PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Satılık güvenlik kamerası MOTORUNUZ GÜVENDE

kursattekin
07 Eylül 2008, 23:42
Kamerayı motoru park ettiğiniz yeri gösterecek şekilde cam kenarına yada balkona koyarak diğer aparatını tvye yada bilgisayara bağlıyorsunuz. Tv ile devamlı izleme imkanı yada pc ile izleme ve kayıt ( isterseniz sadece hareketli kayıt yapabilirsiniz, bu şekilde motorun yanından bir cisim geçmediği sürece kayıt yapmaz, dilerseniz motorun yanına birşey yaklaştığı anda alarm ile sizi uyarır, alarmın sesi hoparlörünüzün sesi kadar max. :) aman dikkat ben son ses yapmıştım yanına ben gittim unutmuşum alarm tüm mahalleyi ayağı kaldırdı nerdeyse ) ürün detayını okursanız bir sorunuz kalmaz. tüm türkiye içine kargo yapabilirim. İstediğim fiyat 150YTLdir.

4 ay önce almış olduğum kablosuz güvenlik kamerası setini satıyorum. (motorumu sattığım için ) . 250YTLye almıştım, faturası ile birlikte göndereceğim ( tüm kutu içeriği ile birlikte ) Kutusunu kaybettim ama eksiği yoktur, detay için http://www.deppo.com/index.php?a=product.detail&productId=568521 bakabilirsiniz.