PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 4 KASIMDA BURSA EKİBİ HADİ RİVAYA

soparcan
24 Ekim 2005, 22:18
Arkadaşlar hadi benden bi topic daha..bayramın 3. günü bir yer kararlaştırıp toplanalım hem bayramlaşalım hemde şöyle bi yollara vuralım kendimizi ne dersiniz? tabiki ilk baş önerileri alalım şimdi anket olarak işi çözelim 3. gün bayramlaşmadan sonra ne yapalım....

a)bayramlaşıp dağılalım

b)selam sabahtan sonra RİVA kopalım istanbullu arkadaşlarda grlsin RİVA hep beraber mangala girelim

c)bursa içinde turlayalım

d)geçen seferki gibi gemlik kumsaz kurşunlu altıntaş mudanya yapalım

tercih sizden uygulama bizden.istanbullu arkadaşlar da kabul ederlerse çınarcık daha güzel olur....

gemliklicasper
25 Ekim 2005, 05:19
farketmez kardesim ben ortadayım ne tarafa giderseniz bana uğramak zorundasınız yani :) çınarcık derseniz hemde gezmek işterseniz armutlu tarafından götüre bilirim 1,45de arda bilemedin 2saat sürer yer görmüş olursunuz hava birde güzel oldumu daha güzel olur cınarcıkda termale filan gideriz bilmem gezmeye insan olurmu orda kışa girmek üzereyiz ya ondan yalava yapar geliriz yada yada
bursa taraflarında bir yere gideriz siz söyleyin bana uyar her yer

matraks
25 Ekim 2005, 15:41
abi bayramda ben memleketteyim :pale: bu sefer gelmek isterdim.Ama bayrama kadar yani bu hafta toplu olarak bi iftar yemeği iyi olmazmı ya ???

soparcan
25 Ekim 2005, 17:07
hava şartları hiç önemli değil sonra kelebek motorcu diyolar bize ben çınarcık taraftarıyım istanbullu sakaryalı arkadaşlarla ortak buluşma noktaSI
:queen:

gemliklicasper
25 Ekim 2005, 17:38
:) kelebek motorcu ha neyse ozaman katılım olursa baska arkadaşlardanda armutludan gitmeyi bırakır yalavaya direk gideriz sonra hava kararmazsa armutlu üzerinden ama kararır her halde gittigimiz yoldan geliriz ozaman

soparcan
25 Ekim 2005, 18:51
evet arkadaşlar ekip yavaştan belli olmaya başladı aşağıda çekirdek kadro yer almaktadır;

musty+1
chooperturk
gemlikdelisi
soparcan (ben :bounce: )
tarkan(bursalı olan)
kıvanç
suspectbiker
daha yokmu gelen elleri görelim bursa(istanbullu arkadaşlar sizleride bekliyoruz çınarcığa yani)

soparcan
26 Ekim 2005, 00:26
tırsmak dönmek yok kredisi olmayana faizsiz kredi açarız yani birbirimize kol çıkarız tahmini 60 ytl tutmaz bile yani abarta abarta söylüyorum katılım çok olsun yüzümüz gülsün gelmeyen motorsuz kalsın ıssız yerde tekeri patlasın :queen: daha çok vaktimiz var hadi toplanalım bi koskoca bursada bukadar motormuyuz yani yapmayın lütfen :salut: hani motorcualrımız hanimiş nerdeymiş cöööööö :queen: hadi kelebek motorcu olmadığımızı gösterelim arkadaşlar (amma gaz verdim he heralde katılan olur ) çınarcı kbekle bizi ! :rendeer:

salihgureli
26 Ekim 2005, 01:37
AAAAhhhhh Grmlik ah burnumda tütüyor hele bide hafta sonu çocukluk arkadaşımı ağırladım o anlattı ben dinledim........

KurtCobain
26 Ekim 2005, 10:39
Arkadaştan Motoru İsteyim verirse gelirim, (HONDA XL200) hatta ben gelirsem +1 bi arkadaş daha gelir. (BMW F650)

Kesinleşince soparcan, sana özelden mesaj atarım

ODUNCU
26 Ekim 2005, 13:56
Ahbe hocam birkerede normalbir zamanda çagırın şu Bursaya şimdi bayram ben tutup Bursaya gelirsem aileden aforoz edilirim.
ama kışmış ilk fırsatta gelicem Bursaya ozamanda siz tanımazsınız çagırınca gelmedin diye.

suspectbiker
27 Ekim 2005, 12:16
bende geliyom hemüde çadıtrımla tulumumla :D motor alamaz isem bile arkadaşın hondası ile geliyom la ok ben geliyom

gemliklicasper
27 Ekim 2005, 17:31
hadiyin bakalı sallanın bursa katılım olacak gibi hadii bakem hadi bakem :) pilavdan dönenin kaşıgı kırılsın emi :rendeer:

soparcan
28 Ekim 2005, 00:17
abi bak benim motor bakımda biliyon yetişmicek heral arkana alırsın heral kardeşini :D artık motor olmazsa bincem birinizin sırtına yolda bırakmazsınız heralde beni dimi ya ( tarkan arkana kimseyi alma ben bincem sana) gemlikdelisi alırsın beni dimi motor çıkmazsa?

gemliklicasper
28 Ekim 2005, 04:09
oduncu kardeşim sen gel yeter buluşma yoksa senin için bir buluşma ayarlarız yine ama dünya hali sen yine 2 gün önceden haber verde matara olmayalım ondan sonra geldikde karsılamadılar yaban ellerde tek başıma kaldım demiyesin :)
kemalım (soparcan) seni almayı bir düşüneyim bakem :) aldım gitti alan olmazsa alo de yeter
matraks bayrama kadar bilmem ama bayramdan sonra söz senin için buluşma yapacaz kimse gelmezse bile ben gelecem zeytine başlamazsam tabi başlasam bile yağmurlu bir günde arabayla gelecem yine gelecem ulan
salih kardeşim sende gel buralara özlem gider ha olmadı ben senin yerine burdan fotoları yollıyacam bu sefer özlemin artar kesin gelirsin :queen:

suspectbiker
28 Ekim 2005, 13:55
tarkan aarkasına almaz olum seni 1. si alette arka tekerlek göbeği gevşemiş tarkanın sadece kullanmasında yani tek binmesinde gevşedi ise sen arkasına binme zorluk yaşanmasın

dün akşam konuştuk ondan diyorum

naapsam
28 Ekim 2005, 14:23
Ben de gelmek isterdim ama bayram bu mecburen İstanbul ana,baba,kardaş,dayı,yeğen derken tatil süresi yetmiyor. bir dahaki sefere inşallah.

soparcan
28 Ekim 2005, 23:44
gemlikdelisi abi galiba senle gelirim ben motora güven kalmadı valla kalırsam bile çekersiniz artık beni ama senlede zor olur be abi tekrar mudanyaya nasıl dönecem hoş bi araba motor olur ama arkasında adam olanda çok olur bakçaz o günkü duruma

soparcan
28 Ekim 2005, 23:55
GEZİ KURALLARI:
1) sürat yasak
2) yolda teksıra nizami şekilde gidilecek
3)sehir hızı guptaki en ufak motorun maksimum hızına göre ayarlanacak
4)hiç kimse önündekinin dengesini bozacak şekilde sollama ve benzeri hareketler yapmıyacak
5)sık mola vermek yok mola süresini ve yerini gezi günü hep beraber karar verilecek
6)lütfen kasksız geziye gelmeyelim herkesin kafasında bi kaskı olacak
7)en önde gideyim meraklısı olmıycak
8)grup lideri musty arkasında choopertürk-gemlikdelisi ve gücü yüksek diğer motorlar olacak en arkada da ben olacam geride kalanları toplamak için
9)çınarcıkta mangal yaparsak hesap ortak olacak yetmeyene koltuk çıkılacak (miroğlu yasaları gibi oldu be)
10)kesinlikle alkol sınırı zorlanmıyacak

arkadaşlar gezi kuralları bu ters gelen varsa önerisi olan varsa söylesin
gelmek isteyipte burdan bana ulaşamayanlar 0537 419 22 15 ten yada x-tremetuning@themanticors.com msn adresimden ulaşsınlar...herkesleri bekliyoruz..

Motosiklet.net brsa konseyi........

gemliklicasper
29 Ekim 2005, 01:27
soparcanın kanunları uymayanlar tez kellesi vurula :) bu geziye katılmayanlarında :cherry: hadiyin şimdi gezi zamanı herkez geziye
iyi sıralamısn valla ama hepside olması gerekenler :cat:

e_erdun
29 Ekim 2005, 14:29
kardeşlerim bide grup sürüşleri için gerekli bilgiler aşağıdaki adreste
http://www.motosiklet.net/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=877
okumakta fayda var
keşke imkan bulsakta bende gelebilsem
gelemeszem şayet şimdiden iyi eğlenceler size

gemliklicasper
30 Ekim 2005, 03:33
saolasın ercümen abi aramızda sizleride görmek güzel olurdu aramızda bir gemilik yol var aslında ama siz bilirsiniz yine ama yaza kesin bekliyoruz sizi
yalava ve çevrisindeki ahali nerdesiniz bursalardan geliyoruz yol göştericek yokmu oralarda umarım o gün yağmurda yağmaz

omer_beat
30 Ekim 2005, 13:36
ARKADAŞLAR BEN ÖMER SELÇUĞUN SİZE VERDİĞİ NUMARA YANLIŞ :P

BURSA MAHVELDE TANIR HERKES

BEN ÖMER
HONDA BEAT
16 CHT 87

tek serhat
30 Ekim 2005, 14:02
bende gelmek ısterdım arkadaslar ama askerım bılıyosunuz sıze ıyı gezmeler :queen:

sereye
30 Ekim 2005, 15:52
abi bak benim motor bakımda biliyon yetişmicek heral arkana alırsın heral kardeşini :D artık motor olmazsa bincem birinizin sırtına yolda bırakmazsınız heralde beni dimi ya ( tarkan arkana kimseyi alma ben bincem sana) gemlikdelisi alırsın beni dimi motor çıkmazsa?

soparcan, kasıtlı yazmadığını biliyoruz ama daha dikkatli lütfen.

goblin
30 Ekim 2005, 17:47
Arkadaşlar bende gelmek isterim ama daha ehliyet yok ve motoru yeni aldım (ama sürmede problem yok) sorun olurmu acaba? :silent:

soparcan
30 Ekim 2005, 20:45
sen gelmek iste yeterki kimde var o dediğinden :D gelmek isteyenleri bekiliyoruz hadi bakalım bu kadar olamaz daha yok mu ?

suspectbiker
31 Ekim 2005, 00:35
ben geliyom hade yaaa gelen yokmu arkadaşlar ühüüüü bu kadar mı yaaa
gelin hem resimlerle bursalı motorcuları

http://www.motosiklet.net/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=109443#109443

sayfasında tanıtmaya devam edeceğim

bursada KELEBEK MOTORCU yoktur bunu kanıtlayalım ne dersiniz :cat:

soparcan
31 Ekim 2005, 23:43
arkadaşlar istanbuldan diğer arkadaşlarla konuştum çınarcık olan geziyi riva yaptık haberiniz olsun

Biscuit
31 Ekim 2005, 23:59
başımızın üstünde yeriniz var buyurun gelin arkadaşlar bekliyoruzzz sizleriiiii :rendeer:

nunu
01 Kasım 2005, 00:15
hadi bakalım görelim bursanın kelebek olmayan motorcularını bekliyoruz arkadaşlar hoş gelmişsiniz :cat: :cat: :flower: :flower: :thumleft:

mete_han
01 Kasım 2005, 00:18
soparcan bu nasıl msn adresi ya abi...gözlerim bozuldu

bari sen beni yaz da...
web camin varsa bir nur yüzünü görem

mete_han27Qhotmail.com.msndeyim...beklerim

gemliklicasper
01 Kasım 2005, 01:38
vallahi helal olsun sizler ne zman bizim aile kogreyi toplandısı var pat bir gezi anlamadığım konu birileriniz bizim evdekilerlemi haberlesiyor bu tarıhde evdekiler toplanıyor sizde bu güne geziyi yapın diyor içinizdeki ispiyoncu kim beni kim vuruyor arkamdan bakım hemen el kaldırsın,uludağ gezisi oldu evdekiler toplanıldı, millet yalavada yemege geldi taaa nerelerden biz köye gittik neymiş herkez orda olacakmış tamamda güzelde şimdi riva var hemde bayramın ikinci günü :pr: yine köy var bayramlaşma benim evdekilerle kim haberlesiyor söyleyin bukadar raslandı olmaz ya telini bozacam onun :)
eğer soparcan bende gelemezsem oraya sende o yapıştırmalardan almazsan hele almadan gelde bak ben seni ne yapıyorum 10 gün tattilim var geziyi o güne buldunuz diye burnundan fitil fitil getirmezsem kemalim senin sen göresin :)
beyler ben yarın akşam bursaya gezmeye geliyorum setbaşı 6parmak arasında olurum haberiniz ola her halde iftarı bursada acarım

soparcan
01 Kasım 2005, 20:54
gemlikdelisi abim motosiklet.net in sticer değil bana selçuğun verceği bursa chooperclub sticerları abi sen iste ondan sonraki pazarda senle başka yerlere kopalım mustafa amcayıda çağırırız o da gelir
mangal yaparız ayıpsın
hayırlısıyla şu riva olayını atlatalım

BURNER_18
01 Kasım 2005, 21:29
arkadaslar bende gelirim ama kesin bişi soylemıyorum ben size orhangaziden katıla bilirim lutfen bırınız bana konu hakkında detaylı bır bılgıyı ozel mesaj olarak atsın
:thumleft: :rendeer:

e_erdun
01 Kasım 2005, 21:53
burner_18 kardeşim buyur gel hiç olmazsa busefer yarış falan yok(gp )dekinin acısını çıkarırız senide bekliyoruz :rendeer: tanışmak ve kaynaşmak için :wiinkk:

goblin kardeşim sende buyur gel yazın bursadan bir arkadaşımız motorun plaka yok ruhsat yok ehliyet yok 2 sefer gezilerimize katılmıştı
(ama şansı yaver gittiğinden bir şey olmadı)

BURNER_18
01 Kasım 2005, 22:00
tamam havalar ıyı olursa kesın gelıyorum balkı kalabak motorcu diyen olabilir ama racıng surmek zor yagmurda bu arada izmitte bı serhet abimiz var kesın ugrayalaım ona veya sızde ugrayın

BURNER_18
02 Kasım 2005, 16:02
mıllet detaylı bılgı beklıyorum kım gellıyor nerden nezaman haraket lutfen bıraz daha bılgı.... ben orhangazıden katılıcam yanınıza nasıl nerde bulusallım bılgı bıraz daha (chooperturk) hakan abi gelıyormusun sende...?,
:silent: :silent:

mcgrady
02 Kasım 2005, 16:25
arkadslar slm aranıza yenı katılmıs motoru olmayan bır motor tutkunuyum.ben bır motor almak ıstıyorum :queen: racıng bana yardımcı olursanız sevınırım ben bursadayım sızlerden ıyı haberler beklıyorum mumkunse kawasakı

chooperturk
02 Kasım 2005, 21:20
Gezi için hazırlıklarınızı yapın aksilik olmazsa aranızdayım bu arada gezilere plakasız ruhsatsız ve ehliyetsiz katılan kişi benim :))

e_erdun
02 Kasım 2005, 21:29
hakancım açık etmesene kendini :silent:
bak ben isim yazmamıştım :wiinkk: mesajımda
http://img103.imageshack.us/img103/5886/mtnet31lw.gif

gemliklicasper
03 Kasım 2005, 00:52
vay hakanım sen buralardamıydın özlettin valla kendini yaseminin programına filan gidip aranıyor ilanı verecekdim :) gelemiyorum üzgünüm vede bu yaıştırmalardan getirirseniz sevinirim
ercüment abim yap bu kardesine bi iyilik hakanlamı mudanyadan kemallemi yolla bu yapıstırmalardan benim motorda gariban kalmasın buralarda
bursa ekibi ne zaman yola cıkıyorsunuz burda karsılayım sizi gelemiyorum ama bayramlasalım en azından kemalım iştersen direk buraya gel burdan katılırsın sen ekibe

Costantine
03 Kasım 2005, 00:55
Bekleriiisss
:rendeer: