PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : caddebostan burger yada natılus mekan arayısı

okan_style
24 Eylül 2008, 13:10
evet arkadaslar artık bilmeyenınız yoktur caddebostan topıgını şimdi malum kış geldi ama biz orda öle bi aile oldukki kopmak istemedigimiz için bulusmalarımız devam edicek ayrıca bir cok uye orda birbirini tanıdı ve inanın cok guzel dostluklar kuruldu şimdi iki tane secenek var ya caddebostanı bozmadan yukardaki burger kingde devam edicez yada mekanı natuluse tasıycaz

caddebostan
-kapalı otopark
-kapalı mekan
-bir sıcak cukulatayla 3 saat oturmak
-bilinen mekan bozulmayan tarz
-merkezi yer

natılus
-kapalı otopark
-kapalı mekan
-sıcak cukulatayada gerek yok:)
-yeni mekan yeni insanlar :)
-merkezi yer

degişik gunlerde fenerbahcedeki cafelerede ugrıycaz evet caddebostan fun club anket sonuclarına gore bulusmalar devam edicek simdilik rolentideyiz herkese saygılar :cat:

svd
24 Eylül 2008, 16:40
Caddebostan diyorum kafamıza uymazsa kademeli olarak başka yere akarız.
bulusma ayarladık diyelim natilyusta ya o gun hava guzel olursa oraya gidip sonra yine caddeyemi gelicez tam kıs gelene kadar caddebostan burger derim

yalnız_kurt
24 Eylül 2008, 20:58
::plus1:: caddeye dewam dıyorum.Havanın durumuna gore ara sıra natilius ugrarız...

Kelleci
24 Eylül 2008, 20:58
caddeye devam

kemalcolak34
24 Eylül 2008, 21:44
her gün caddebostan devam.

okan_style
24 Eylül 2008, 22:20
natılusede oy veren olmusda yazmamıs neden natılus die evet tayfa uyuma oyunu kullan

scarface5
24 Eylül 2008, 22:22
forever caddebostan:cat: yarın kaçta ordayız iftara biyere gidicemde

khazid-hea
25 Eylül 2008, 09:59
caddebostan a devam edinde nerede toplandığınızı ben hala bilmiyorum, haftasonu uğrarım büyük ihtimalle, mekanı yazarsanız i olur

okan_style
25 Eylül 2008, 10:04
caddebostan a devam edinde nerede toplandığınızı ben hala bilmiyorum, haftasonu uğrarım büyük ihtimalle, mekanı yazarsanız i olur

caddebostanda barlar sokagının karsınında mıgros var onun arkasında potaların dibindeyiz

AYGÜL
25 Eylül 2008, 11:24
cadde buluştugunuz yer çok güzel.
bence orası :)

HeadbaNgeR
25 Eylül 2008, 20:04
ben yorum yapmiyim :)
maltepe dominos pizza.. beklerim :)
motorcuların adını kötüliycem terör motorcu olcam :)

sametrix
25 Eylül 2008, 20:41
çok niyetlendim pek sık katılamadım caddebostan toplaşmalarına ama natilus kışın daha cazip geldi bana daha çok insan gelir daha farklı şeyler yapılabilir gibime geliyor çimenler hoştu ama kapalı mekanda kışın pek ortam olmaz bu açıdanda natilus çimleri aratmaz

deal
25 Eylül 2008, 23:10
okanım uzun zamandır gelemıyorum malum sen durumları zaten bılıyorsun bı ara ugrayacagım ozledım sızı.natulıus nerde benım bıldıgım kadıkoydekı bılmedıgım caddedemı var yoksam

Discordian
25 Eylül 2008, 23:20
natilus da starbucks yaparsınız şimdi :D sanki caddebostanda hiç yokmuş gibi :D şaka bir yana nautilus güzel mekan sinemaya bile akarsınız kafanıza göre tabi saatlerce oturcak free bir mekan yok

okan_style
27 Eylül 2008, 14:06
topıc amacına ulastı ( hep bunu yazmak istemiştim hehe ) kilitlenebilir caddebostana devam kararı verildi sankı meclis yeniden acılıyo heheh herkese saygılar

RoLa
28 Eylül 2008, 07:35
konsey kararını verdi heralde :P

Kelleci
28 Eylül 2008, 21:47
çok niyetlendim pek sık katılamadım caddebostan toplaşmalarına ama natilus kışın daha cazip geldi bana daha çok insan gelir daha farklı şeyler yapılabilir gibime geliyor çimenler hoştu ama kapalı mekanda kışın pek ortam olmaz bu açıdanda natilus çimleri aratmaz

olmadı natilüse kayarız.samet :Dama cbye geldiğin gibi natilüse de sık gel.aratma kendini:D

aargh
28 Eylül 2008, 21:52
Ben de oyumu Caddebostan'a verdim. Natilyus'a gir çık problem. Ekipmanı giy çıkar tak çıkar. Üşenirim valla! :)

Caddebostan Burger King camcam diyoruz. Pek sık gelip aranıza katılamasam da ben de kendi çapımda Caddebostan'da takılmaya gayret ediyorum.

Daha önce gelmemiş olanlar şunu bilsinler muhabbet güzel, ortam güzel.

Görüşmek üzere...

alperiz
28 Eylül 2008, 22:12
ya okan caddeye devam dedik ya daha ne uzatıosn :)

cadde devam... gerekirse ana bi başlık açar ordan buluşma yerini organizasyon adı altında değiştirirz :cat: