PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : [MT Istanbul] - YesilMavi Cafe/Kuzguncuk Sahil,Cumartesi aksam cayi.

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

antientel
06 Eylül 2008, 02:58
MEKAN - YESILMAVI
--------------------
Tarih: 13.09.2008 Cumartesi.

GENEL AMAC:

1-) MUHABBET ETMEK
2-) REEL FORUM ORTAMI OLUSTURMAK
3-) BIRLIKTE VAKIT GECIRIP EGLENMEK

--------------------
BULUSMA:

SAAT 20:45 MEKANDA BULUSMA.

--------------------
FIYATLAR:

CAY 1.5YTL
MESRUBAT (KUTU) 4YTL
GOZLEME 4.5YTL
NARGILE 10YTL

--------------------
GSM: 05369539143 - HASAN

KROKI:

http://img247.imageshack.us/img247/3919/yesilmaviom0.png

Cumartesi bu guzel muhabbete,gelme imkani olan butun MT uyelerini bekliyoruz...

RoMe0
06 Eylül 2008, 03:20
siftah MesaJı benden qerisi MT den ;) evveT Hady şu Cadının kahwaLtıyı qööLgede bırakaLım Mt. ;)

Türk işi Gaz verme Bu oLuyo sanırım :D

nahzuvay
06 Eylül 2008, 03:20
toplaşmalar arttı ii oldu yav

eray aynı anda msj atmısız ya siftahı paylaştık ortak:mrgreen:

AnqeLa
06 Eylül 2008, 03:22
siftah MesaJı benden qerisi MT den ;) evveT Hady şu Cadının kahwaLtıyı qööLgede bırakaLım Mt. ;)

Türk işi Gaz verme Bu oLuyo sanırım :D

walla eraycım o kahvaltı pek qölqede kalcak qißi durmuyor çünkü tek kelime ile harikaydı ßiliyorsunki ama diğerleride onun kadar qüsel gececektir eminim

RoMe0
06 Eylül 2008, 03:22
ainen kardeşim :D:D:D:D

:)her toplaşma bi oLay zaten yau :D :)

AnqeLa
06 Eylül 2008, 03:31
nahzuvay inşallah ßu sefer qeleßilirsiniz özledik sizi özletmeyin ßu kadar kendinizi :D

North_
06 Eylül 2008, 03:56
gelsemmi acaba:P

antientel
06 Eylül 2008, 04:21
evet mt uyeleri,geleneksel baslikli bulusmayi baska bir baslik altinda guncelledim...tek topic karisiklik olusturuyordu...hadi gelenekselin havasini yasatalim!

hele bi gelme :P

Ilerleyen vakitlerde bulusma noktalari ve ekip olusturulacaktir.

nahzuvay
06 Eylül 2008, 04:28
nahzuvay inşallah ßu sefer qeleßilirsiniz özledik sizi özletmeyin ßu kadar kendinizi :D

bugun gelemedik malesef bnde isterdim ama bi iftar davetine katılmaya mecbur bıraklıdıgımızdan dolayı gelmedik ancak haftaya mavi yeşile gelioz inşallah :cat: bizde özledik valla bu arada iftara yakın bni motor üstünde görürsen kesin ii bi yere gidiomdur hemen takılın erayla peşimize:queen::queen:

ha bide arkadaslar su bulusma saatini biraz daha ötelesek mesela bugunu düşündüm 20:15 te sirkecide bulusuldu, zaten iftar 19:45 gibi oluo yemek yiyip sigara icene kadar zaten yarım saat gecio ya

antientel
06 Eylül 2008, 04:31
ha bide arkadaslar su bulusma saatini biraz daha ötelesek mesela bugunu düşündüm 20:15 te sirkecide bulusuldu, zaten iftar 19:45 gibi oluo yemek yiyip sigara icene kadar zaten yarım saat gecio ya

cnm nasil olsa saat en az 11-12 ye kadar oturuyoruz....yetisemeyen daha gec gelsin :)

