 Ekim 2008, 19:29

dudağın yaralanmış sanırım yoktu....ölemiii

kaskim vardi allahtan bide olmasaydi kim bilir nasil olurdum suan:pale::pale:

1-2 saattir kollarimda agrimaya basladi yukari kaldiramiorum fazla:salut::salut:

duygu06
08 Ekim 2008, 19:30
alla allla bir dahakine dikkat et yinede ucuz atlatmışsınız valla peki dudağını kaskmı yaraladı

muratcan7
08 Ekim 2008, 19:49
Büyük geçmiş olsun.

Bir süre ailenin üzerine gitme suçlu olduğunu kabul et sorumluluğunu al sonra affederler :cat:

Sadık1453
08 Ekim 2008, 19:58
Kardeşim geçmiş olsun umarım bir daha başına gelmez diycem ama kendin kaşınmışsın. Biraz alınma.

redriwer
08 Ekim 2008, 20:58
çok çook geçmiş olsun arkadaşım gerçekten kendimi senin yerine koyup çok üzüldüm umarım en kısa zamanda eski günlerine dönersin ALLAH cümlemizi MT.cileri korusun

RoMe0
08 Ekim 2008, 22:09
geçmiş oLsn batu Takma Kafanı Şu an Bende Yaya TaqıLıyorum :) SaNa bişiy oLmadıysa Sorun yoq alper_tim hakLı virüs meseLesinde :)

yt_servan
08 Ekim 2008, 23:36
geçmiş olsun

chopperrider
09 Ekim 2008, 10:22
herhalde kask yoktu. arkadaşımız ısrarla o konuyu geçiştriyo.
geçmiş olsun bu arada.