PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bayram Gezisi. Muğla[MT] |Davetlisiniz cümleten |

teknoali
25 Eylül 2008, 16:04
Merhaba arkadaşalar. Bayramın 3. Günü Fethiye'den yola çıkıp motorcu arkadaşlarımızla gönlümüzce gezip dolaşmak istiyoruz.

Yol haritamız aşşağıdaki gibidir.Gezimize şimdiden fethiyeden bi miktar motorcu arkadaş katılacak.Katılacak arkadaşlar isimlerini yazarlarsa iyi olur.

Özellikle [Muğla-MT] den destek bekliyorum.Yapacağımız yol bu:
http://img232.imageshack.us/img232/2886/gezigb6.jpg

++ Biz bu yolu 3 motor 6 kişi 23 eylülde de gittik test ettik. 400 km civarı toplam. Süper yerler var.

Belli başlı yerlerin ismini yazayım.
FEthiye
Seki
Elmalı
Finike
Kaş
Kalkan

Hadi bakalım kimler qelebilir.? İnşallah durum müsait olurda qelirsiniz...

Not: Harita biraz karışık gibi ama Fethiye'den geldiğimiz zaman D400 yolundan giriş yapacağız...

yorgun 48
25 Eylül 2008, 22:58
Sizlere iyi yolculuklar. İnşallah başka bir gezide görüşmek dileğiyle. Kendinize dikkat edin...:bounce:

teknoali
26 Eylül 2008, 01:28
Sizlere iyi yolculuklar. İnşallah başka bir gezide görüşmek dileğiyle. Kendinize dikkat edin...:bounce:

keşke sende qelseydin abi...

crazy_man
26 Eylül 2008, 11:35
abi ben geliyorum saat kaçta yola çıkıyoruz

teknoali
26 Eylül 2008, 11:42
abi ben geliyorum saat kaçta yola çıkıyoruz

Şimdi kardeşim sen nerden yola çıkacaksın onu söyle ona göre belirleyelim.

Fethiyede katılımcıların isteğine göre belirleyeceğimiz adresten saat 8:00 gibi çıkılması uygun gibi ama gidecek kişiler içinde uygun olmalı. hem daha bir haftamız war...

crazy_man
26 Eylül 2008, 11:48
bana uyar abi

nasıl gidecek kişiler uygun olmalı

teknoali
26 Eylül 2008, 12:58
bana uyar abi

nasıl gidecek kişiler uygun olmalı

Ewet herkese uygun olmalı.bende fikrimi söyledim zaten.Daha fazla katılmak isteyen olursa onların da isteğine göre ayarlıyacağız.Şimdilik Belli olan ve aksi olmadıkça gecerli sayılan Cuma sabahı saat 8:00 da Fethiye merkez den hareket edilmesi...

tetikçi
27 Eylül 2008, 13:20
ali benim köyün ismini söylüyom elmalıda kuzuköy yazıyo bak ona 5 km uzaklıkta geçitköy hadi hayırlı yolculuklar bol foto çekin

teknoali
27 Eylül 2008, 13:49
ali benim köyün ismini söylüyom elmalıda kuzuköy yazıyo bak ona 5 km uzaklıkta geçitköy hadi hayırlı yolculuklar bol foto çekin

kuzuköy anladım kardeşim.Full Foto çekecez Allah'ın izniyle...

Telefonlar, kameralar felan herşey yanımızda olcak ne de olsa...

İmkan olsada senide görebilseydik ama kısmet değilmiş be kardeşim..İnşallah başka zaman...

sahinbirinci
28 Eylül 2008, 21:05
Ali gelmeyi çok isterdim ancak bayram boyu oldukça yoğun bi program var....Kendinize iyi bakın sizlere hayırlı yolculuklar bol resim bekliyorum:)

teknoali
29 Eylül 2008, 00:39
Ali gelmeyi çok isterdim ancak bayram boyu oldukça yoğun bi program var....Kendinize iyi bakın sizlere hayırlı yolculuklar bol resim bekliyorum:)

neyse başka zamn inşallah..

çooook resim cekecem abi.Heryeri en ince ayrıntısına kadar....