Birkannn
06 Eylül 2008, 04:33
yavuzhan abi artçın varmı :):)

nahzuvay
06 Eylül 2008, 04:34
cnm nasil olsa saat en az 11-12 ye kadar oturuyoruz....yetisemeyen daha gec gelsin :)

mekanı bulamayınca deli danalar gibi dolanırım valla bn oralarda :P neyse canım uzatmıyım bn sigarayı vapurda içerim bnde ya

yavuzhan abi artçın varmı :):)

ooooo birkan kardesim %60 olmayacak gibi, kız milleti işte bi karar veremio erkenden kahvaltıda da böle yapmıştı zaten :cherry: ararım bn seni ama genede sen cuma aksamında bana bi mesaj at unutmayayım

Birkannn
06 Eylül 2008, 04:37
:)olsun abi yenge daha önemli aman dikkat et başının etini yemesin :):)tamam abicim ben msj atarım sana bu sefer ekmicek dimi kmse bizi :):):)

nahzuvay
06 Eylül 2008, 04:41
yok yok eken yok artık birkan son bulusmaların hepsi güzeldi valla darısı bundan sonrakilerin basına inşallah

Birkannn
06 Eylül 2008, 04:45
evet abi resimlere baktımm baya güzeldi senide gördüm abi :)motoru alıyimde beraber gideriz artık inş

AnqeLa
06 Eylül 2008, 10:14
[QUOTE=nahzuvay;1241421]mekanı bulamayınca deli danalar gibi dolanırım valla bn oralarda :P neyse canım uzatmıyım bn sigarayı vapurda içerim bnde ya

yavuzhan sigara yasaklanmış vapurda unuttun galiba o kahvaltı günü nasıl içeri kaçtığımızı :D motordan inince içersiniz artık :)

OGLUMVE BEN
06 Eylül 2008, 11:12
bende gelicem inş :rendeer: isterseniz :bounce:

kemalcolak34
06 Eylül 2008, 11:20
bende ordayım:)

asden
06 Eylül 2008, 11:25
Ben Türkiye - Ermenistan maçı için cumhurbaşkanımız ile Ermenistan'a gideceğimden gelemiyorum arkadaşlar affınıza sığnırım(ufak ataydık bari).

OGLUMVE BEN
06 Eylül 2008, 11:27
Ben Türkiye - Ermenistan maçı için cumhurbaşkanımız ile Ermenistan'a gideceğimden gelemiyorum arkadaşlar affınıza sığnırım(ufak ataydık bari). aynı uçaktayız bileder :queen::queen::queen:

asden
06 Eylül 2008, 11:29
aynı uçaktayız bileder :queen::queen::queen:

Ben biznıstayım ama seni sokmazlar oraya hehe:P

OGLUMVE BEN
06 Eylül 2008, 11:31
Ben biznıstayım ama seni sokmazlar oraya hehe:P

kargo bölümünde demek istemiştim :queen::queen:

asden
06 Eylül 2008, 11:40
kargo bölümünde demek istemiştim :queen::queen:
Ben araya girer yaparım bişeler merak etme abi kargoda gidersen öbür göze de bavul mavul düşer o da morarır ne gerek var şimdi.:cherry:

OGLUMVE BEN
06 Eylül 2008, 11:46
konuş bari abdullah beyle ayarla bişeyler işte :cherry:

Ben Türkiye - Ermenistan maçı için cumhurbaşkanımız ile Ermenistan'a gideceğimden gelemiyorum arkadaşlar affınıza sığnırım(ufak ataydık bari).

bu arada buluşma tahihini konrol et derim sana :queen::queen::queen:

kemalcolak34
06 Eylül 2008, 11:50
bende motorla gidiyorum ama yaşil maviden sonra yola cıkıcam yetişirim heralde:queen::queen::cherry:

asden
06 Eylül 2008, 11:52
konuş bari abdullah beyle ayarla bişeyler işte :cherry:

bu arada buluşma tahihini konrol et derim sana :queen::queen::queen:

anaa nezaman değişti o tarih? iyi o zaman geliriz büyük ihtimalle.

AnqeLa
06 Eylül 2008, 11:53
bende gelicem inş :rendeer: isterseniz :bounce:

Sensiz olmas abi baştacısın istemeyenin kafasını kırarım [ ki öle ßiri hayatta olamas ) :)

OGLUMVE BEN
06 Eylül 2008, 11:53
bende motorla gidiyorum ama yaşil maviden sonra yola cıkıcam yetişirim heralde:queen::queen::cherry:

siz kafanını biyeri vurnunuz arkadaşlar buluşma haftaya :queen:maç ise bu akşam :queen:hey kendinize gelin beyler :bounce:

Sensiz olmas abi baştacısın istemeyenin kafasını kırarım [ ki öle ßiri hayatta olamas ) :)

teşekkür ederim kardeşim sana biçay borcum olsun:rendeer::rendeer:

AnqeLa
06 Eylül 2008, 11:57
siz kafanını biyeri vurnunuz arkadaşlar buluşma haftaya :queen:maç ise bu akşam :queen:hey kendinize gelin beyler :bounce:

teşekkür ederim kardeşim sana biçay borcum olsun:rendeer::rendeer:

saol aßi ßen çay kullanmıyorum düşünmen ßile yeterli

AYGÜL
06 Eylül 2008, 11:57
günaydın herkese :)

yaa ben nasıl gelicem hadi geldim benim ev uzak nasıl dönücem :pale: motorumda yok olsada kullanamıyorum zaten :cherry:

başka zaman artık

ümmet perkitan
06 Eylül 2008, 12:23
bieksik kalyaw:pr:

OGLUMVE BEN
06 Eylül 2008, 12:40
saol aßi ßen çay kullanmıyorum düşünmen ßile yeterli

kola içersin sende :rendeer::rendeer:

emin_arikoglu
06 Eylül 2008, 12:41

yoo abicim sen moralini bozma ben yedim, yada öyle göründüm :P arkadaşlar Burak ın durumunu biliyorsunuz, bugün benim onlarda olmam lazım, size iyi eğlenceler..

OGLUMVE BEN
06 Eylül 2008, 12:53
yoo abicim sen moralini bozma ben yedim, yada öyle göründüm :P arkadaşlar Burak ın durumunu biliyorsunuz, bugün benim onlarda olmam lazım, size iyi eğlenceler..

ay kafayı yicem ya emin maç büğün buluşma haftaya kardeşim :bounce::bounce: aaaaaaaaaaa :cat:

Discordian
06 Eylül 2008, 13:01
belki gelirim ama söz vermiyim

AnqeLa
06 Eylül 2008, 13:08
ay kafayı yicem ya emin maç büğün buluşma haftaya kardeşim :bounce::bounce: aaaaaaaaaaa :cat:

gürkan abi ßence ßu ßuluşma ßir qünceli haketti ellerinden öper :) yanlış anLayan anLayana hem sende sinirlenmemiş olursun :cherry:

kola içersin sende :rendeer::rendeer:

ßak ßuna hayır diyemiyorum işte :)

OGLUMVE BEN
06 Eylül 2008, 13:13
gürkan abi ßence ßu ßuluşma ßir qünceli haketti ellerinden öper :) yanlış anLayan anLayana hem sende sinirlenmemiş olursun :cherry:

ßak ßuna hayır diyemiyorum işte :)

evet buluşma haftaya arkadaşlar lütfen karıştırmayın:rendeer::rendeer::rendeer::rendeer:

aslında hata topik sahibinde beklesene kardeşim pazartesiyi ne acelen var dün gece acarsan topik tabi adamlar karıştırır :pr:

AnqeLa
06 Eylül 2008, 13:19
antientel dün geceyi görünce heyecanlandı ondan eve gelir gelmez ilk işi topic açmak olmuş ondada suç yok ortam süperse ßizim suçumuz ne :P

parpiLine evet katılacağımı işaretlemişsin kayßolmayasın yollarda hem ßuluşma gece olucak ßaßan kızmasın sana sonra 12 yi geçirdin diye :)

OGLUMVE BEN
06 Eylül 2008, 13:21
antientel dün geceyi görünce heyecanlandı ondan eve gelir gelmez ilk işi topic açmak olmuş ondada suç yok ortam süperse ßizim suçumuz ne :P

gaza geldi çocuk sever o gazı :queen::queen::queen:

ben eminim bu gece oraya giden olur :queen:

AnqeLa
06 Eylül 2008, 13:24
gaza geldi çocuk sever o gazı :queen::queen::queen:

ben eminim bu gece oraya giden olur :queen:

walla kendileri ßilirler niye gelmediniz diye trip atmasınlarda naparlarsa yapsınLar

OGLUMVE BEN
06 Eylül 2008, 13:27
walla kendileri ßilirler niye gelmediniz diye trip atmasınlarda naparlarsa yapsınLar

:queen::queen::queen::queen:giden gitsin sorun yok bizim buluşmamız 13 09 2008 böyle yazıyor:bounce::bounce::bounce::bounce:

ümmet perkitan
06 Eylül 2008, 13:27
pazartesi konya yolculuğu var ben gelemiyorum sizlere iyi eğlenceler.

AnqeLa
06 Eylül 2008, 13:30
:queen::queen::queen::queen:giden gitsin sorun yok bizim buluşmamız 13 09 2008 böyle yazıyor:bounce::bounce::bounce::bounce:

abi ßu gün 06.09.2008 c.tesi dimi :D karıştırmayalım tarihleri :D

sanada iyi yolculuklar ümmet abi kendine dikkat et önüne kedi falan çıkmasın :D ßiz alışkınız nede olsa

RoMe0'Cum qünaydın sanada öyle uzaktan okumakla oLmuyor iki kelimede sen döktürüver

nahzuvay
06 Eylül 2008, 14:07
[QUOTE=nahzuvay;1241421]mekanı bulamayınca deli danalar gibi dolanırım valla bn oralarda :P neyse canım uzatmıyım bn sigarayı vapurda içerim bnde ya

yavuzhan sigara yasaklanmış vapurda unuttun galiba o kahvaltı günü nasıl içeri kaçtığımızı :D motordan inince içersiniz artık :)

o gün kahvaltıya iştahım kapanmasın die içmedim vapurda sigara yoksam arabalı vapurda aracının içinde içmek serbest e bizim araclarda üstü acık olduguna göre ooooohhhh:cat::cat::cat:

Ümmet abim sağsalim git sağsalim gel inşallah

AnqeLa
06 Eylül 2008, 14:13
[QUOTE=nahzuvay;1241784][QUOTE=AnqeLa;1241495]

o gün kahvaltıya iştahım kapanmasın die içmedim vapurda sigara yoksam arabalı vapurda aracının içinde içmek serbest e bizim araclarda üstü acık olduguna göre ooooohhhh:cat::cat::cat:

demekki haftaya vapurda tüttürüces ama toplu gidilceği için sigara dumanını yangın sanmasınlar neyse egzos dumanı deyip kandırırıs artık :D

nahzuvay
06 Eylül 2008, 14:27
[QUOTE=nahzuvay;1241784][QUOTE=AnqeLa;1241495]

demekki haftaya vapurda tüttürüces ama toplu gidilceği için sigara dumanını yangın sanmasınlar neyse egzos dumanı deyip kandırırıs artık :D

egzos dumanı cok zekice valla :cat:

AnqeLa
06 Eylül 2008, 14:30
[QUOTE=AnqeLa;1241795][QUOTE=nahzuvay;1241784]

egzos dumanı cok zekice valla :cat:

DeSene nickimin hakkını veriyorum :queen:
anlamı : Şeytani zekaya sahip melek :queen::queen::queen:

nahzuvay
06 Eylül 2008, 14:43
[QUOTE=nahzuvay;1241812][QUOTE=AnqeLa;1241795]

DeSene nickimin hakkını veriyorum :queen:
anlamı : Şeytani zekaya sahip melek :queen::queen::queen: