PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 30 Ağustosda şehitlerimize Bir Görevde Bizden

Sayfa : [1] 2 3

murat gürgen
28 Ağustos 2008, 23:13
arkadaşlar yanlız_kurt isimli arkadaşımdan aldığım duyumu sizlerle paylaşıyor ve şehitlerimize bir görevde biz yapalım diyorum ve tüm M.T aliesini bu etkinliğe davet ediyorum....

Arkadaslar 30 Ağustos günü Edirnekapı Şehitliginde saat 14:00 toren yapılacağını ögrendim.
Eger sizlerde uygun görürsenız bizde o torene katılalım. Hem rahmetli şehitlerimizi anarız hemde 30 Ağustos kutlamış oluruz.
Bu yapılacak tören resmi bir tören değil yalnız bireysel olarak çesıtli grupların ve şehit ailelerinin orada olacağı bır tören olacak...

Buluşma tarihi : 30 Agustos 2008
Buluşma yeri : Caddebostan Mıgros Arkası Park Yeri
Buluşma Saati : 12:30

yalnız_kurt
28 Ağustos 2008, 23:17
Arkadaslar gunun onemı zaten bellı 30 agustos zafer bayramı hem bu gunu topluca suruş yaparak kutlamak hemde ardından azız sehıtlerımızı zıyaret etmek ıcın musaıt olan herkesı beklıyoruz...

n_tuncak
28 Ağustos 2008, 23:27
Çok güzel bir düşünce,gelemesekte kalben,ruhen ve dualarla orada olacağımıza emin olabilirsiniz.Katılanlara şimdiden iyi yolculuklar...

okan_style
28 Ağustos 2008, 23:32
:cat: :cat: :cat: :cat: :cat:

murat gürgen
28 Ağustos 2008, 23:33
:cat::cat::cat::cat::cat:

THE_LANCET
28 Ağustos 2008, 23:46
Gönül isterdiki hep beraber olmak. Mesafe uzak.
Katılımın çok olması dileğimle...

murat gürgen
28 Ağustos 2008, 23:48
Gönül isterdiki hep beraber olmak. Mesafe uzak.
Katılımın çok olması dileğimle...

eyvallah senin düşüncen bile yeter önemli olan İ.S.T deki katılım kalkıp sana gel diyemeyiz senin yazman ve düşünmende yeter :rendeer::rendeer:

ekaragz82
28 Ağustos 2008, 23:52
katılmaya çalışacam.:cat:

murat gürgen
28 Ağustos 2008, 23:54

katılımını bekleriz güzel bir amaç için güzel bir organizasyon olucak :)

evet arkadaşlar katılımlarınızı bekliyoruz...

HeadbaNgeR
29 Ağustos 2008, 02:50
yazıklar olsun mt
bu başlığa verdiğiniz değer bu kadar mı ?? :pr::pr:

Birkannn
29 Ağustos 2008, 03:49
murat abi benim evim edirnekapıya yakın olduğundan buluşma yerine gelmeyeceğim ama edirnekapıda sizin gelceğiniz saatte bulunacağım geliş saatinizi bildirirsen bende ona göre gelirim teşşkkrler

Ümit
29 Ağustos 2008, 09:16
Beyler böyle bir organizasyon yaptığınız için tebrikler..

Malesef gelemeyeceğim , ama sizi yürekten kutlarım..

5 kişi geldi 10 kişi geldi diye muhasebe yapıp kafanızı yormayın bence , gelecek olan tüm arkadaşlarla bu güzel etkinliği gerçekleştirin..

halis
29 Ağustos 2008, 09:34
sizlerle birlikte olmak çok isterdim ama şehir dışında oldugum için katılamayacagım

muhozo
29 Ağustos 2008, 09:37
Türk halkının değer yargıları yıllardan belli örselene en son bu hale geldi, Atatürk, şehitlerimiz, bayrağımzı, ulusumuz, bağımsızlığımız uluslararası sermayenin ülkemizdeki elleri ile yavaş yavaş yeni nesile unutturuluyor.

Adamlar ta Avusturalyadan Çanakkaleye geliyorlar biz şu 30 Ağustos gibi önemli bir anma gününne verdiğimiz desteğe bak.

Üstsüzlerin motorsiklete bindiği başlıkta kopan fırtınaya ba birde bu başlığa bak

Yazık olacak yazık çocuklarınız torunlarınız aklınız nerdeydi diye soracaklar

nahzuvay
29 Ağustos 2008, 09:50
arkadaslar bnde avrupa yakasındayım ve oldukca yakınım Şehitliğe buradan katılacagaım inşallah sizlere.. bu arada gercekten MT den böyle bir ruhsuzluk beklemezdim galiba yanlıs tanımısım MT yi...

güncel........

erdincpolat
29 Ağustos 2008, 10:08
evet bu organizasyon olsamı olmasamı derken demekki olmuş
emegi geçen arkadaşlara teşekkürler
inşallah bende aranızda olacağım

nahzuvay
29 Ağustos 2008, 10:12
avrupa yakasında nerde karsılayalım sizi?

güncellllll....

OGLUMVE BEN
29 Ağustos 2008, 10:47

işlerimi ayarlarsam :rendeer::rendeer::rendeer::rendeer:

Sadık1453
29 Ağustos 2008, 10:53
Arkadaşlar, inanın orada olmayı çok fazla istiyor olmama rağmen çalışıyorum olduğum için maalesef gelemem :( malum biliyorsunuz, bu ülkede bu tip organizasyonlar için izin verilmez kimseye. Ama Fenerbahça-Galatasaray maçına gidicem desem altıma araba verirler :(.

"BU ORGANİZASYONU DÜZENLEYEN VE İÇİNDE YER ALAN HERKESE TEBRİKLER"

nahzuvay
29 Ağustos 2008, 11:20
Arkadaşlar, inanın orada olmayı çok fazla istiyor olmama rağmen çalışıyorum olduğum için maalesef gelemem :( malum biliyorsunuz, bu ülkede bu tip organizasyonlar için izin verilmez kimseye. Ama Fenerbahça-Galatasaray maçına gidicem desem altıma araba verirler :(.

"BU ORGANİZASYONU DÜZENLEYEN VE İÇİNDE YER ALAN HERKESE TEBRİKLER"

dualarla yanımızda ve ŞEHİTLERİMİZİN yanında olursun sende kardedşim...

işlerimi ayarlarsam :rendeer::rendeer::rendeer::rendeer:

abi ayarla şu işleri gel pazara kalmadan tanısalım inşallah:cat:

delipoyraz
29 Ağustos 2008, 11:24
umarım güzel bir ziyaret olur. Ben o gün için geçen haftadan planlanmış bir mevlüte katılacağım . Gerçi sebep aynı.. şehitlerimiz.. bu seferlik MT nin yanında bedenen olamıcam ama ruhen hep yanınızdayım.. Bizde uzaklarda bi yerlerde ruhlarına YASİN okumayı uygun gördük....

Katılım gösteren herkeze teşekkür ederim.

OGLUMVE BEN
29 Ağustos 2008, 11:24
dualarla yanımızda ve ŞEHİTLERİMİZİN yanında olursun sende kardedşim...

abi ayarla şu işleri gel pazara kalmadan tanısalım inşallah:cat:

iş işin kilyosa gitme durumum var her halikarda tanışacaz inş:rendeer::rendeer::rendeer::rendeer:

kuyucadısı
29 Ağustos 2008, 11:33
kesinlikle çok yerinde bi organizasyon yürekten tebrik ediyorum sizi
cumartesi işten erken çıkma fırsatım olursa kesinlikle orda olurum

ümmet perkitan
29 Ağustos 2008, 11:59
ayağımın durumundan dolayı aranızda olamayacağım şehitlerimize allah rahmet eylesin yakınlarınada sabır ve dayanma gücü versin,

yalnız_kurt
29 Ağustos 2008, 12:17
Arkadaslar biz cumartesı saat 13:00 gıbı caddebostandan hareket edecegız ve E-5 yolunu takıp ederek Bogaz koprusu,Zincirlikuyu,Mecidiyeköy,Haliç uzerınden Edirnekapı Şehitligine varacagız.Avrupa yakasından katılacak arkadaslar bu yol istikameti uzerınden bıze katılabılırler.

nahzuvay
29 Ağustos 2008, 13:10
umarım güzel bir ziyaret olur. Ben o gün için geçen haftadan planlanmış bir mevlüte katılacağım . Gerçi sebep aynı.. şehitlerimiz.. bu seferlik MT nin yanında bedenen olamıcam ama ruhen hep yanınızdayım.. Bizde uzaklarda bi yerlerde ruhlarına YASİN okumayı uygun gördük....

Katılım gösteren herkeze teşekkür ederim.

hepimizinkini ALLAH kabul etsin inşallah poyraz abi... saygılar

iş işin kilyosa gitme durumum var her halikarda tanışacaz inş:rendeer::rendeer::rendeer::rendeer:

eyvallah abi

delipoyraz
29 Ağustos 2008, 13:52
görmeyenler olabilir arada güncel çekelim lütfen... :wiinkk:

bizimde katkımız bu olsun bari....

murat gürgen
29 Ağustos 2008, 14:17
hepinize taşakkürler arkadaşlar böyle bir günde tüm katılımcıları bekliyorum...

kuyucadısı
29 Ağustos 2008, 14:18
hepinize taşakkürler arkadaşlar böyle bir günde tüm katılımcıları bekliyorum...

kahvaltı topiğinde tekrar güncelliyim konuyu :cat:

murat gürgen
29 Ağustos 2008, 14:20
kahvaltı topiğinde tekrar güncelliyim konuyu :cat:

aslında orayada yazıcaktım ama şimdi topiği bozmamak için bişey yazmadım sonrafırça yemiyelim topikte :P:P:P:P

kuyucadısı
29 Ağustos 2008, 14:30
aslında orayada yazıcaktım ama şimdi topiği bozmamak için bişey yazmadım sonrafırça yemiyelim topikte :P:P:P:P

ben yazdım görürgörmez merak etme :cat:

emin_arikoglu
29 Ağustos 2008, 14:47
ben şehitlikte size katılacağım tabi o kalabalıkta sizi görebilirsem :)

nahzuvay
29 Ağustos 2008, 15:01
ben yazdım görürgörmez merak etme :cat:

bende sabah görür görmez yazmıstım yav:cat:

ben şehitlikte size katılacağım tabi o kalabalıkta sizi görebilirsem :)

bende öyle yapacam heralde ama nasıl bulacaz biz bu arkadasları? eyüpte falan karsılasak mı ki?

murat gürgen
29 Ağustos 2008, 15:07
arkadaşlar şehitliğe geldiğimizde saat 13:40-14:00 gibi olacak zaten bir kaç motor olucağından birbirimizi fark ederiz :)

nahzuvay
29 Ağustos 2008, 15:15
arkadaşlar şehitliğe geldiğimizde saat 13:40-14:00 gibi olacak zaten bir kaç motor olucağından birbirimizi fark ederiz :)

arkadasım sunu belirtelimde aman zorluk olmasın orda. Şehitligin önünde yol calısması var tek şeritten veriollar galiba trafigi ve o günkü askeri tören dolayısıyla falan trafik kargaşası olabilir

murat gürgen
29 Ağustos 2008, 15:30
arkadasım sunu belirtelimde aman zorluk olmasın orda. Şehitligin önünde yol calısması var tek şeritten veriollar galiba trafigi ve o günkü askeri tören dolayısıyla falan trafik kargaşası olabilir

senin fikrin nedir senin fikrinide alalım bi?

DrFirari
29 Ağustos 2008, 15:32
yazıklar olsun mt
bu başlığa verdiğiniz değer bu kadar mı ?? :pr::pr:
Kızma abi ankarada olsa toplar adamları gelirdim ben:pr::wiinkk:

murat gürgen
29 Ağustos 2008, 15:35
Kızma abi ankarada olsa toplar adamları gelirdim ben:pr::wiinkk:

biz sana kızarmıyız kardeşim biz istanbula kızıyoruz :)

HeadbaNgeR
29 Ağustos 2008, 15:36
:) gece gece murat abi gaza getirdi :)
ama tabi yne de haklıyım ben :)
hadi yeme içme başlıklarına ilgi göstermiyosunuz bari buna ilgi gösterin .. diye yazmıştım :)

murat gürgen
29 Ağustos 2008, 15:38
:) gece gece murat abi gaza getirdi :)
ama tabi yne de haklıyım ben :)
hadi yeme içme başlıklarına ilgi göstermiyosunuz bari buna ilgi gösterin .. diye yazmıştım :)

eyvallah kardeşim bu yemeye-gezmeye benzemiyo biraz ondan kırılıyoruz :)

sanatizm
29 Ağustos 2008, 15:42
Orada olma imkanim neredeyse hic yoksa da dualarim, inancım vatanıma ve ugruna hayatını hice sayan saygı deger sehitlerimize olan sevgimle can-ı gonulden ben de sizinleyim ardakaslar.

nahzuvay
29 Ağustos 2008, 15:46
senin fikrin nedir senin fikrinide alalım bi?

bence avrupa yakasından geleceklerde eyüpte falan bulusup sizi bekleyelim ordan birlşip beraber gecelim şehitliğe, isterseniz birazdan şehitliğe gidip yollara girişlere falan bakabilirim

AYGÜL
29 Ağustos 2008, 16:11
çalışıyorum ve izin vermezler o yüzden gelemem :pale:

dualarımızla yanınızda olacagız. Böylesine anlamlı bir iş yapmayı düşünenleri canı gönülden tebrik ediyorum

skilinc80
29 Ağustos 2008, 16:53
arkadaslar katılım nıye bu kadar az anlayamıyorum boyle bır gunde yapacak daha onemlı bır ıs olmamalı bence 29 ekımı hatırlayın ne kadar coskulu bır gundu.hadı bıraz daha gayret sadece 2 saat....

serkanADH13
29 Ağustos 2008, 17:11
avrupa yakasının toplaşma yerini,
dolma bahçe olarak değiştirdsek,
hem gezmeye çıkmış olan motorize dostlarımızda katılır beklenırken aramıza,
hemde yolu bılmeyen ''belkı sızlerı bulamam ben gelmeyeyım''dıye düşünen dostlarımızda,
yer bellı dıye gelırler...
tabii karar sizlerin...

arkadaşlar gercektende,
boyle önemlı bır günde ne kadar kalabalık olunursa o kadar dikkat çekeriz,
ve halkımıza'' BİZ MOTORCULARI FARK EDİN'' sizlerden daha önem veriyoruz şehitlerimize diye vurgulanış oluruzz.,

Kanımca...

bende eyüp köprüsü üzerinden katılırım aranıza...
veya şehitlikte...

nahzuvay
29 Ağustos 2008, 17:27
arkadaslar şimdi şehitlikten geliyorum güvenlik amiri Said Albayrak beyle görüştüm tören 14 te degil sabah 10 da imiş yıllardır hep bu saatte yapılıomus sadece gecen yıl ufak bi aksaklık olus saat 11 de baslamıslar yaklasık bir saat sürüyomus. ayrıca kalabalık olursa güvenlik nedeniyle polisin almama ihtimali varmıs ama malesef fazla kalabalık görünmüyoruz:pr: velevki kalabalık olursak saat 9 dan önce vatan caddesindeki mezarlıklar müdürlüğünden izin almamız gerekiyormuş. gel gelelim sonuca saat 10 daki törene kimler nereden nasıl geleceklerini bildirebilir veyahut topicte acıldıgı gibi saat 14 te orda oluruz hem kalabalık olmaz hemde izin falan gerekmez kendimiz Yasin okuruz sonra isteklere göre takılırız...

saygıyla kalın

güncellll.....

murat gürgen
29 Ağustos 2008, 19:58
bence avrupa yakasından geleceklerde eyüpte falan bulusup sizi bekleyelim ordan birlşip beraber gecelim şehitliğe, isterseniz birazdan şehitliğe gidip yollara girişlere falan bakabilirim

tabiki olur kardeş siz o tarafta buluşup birlikte gelirseniz fark etmekte kolay olur :)

arkadaslar şimdi şehitlikten geliyorum güvenlik amiri Said Albayrak beyle görüştüm tören 14 te degil sabah 10 da imiş yıllardır hep bu saatte yapılıomus sadece gecen yıl ufak bi aksaklık olus saat 11 de baslamıslar yaklasık bir saat sürüyomus. ayrıca kalabalık olursa güvenlik nedeniyle polisin almama ihtimali varmıs ama malesef fazla kalabalık görünmüyoruz:pr: velevki kalabalık olursak saat 9 dan önce vatan caddesindeki mezarlıklar müdürlüğünden izin almamız gerekiyormuş. gel gelelim sonuca saat 10 daki törene kimler nereden nasıl geleceklerini bildirebilir veyahut topicte acıldıgı gibi saat 14 te orda oluruz hem kalabalık olmaz hemde izin falan gerekmez kendimiz Yasin okuruz sonra isteklere göre takılırız...

saygıyla kalın

güncellll.....

arkadaşlar programımız olduğu gibi devam ediyor herhangi bir değişiklik yok biz görevimizi yapmak için yine orada olucaz...:cat::cat::cat:

delipoyraz
29 Ağustos 2008, 20:36
topiği kaçıranlar göremeyenler için... güncel...

murat gürgen
29 Ağustos 2008, 21:53
arkadaşlar okumayan veya görmeyenler için
gülcelleme

yalnız_kurt
29 Ağustos 2008, 22:01
Arkadaslar gereklı ızınlerı zamanında alamadıgımız ıcın zaten saat 14:00 yapılacak olan toren yada toplanma adı ne olursa olsun katılacagız.Bızım toplantımız resmı toren saatınde olmayacak ılk yazdıgım lınktede bunun resmı degıl bıreysel oldugunu belırtmıstım.Gunun onemınden dolayı bazı resmı ıslemlerle ızın almak gerekıyor ama malesef zaman el vermedıgı ıcın gereklı ızınlerı tamamlayamadık o yuzden ogleden sonra bıreysel olarak oraya gıdıp saygı durusunda bulunup şehitlerimizin ruhlarına dualarımızı okuyup donecegız...