PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Adam azarlayan polis memurları :)

Sayfa : [1] 2 3 4

ExTReMa
12 Eylül 2008, 13:48
Yoldan geçiyorum polis megafonla bağırdı 'Lan salak karıya kıza bakacağına geçsene' diye
Herkes bana bakıp gülüyor tabi :P

Varmı böyle anınız?

fireblade1
12 Eylül 2008, 13:51
Yoldan geçiyorum polis megafonla bağırdı 'Lan salak karıya kıza bakacağına geçsene' diye

Varmı böyle anınız?

:cherry::cherry::cherry::cherry: abi koptum yaaa görmek isterdim o anı:queen:

ExTReMa
12 Eylül 2008, 13:52
Çalıntı olm o :P
Bide durdursa varya :P

fireblade1
12 Eylül 2008, 13:53
Çalıntı olm o :P
Bide durdursa varya :P
abi çalıntı da olsa güzelmiş fıkra gibi:P:mrgreen:

aitheros85
12 Eylül 2008, 14:25
komik bir anı olmuş sizin için süper ya yurdum insanı

viper_1
12 Eylül 2008, 14:30
Ben şahit oldum böyle bir olaya. Ama yazarsam büyük ihtimalle polisi görevden alırlar :mrgreen::mrgreen:

atos0707
12 Eylül 2008, 14:32
dün antalya merkez eski mezarlığı yolunda kasksız bir honda beat sürücüsünü bi bmw f 650 gs li bi de honda marka motorize şahin trafik ekibi takip ediyordu. siren sesinin bini bi para bi de yetmiyomuş gibi arkadan megafonla bağırıyolardı " len kaçma len. biz seni eninde sonunda yakalicaz. o zaman nasıl kaçacan bakalım. len dursana oğlum. bak nasıl geçiyo arabaların arsından. dursana oğlum." bu kadar uzun süre nasıl mı duydum. nedeni çok basit trafik çok sıkışık olduğu için beat kullanıcısı trafik polislerini arabaların arasından geçerek atlattı. koca motorlar trafiğin açılmasını beklemek zorunda kaldı.

:)

atlantic
12 Eylül 2008, 14:35
Polislerin megafondan ne dediklerini hayatım boyunca anlayamadım. Mikrofonu çok mu yaklaştırıyolar nedir, ses çok boğuk çıkıyor. :P Bi de sinirlenip bağırıyorsa tamam. Film kopuyor bende.

melocann
12 Eylül 2008, 14:35
Ben şahit oldum böyle bir olaya. Ama yazarsam büyük ihtimalle polisi görevden alırlar :mrgreen::mrgreen:

haydi yaz yaz yaz:queen::cat:

jonturq
12 Eylül 2008, 14:38
Motorize ekipler , sabit asayis'in yanindan gecerken alirim anahtarini muhabbeti oluyor bazen bende ona guluyorum :)

n_tuncak
12 Eylül 2008, 14:40
Yazın başıydı sahil daha yeni trafiğe kapanmış,bende arkamda artçı gezerekten ilerliyorum polis durdurdu.Yasak olduğunu bilmiyormusunuz diye kızmaya hazırlanıyorduki.Ben kaskı çıkarıp saçlar dağılınca,"aaaa... şeyyyy... ileride amirimiz var hanımefendi o görmeden şu aradan çıkıverin"...bi özür dilemediği kaldı durdurduğu için.

Khutuck
12 Eylül 2008, 14:50
Polislerin megafondan ne dediklerini hayatım boyunca anlayamadım. Mikrofonu çok mu yaklaştırıyolar nedir, ses çok boğuk çıkıyor. :P Bi de sinirlenip bağırıyorsa tamam. Film kopuyor bende.

Polis anonsu:

AİUNNNYYUUAAAAA (siren sesi)

Labulaha laga yahunahava suva! lavahunya havaha sumatra!

atos0707
12 Eylül 2008, 14:53
ahh öyle bi tanıdığımız olmadı ki

VaScO1925
12 Eylül 2008, 14:54
Polis anonsu:

:queen::queen::queen::queen::queen:

Mert
12 Eylül 2008, 15:01
:queen::queen:
Polis anonsu:

:queen::queen::queen::queen:

aitheros85
12 Eylül 2008, 15:06
Polis anonsu:

:queen:komedi ya

melocann
12 Eylül 2008, 15:14
Yazın başıydı sahil daha yeni trafiğe kapanmış,bende arkamda artçı gezerekten ilerliyorum polis durdurdu.Yasak olduğunu bilmiyormusunuz diye kızmaya hazırlanıyorduki.Ben kaskı çıkarıp saçlar dağılınca,"aaaa... şeyyyy... ileride amirimiz var hanımefendi o görmeden şu aradan çıkıverin"...bi özür dilemediği kaldı durdurduğu için.

kesin olmuştur :pr::pr:

blackberry
12 Eylül 2008, 15:23
banada polisler karşıdan geliorlar devriye geziyolrlar anayolda ebnde 100 le filan gidiyorum şehir içinde bi ses duydum fazla da bişi analmadım ama YAVAŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ GİTTT deiklerini duydumm..

mhyen
12 Eylül 2008, 15:29
Ben de motora başladığım ilk günlerde Nişantaşı'nın daracık sokaklarında yolumu karıştııp bilmediğim bir sokağa saptım ki oraya giriş yasakmış.Yurdum polisi de sanki cinayet işlemişim gibi arkamdan öyle bağırıp çağırmıştı hemen korkup kaçtım.Ben de bunu hiç unutmam:pr:

kripton
12 Eylül 2008, 15:34
internette okumuştum
polis sebzeciye megafonla bağırıyo
-lan çeksene arabanı!..
sebzecinin de kendi teşkilatı var tabii boş durur mu karşılık veriyo megafonuyla
-anlaşıldı tamam:mrgreen:

_SuLeYMaN_
12 Eylül 2008, 15:47
Bir polis olayıda ben anlatayım ozaman. Biryerlerde okumuştum.

Trafik devriye atarken karşı şeritte duran ve bakkaldan alışveriş yapan arkadaşına bagırıyor.

- Hüseyyiinnn olm nası koduk akşam 2-0 :)

schumacher__
12 Eylül 2008, 15:47
güzel konu, koptum resmen :queen:

Ezqi
12 Eylül 2008, 15:58
Bigün bende dayak yiyordum ama trafikte deil :)

Akşam düğünde çimenlere orurup sigara içiyoruz o an polis geldi. Arazidede ağaçlar var. Napıyosunuz burda dedi sigara içiyoruz dedim :cherry:

Çakmağını yaktı yerlere bakıyor içkimi içiyolar diye. Bende sordum ne arıyosun ? dedim Şişe arıyorum dedi. Bulursan banada haber ver dedim. :cherry: Sana bi vurursam camdan içeri girersin dedi :queen:

Baktım hamamda deli var sustum hemen :cherry:

Bizi babamların yanına götürdü sigara içtiğimizi söyledi bide adi herif ya :pale:

_SuLeYMaN_
12 Eylül 2008, 15:58
İsteyen olursa birkaç tane daha yazabilirim :)

STeReO
12 Eylül 2008, 16:02
Bende internette buna benzer bir itiraf okudum. Olay şöyle geçiyo..

'Çorlunun çukurlu yollarında çukurlara düşmemek için zig zag yaparak ilerliyorum. Arkamdan da ekip otosu geliyomus ve megafondan şu anonsu duydum

-4522 oynamadan ilerle kıvırtmadan ilerle..

hehehe :mrgreen:

schumacher__
12 Eylül 2008, 16:04
İsteyen olursa birkaç tane daha yazabilirim :)

tabii kii :cat:

_SuLeYMaN_
12 Eylül 2008, 16:06
Biri Çorlu mu dedi :) Hemşerime hangi polis öyle demiş bakayım :P

54:43- Merkez, Cemal Gürsel Caddesi'nde şüpheli bir paket var.

Merkez- Anlaşıldı, çevre güvenliğini alın uzman gönderiyorum.

54:43- Merkez, uzman ekibe gerek kalmadı, paket boş.

Merkez- Boş olduğunu nasıl anladınız?

54:43- Efendim üzerinden kamyon geçti.

bide bu var :)

Merkez-45:55, malum yerde misiniz?

Merkez, malum yerden, malum yere seyir halindeyiz.

(Bir süre sonra) Merkez, malum yerden, malum yere intikal ettik. Malum şahsı, malum yerde gördük. Malum şahıs, malum şekilde duruyor.

45:55- Hangi malum şahıstan bahsediyorsunuz?

Kurban Bayramında, kurbanlık bir dana ipini koparıp kaçar.

45:36- Merkez; vatandaşın beyanına göre, orta kilolu, kara renkli, boynuzlu bir tosun kaçmış.

Merkez- Anlaşıldı. İstasyonlar not alın. 10 dakika önce, il merkezinde kaybolan tosunun eşgalini veriyorum.

bulosele
12 Eylül 2008, 16:28
Harika yahu, koptum vallahi...

_SuLeYMaN_
12 Eylül 2008, 16:31
Madem beğeni topladı ozaman birkaç tane daha alıntı yapayım :)

kiziltoprak kirmizi isiklarda duran trafik polisi ters yönden gelen araba söförüne seslenir:
- 34 gv 713 !
- bugün çok para kazandin herhalde ?
- acelem var, sanslisin...

--------------------------------------------------------------------------------

- phhh!...adanali devam et!
- phsss!..adanali kime diyom devam eeeeyyyt!
- aaaauueee!..ulen kulaana salgam mi kaçti kime diyom yürüsene! ( phhh & phsss ; megafondan çikan tiz sesler

--------------------------------------------------------------------------------

- 34 vg 0983 sagaaa çekhh
- sola demedik öküzzzzzzz saga çekhh

göztepe soyak site'sinin önünden yürüyorum...birden polis bir bmw'yi durdurdu...polislerden biri indi digeri de icerden bakiyor, ben de yana döndüm bakiyorum öyle, enteresan geldi adam sarhos falandi, biraz bakiyim eglenirim diye düsündüm...içerideki polis birden megafonla ;
-" önüne dön, önüne dön, kendi tipine bak sen soytari " dedi..

mecidiyeköy'de bir sabah erken,polis otosu arabanin tekine sesleniyor ;
- " zabahinan ceza yazdirma zabahinan " (sabah ile demek istiyor)

Söförün biri trafik sıkısık iken park yasagi olan yere direksiyonu kirar ve durur...polis ;
- "beyaz uno çek kardesim park yasak" ....gibilerinden bir anons yapar... söför el kol hareketleri yardimiyla
- "abi ekmek almaya geçiyom hemen çikacam" der !...
yarim saat kadar sonra elini kolunu sallaya sallaya çikinca polis anonsu patlatir...
- "beyaz uno ekmek nerde lan ?"

polisler arabayi sürenin tipine göre hitap etmesini de bilirler ;
- sarisin bayan saa çeker misiniz diyorum lütfen..
- beyefendi... biyikli... bekleme yapma
- deri ceketli.. et benli.. hade..
- duymuyormusun lan gözlüklü zibidi

kadikoy kusdili'ndeki dort yol agzinda trafik çok sikisik oldugu için surekli polis otosu bekler. trafik polisleri megafonla bagirarak trafigi idare ediyolar iste. neyse bagiriyo eleman
-"34 pts 723 lutfen saga çek"
o sirada ordan geçmekte olan oteki trafik otosu megafonla espiri yapiyor bunlara:
- "lutfenini yiyim senin, bu ne kibarlik lan mistafaa?"

atakoy'de bir arkadasimda sabahlamistim. sabah otobuse bincem ama mekani bilmedigim için duragi sorcak birilerini ariyorum. kimseler geçmiyo, neyse sonunda bir polis otosu gordum. tarif ettiler duragi:
- "su bakkali gec ilerle, agacin ordan saga kir ordan sola..."
tesekkür edip yurumeye basladim. biraz yürümemistim ki arkadan bir megafon:
-"oglum agacin ordan sola kirsana lan, bak bak bak dinniyomu hiç, huss alooo"
duragi bulana kadar ekip otosu arkamdan bagirip durdu.

bir trafik polisi incisi daha...bu sefer ankara'dayiz, ziya gokalp'deki ust gecitten gecmekteyiz. altimizda, pamukbank'in önünde duran ekip otosunun megafonundan cikanlar aynen soyle:
-" ticari devam etms 489 devam et! isitme engelli devam et!"
(bilmeyenler için: isitme engelli vatandaslarimiz in arac plakalarinda ozel bir isaret bulunmakta!)

iki sevgili arabadarılar ve seyir halindeyken öpüşmeye başlarlar bunu gören polis anonsu patlatır "şişt gençler yiyişmeyin"

sabaha doğru nöbetçi olan ekip arabayı sağa çeker ve dinlenmeye başlarlar arabanın camları açıktır ve o sırada ordan bir mercedes son sürat geçerken yerdekii suyu açık olan camdan polislerin üstüne sıçratır ve ardından anons gelir "mercedes ananı .ikeyim

atlantic
12 Eylül 2008, 16:31
Polis anonsu:

Ahanda aynen böyle. :mrgreen: Ne demek bu? Bilen biri tercüme edebilir mi? :mrgreen: Hepsinden bu çıkıyo çünkü. :P

By Mükemmel
12 Eylül 2008, 16:32
Polisin biri beni caddenin en işlek yerinde durdurup "Kaç basıyor bu makine" diye sormuştu.:P

_SuLeYMaN_
12 Eylül 2008, 16:34
Madem beğeni topladı ozaman birkaç tane daha alıntı yapayım :)

kiziltoprak kirmizi isiklarda duran trafik polisi ters yönden gelen araba söförüne seslenir:
- 34 gv 713 !
- bugün çok para kazandin herhalde ?
- acelem var, sanslisin...

- phhh!...adanali devam et!
- phsss!..adanali kime diyom devam eeeeyyyt!
- aaaauueee!..ulen kulaana salgam mi kaçti kime diyom yürüsene! ( phhh & phsss ; megafondan çikan tiz sesler

- sola demedik öküzzzzzzz saga çekhh

göztepe soyak site'sinin önünden yürüyorum...birden polis bir bmw'yi durdurdu...polislerden biri indi digeri de icerden bakiyor, ben de yana döndüm bakiyorum öyle, enteresan geldi adam sarhos falandi, biraz bakiyim eglenirim diye düsündüm...içerideki polis birden megafonla ;
-" önüne dön, önüne dön, kendi tipine bak sen soytari " dedi..

mecidiyeköy'de bir sabah erken,polis otosu arabanin tekine sesleniyor ;
- " zabahinan ceza yazdirma zabahinan " (sabah ile demek istiyor)

Söförün biri trafik sıkısık iken park yasagi olan yere direksiyonu kirar ve durur...polis ;
- "beyaz uno çek kardesim park yasak" ....gibilerinden bir anons yapar... söför el kol hareketleri yardimiyla
- "abi ekmek almaya geçiyom hemen çikacam" der !...
yarim saat kadar sonra elini kolunu sallaya sallaya çikinca polis anonsu patlatir...
- "beyaz uno ekmek nerde lan ?"

polisler arabayi sürenin tipine göre hitap etmesini de bilirler ;
- sarisin bayan saa çeker misiniz diyorum lütfen..
- beyefendi... biyikli... bekleme yapma
- deri ceketli.. et benli.. hade..
- duymuyormusun lan gözlüklü zibidi

kadikoy kusdili'ndeki dort yol agzinda trafik çok sikisik oldugu için surekli polis otosu bekler. trafik polisleri megafonla bagirarak trafigi idare ediyolar iste. neyse bagiriyo eleman
-"34 pts 723 lutfen saga çek"
o sirada ordan geçmekte olan oteki trafik otosu megafonla espiri yapiyor bunlara:
- "lutfenini yiyim senin, bu ne kibarlik lan mistafaa?"

atakoy'de bir arkadasimda sabahlamistim. sabah otobuse bincem ama mekani bilmedigim için duragi sorcak birilerini ariyorum. kimseler geçmiyo, neyse sonunda bir polis otosu gordum. tarif ettiler duragi:
- "su bakkali gec ilerle, agacin ordan saga kir ordan sola..."
tesekkür edip yurumeye basladim. biraz yürümemistim ki arkadan bir megafon:
-"oglum agacin ordan sola kirsana lan, bak bak bak dinniyomu hiç, huss alooo"
duragi bulana kadar ekip otosu arkamdan bagirip durdu.

bir trafik polisi incisi daha...bu sefer ankara'dayiz, ziya gokalp'deki ust gecitten gecmekteyiz. altimizda, pamukbank'in önünde duran ekip otosunun megafonundan cikanlar aynen soyle:
-" ticari devam etms 489 devam et! isitme engelli devam et!"
(bilmeyenler için: isitme engelli vatandaslarimiz in arac plakalarinda ozel bir isaret bulunmakta!)

iki sevgili arabadarılar ve seyir halindeyken öpüşmeye başlarlar bunu gören polis anonsu patlatır "şişt gençler yiyişmeyin"

sabaha doğru nöbetçi olan ekip arabayı sağa çeker ve dinlenmeye başlarlar arabanın camları açıktır ve o sırada ordan bir mercedes son sürat geçerken yerdekii suyu açık olan camdan polislerin üstüne sıçratır ve ardından anons gelir "mercedes ananı .ikeyim

http://66.33.32.89/thumbnail/80/41000000000803230.jpg
http://www.resimcity.com/data/media/388/www.resimcity.com_komik_resimler_3.jpg
http://www.internethaber.com/images/news/56971.jpg

Değiştir yerine alıntıya basmışım özür dilerim herkezden.

kripton
12 Eylül 2008, 16:43

yav buna çok güldümm

schumacher__
12 Eylül 2008, 16:55
yav buna çok güldümm

aynen yaww, koptumm resmen :queen: :queen: :queen:

C@LiMeRO
12 Eylül 2008, 17:31
harbi çok komik bi başlık olmuş:)
Böyle bi olayda benim başıma gelmişti. Ben biraz minyon birisiyim. Büyük ve işlek bir caddenin kenarında bekliyoruz karşıdan karşıya geçicez. Polis arabasından anons geldi..
__Küçük çocuklarınızın elinden tutun karşıdan karşya geçişlerde
Bakındık etrafa bizde göya polisleri tiye alacaz ya. Arkadaşım elimi tuttu bu anons sana diye sırtararak:) Ben de ohaa yani dedim
Arkadan ikinci bi anons geldi
__Aferim işte böle...

kuyucadısı
12 Eylül 2008, 17:55
koptum yaa :queen::queen::queen:
topiği okurken karnım agrıdı :queen:

stunt_rider_35
12 Eylül 2008, 17:59
banada denk geldi bi gün böyle :) polisler yola parketmiş araçlara anons yapıyo sürücünün biri kadındı :)
" hanımefendi lütfen arabayı çekermisiniz " hemen önündeki arabaya " kaldırsana nan arabayı " bagırarak söyledi bide :queen: koptum ya :P

DrFirari
12 Eylül 2008, 19:45

Varmı böyle anınız?

Ulan gileracı isin gücün garı gız tabi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

DETAYİN
12 Eylül 2008, 20:26
OĞLUM KASK NİÇİN ? Nereye baktığın belli olmasın diye değilmi.... :cherry::queen:

boyraz
13 Eylül 2008, 00:00
Umarım linkte hata yoktur, mutlaka seyredin.

http://www.vtunnel.com/index.php/1010110A/fbcdb41b0e07602e07d033a848e0f1aef9df22e27c067e3be9 709237f1e0241274cf72c93719c1e5109bbb0d7b57bf4b0c88 efede0cced2218825#

Cadence
13 Eylül 2008, 01:13
Bir polis olayıda ben anlatayım ozaman. Biryerlerde okumuştum.

Trafik devriye atarken karşı şeritte duran ve bakkaldan alışveriş yapan arkadaşına bagırıyor.

- Hüseyyiinnn olm nası koduk akşam 2-0 :)

:queen: :queen: :queen: :queen:

GKN
13 Eylül 2008, 01:20
delkanlı motorlu polis abi beni kendisine korna çaldıım için baışlarıyla ezmeye çalıştı, bende asılınca kornaya mecburen yol verdi :cherry:
yanından geçerken ki bakışlarından anladıklarım; ..... .... ..... ................... ......

:P:P

mach1
13 Eylül 2008, 01:26
Motorda başıma gelmedi ama arabada geldi :mrgreen:
Mustangla gidiyorum sanayi yolunda sakin gidiyorum sahinlinin biri beni sağımdan geçene kadar sen misin beni geçen ibre en son 90 mili gösteriyordu bir baktım ilerde dubaları koymuşlar polis sordu sen ne yaptın yha dedi ne yapmısım dedim 160la gidilirmi dedi polis abi dedim bu arabnın önü nereye bakıyor dedim sanayiye doğru dedi zaten bende sanaiyiye gidiyorum dedim gaz takılı kalıyor arada dedim iyi tamam dedi seni yolundan alıkoymayım dedi serbest bıraktı:mrgreen::P

ExTReMa
13 Eylül 2008, 15:16
Şimdi biri daha aklıma geldi
Yer çorlu önümüzde polis ekibi ve onun önündede beyaz bir şahin :)
Polis ekibi bir sağa bir sola yöneliyor geçmek için ama malesef hala şahin önünde
Megafondan da söyle bir ses duyuldu
Beyaz şahin beyaz şahin ortala yolu hiç kimse geçemesin!!!

DnZz
13 Eylül 2008, 16:04
Geçen akşam avclardan k.çekmece yönüne gidiyruz 3 motor haliyle çevirmeye takıldık, bnde ehliyet yok (var ama onlarda 1 ay oldu vrmediler) ben tabi ne gibi bir yalan söyleyecğimi dşnürken öndeki arkdşımın farlarını işret edrk yanmyrmu dedi o da yakınca uzayın dedi, tabii kask mont herşey tam olunca bilinçli kullnclara pek lafları yok gibi :mrgreen:

slhky4
13 Eylül 2008, 16:26
Hiç unutmam arabayla şehirler arası düz bir ana yolda ilerlerken yanımda arkadaş dur radar var diye bağırdı:)benimde hızım 220 civarıydı ve pat frene bi dokundum ve elfrenini cekip cekip bıraktım tabi araba zik zak cizmeye başladı ama 90 nın altına indim:)ve inanırmısınız trafik polisi bir ağacın altına durmuşki görmeniz mümkün değil ama arkadaş gördü:)Neyse bi 3-4 km gitmeden polisler herzaman ki gibi arkadan radara giren arkadaşları ileride bekliyolardı, ve beni durdurdu dedi radara girmekten kılpayı yırtmıssın 5-10 dakika bekleyin dedi ve bekledim arkadaki polis ekibi geldi adam arabadan iner inmez gülmeye başladı.Aynen böyle dedi:)
Layn ne bicim araba sürüyon mükemmelsin arabanın arka tekeleri ne bicim duman cıkardı süpersin bebek dedi gülerek gitti bende şaşırdım tabi:)

Birde 2 sene önce ehliyet yokken jandarma bölgesinde arabayla gezerken jandarma trafik durdurdu dedim aha cezayı yedik ama adam ehliyet sormadı :)

el_dios
13 Eylül 2008, 16:28
bunlar hiç bişey deil arkadaslar. Kütahyada emniyet müd. bizim toplu bi şekilde gezmemizden rahatsız oluyormuş beyfendi(!) cevik kuvvet jopla yolumuza barikat kurmus, arkasından asaiş gelip bizi trafik şubeye götürdü, orda biraz tartısıp tekrar yola döndük:)

PARDON filminde vardıya polis macera arıyo:)

DrFirari
13 Eylül 2008, 18:28
PARDON filminde vardıya polis macera arıyo:)

AAaaa sizde anlayıslı olun otur otur polisn canı sıkıla bilir :queen: saka maka gercekten böyle gariplikler oluyo isini adam gibi yapan poliste var böyleleri de....

volume81
13 Eylül 2008, 19:23
internette okuduğum bi fıkra

yaşlı amca yolda eşşekle giderken polisler görür ve amcaya dalga geçmek için dururlar

- amca ehliyet ruhsat lütfen
+ ehliyet ruhsat yok evladım
- ooo olmadı amca ceza kesicez şimdi bak
+ kes evladım kes
- amca sana kesersek 500 lira eşşeğe kesersek 300 lira hangisine keselim
+ bana kes evladım
- amca nie öylededin 200 lira fazladan ödiyecen şimdi bak
+ eşşeğin sicili bozulmasın
- neden eşşeğin sicilini bozdurmuyonki
+ polis yapcaz onuda ondan :queen::queen:

alperiz
13 Eylül 2008, 19:24