PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : [ 24.08.2008 ] [ ANKARA MT ] Kesikköprü Gezisi

Sayfa : [1] 2

serdarcogen
21 Ağustos 2008, 18:25
[ 24.08.2008 ] [ ANKARA MT ] Kesikköprü Gezisi

Buluşma Yeri : ANKAMALL OTOPARKI
Hareket Saati : 07:00

Geziye katılacakların foruma belirtmesi rica olunur... :)

http://www.serdarcogen.com/mtankara/24.08.2008/resim1.jpg

http://www.serdarcogen.com/mtankara/24.08.2008/resim2.jpg

( MT Ankara ) Kesikköprü Gezisi - 29-06-2008 gezisi fotoları
http://www.motosiklet.net/forum/gezi-yazilari/47026-mt-ankara-kesikkopru-gezisi.html

Bin9yüz85
21 Ağustos 2008, 19:51
Haydi bakalım görelim katılacakları :P :cherry:

matrixkamil
21 Ağustos 2008, 20:07
iyi eglenceler ankara mt:cat:

ShowDown
21 Ağustos 2008, 20:44
ben gelirim de kim arkasına alcak beni:cherry:

Bin9yüz85
21 Ağustos 2008, 20:52
@ serdarcogen

Toplantıdan sonra bir an evvel sayfa açman iyi olmuş :bounce:

@ matrixkamil

Sen de katıl, sana da iyi eğlenceler olsun :cherry: :rendeer:

@ ShowDown

Emrah abin alır dicem de + 1 misafir eklemiş :cyclopsan :cyclopsan Kim acaba :mrgreen: :mrgreen:

_david_2008_
21 Ağustos 2008, 21:46

sen gel atarız bırıne senı

serdarcogen
21 Ağustos 2008, 23:13
hani evet yok hep belki :cherry: bende şimdiye kadar 20 olmuştur diyordum :queen:

ShowDown
21 Ağustos 2008, 23:25
sen gel atarız bırıne senı

tamamdır:cat:
kask alıcak neresi var kızılayda filan bi de ne marka alim:silent:

hanedan12
21 Ağustos 2008, 23:26
Hadi hayırlısı arkadaşlar iyi gezmeler sizlere ....

KUVVETMİRA
21 Ağustos 2008, 23:26

aslan, yibada ulus motorda çeneden açılması bozuk, beyaz max kasklar war. 50 ytlye aldım. kimseye deme.

serdarcogen
21 Ağustos 2008, 23:34
aslan, yibada ulus motorda çeneden açılması bozuk, beyaz max kasklar war. 50 ytlye aldım. kimseye deme.

:mrgreen: 12 YTL ye üsten açılması çalışan kaşklarda var ya ben aldım daha yeni :queen:

ayrıca 50 YTL taksitle 900 YTL'ye motorlar da var

KUVVETMİRA
21 Ağustos 2008, 23:38
:mrgreen: 12 YTL ye üsten açılması çalışan kaşklarda var ya ben aldım daha yeni :queen:

öyle deme serdarcogen. iyi kask bu. kalite bişey. sağa sola kafa atası geliyo adamın. çinliler gibi içinden köpükleri görünenlerden değil. harbi tawsiye ediyorum.

ShowDown
21 Ağustos 2008, 23:40

abi 900 ytl lik motorla sürüneceğime kaskı takar koşarım daha iyi:P
bi de 12 ytl lik kasklar işe yarıyor mu?

çeneden açılması bozuk nasıl oluyo:)

haa bide eklemeden geçemicem ben bisikletle kesikköprüye gitmeye çalışmıştım:queen:

KUVVETMİRA
21 Ağustos 2008, 23:46
normalde çeneden açılması lazım mandalı çekince, bunlar bi seri gelmiş, çenenin açılma mekanizması bozuk, sadece tam kapalı kask gibi kullanabiliyosun. ikiyüzküsur milyonluk kask. walla güzel kask. git bi dene, kafana oturanı warsa yapış. 120 liradan açıyo ağzını, elliye bırakıyo tosbaa. ulus motorcu abi, bunları okuyosan özür dilerim. okumuyosan sorun değil.
neyse, gezi mewzusunu daatmayalım. sağlıcakla gidin gelin, ben pazar günü sagopa dinleyip cigara içecem, efkarlıyız.

ShowDown
21 Ağustos 2008, 23:50
tamam sağol abi:cat:

serdarcogen
21 Ağustos 2008, 23:53
aga doğru söze diyecek yok. zaten banada lazım öyle bişey içindeki köpükler ıslandı heralde bende uğrayım oraya
sagopa demişken her zaman kaf kef :)

_david_2008_
22 Ağustos 2008, 00:21

yıba çarşısında ulus motor var adamın adı hüseyin beni kuşcu gönderdi de ucuza alırsın

normalde çeneden açılması lazım mandalı çekince, bunlar bi seri gelmiş, çenenin açılma mekanizması bozuk, sadece tam kapalı kask gibi kullanabiliyosun. ikiyüzküsur milyonluk kask. walla güzel kask. git bi dene, kafana oturanı warsa yapış. 120 liradan açıyo ağzını, elliye bırakıyo tosbaa. ulus motorcu abi, bunları okuyosan özür dilerim. okumuyosan sorun değil.
neyse, gezi mewzusunu daatmayalım. sağlıcakla gidin gelin, ben pazar günü sagopa dinleyip cigara içecem, efkarlıyız.

hayırdır fatih pek dertlisin

ShowDown
22 Ağustos 2008, 00:25
tamam sağol abi:cat:

_david_2008_
22 Ağustos 2008, 00:28
aga doğru söze diyecek yok. zaten banada lazım öyle bişey içindeki köpükler ıslandı heralde bende uğrayım oraya
sagopa demişken her zaman kaf kef :)

serdar emrah taşlamaya başlamış senı hadi gözün aydın

KUVVETMİRA
22 Ağustos 2008, 00:29
ooo sen yazarmıydın buralara kuzen? dertliyim abi, piyasadan toplayamıyom paraları. woleyi wurayım bebek mağazası açacam. karakeçilide bizans altınları war diyolar gömülü. dedektörde götürün. iyi eğlenceler.

_david_2008_
22 Ağustos 2008, 00:30

gel koçum ben alırım seni tabi korkmassan

ooo sen yazarmıydın buralara kuzen? dertliyim abi, piyasadan toplayamıyom paraları. woleyi wurayım bebek mağazası açacam. karakeçilide bizans altınları war diyolar gömülü. dedektörde götürün. iyi eğlenceler.

cok sagol kuzen attı kafam yazıyorum

serdarcogen
22 Ağustos 2008, 00:36
valla öyle oldu ama bismillah dedi başladı bugün :queen:

ShowDown
22 Ağustos 2008, 00:36
abi hayabusa falan değil dimi seninki:queen:
korkarım valla:cherry:

serdarcogen
22 Ağustos 2008, 00:42
abi hayabusa falan değil dimi seninki:queen:
korkarım valla:cherry:

helal olsun erkekmişin be yaff sennn

E_M_R_E_sen
22 Ağustos 2008, 00:44
bugün morveötesiyle kesikköprüye gittik eglendik yüzdük filan güzeldi gezimiz yanlız yol berbatttıı bilginiz olsun

ShowDown
22 Ağustos 2008, 00:45
helal olsun erkekmişin be yaff sennn

abi öyle deme benim hücreler alışık değil o hıza 200 ü gördüğüm an atlarım:queen:

serdarcogen
22 Ağustos 2008, 00:49
abi öyle deme benim hücreler alışık değil o hıza 200 ü gördüğüm an atlarım:queen:

bişey olmaz canım semaver korur seni :mrgreen:

kaç km kötü yol ?? bugün birileriyle görüştüm yapılmış diyorlarda

ShowDown
22 Ağustos 2008, 00:52
bişey olmaz canım semaver korur seni :mrgreen:
:queen::queen::queen:

HERGELE
22 Ağustos 2008, 02:21
agalar ne iş bizi beklemeden dalmışsınız geyiğin dibine.:queen::bounce:
olurmuu amaaaaa.
madem siz kaşındınız
bende gizli silahımı kullanırım ozaman:bounce:
-emrahhh koşşş geyik dönüyorrrr!!!:P:P

alp_tunay
22 Ağustos 2008, 02:40
Sadece baladan sonra rampayı çıkınca kesikköprü yol ayırımından itibaren biraz çukurludur.... 10 km kadar....

Dimi çekirge?....:P

E_M_R_E_sen
22 Ağustos 2008, 07:22
Sadece baladan sonra rampayı çıkınca kesikköprü yol ayırımından itibaren biraz çukurludur.... 10 km kadar....

Dimi çekirge?....:P

balaya gelmeden önceki yollardada çalışma var aralıklı aralıklı...

C@LiMeRO
22 Ağustos 2008, 11:57
slm arkadaşlar hızınız kaç oluyor giderken geziye? Yollar çok kötü dediler ama ne kadar kötü mesela? (Şeytan dürtüyor da atla git diye?)

Bin9yüz85
22 Ağustos 2008, 12:14
(Şeytan dürtüyor da atla git diye?)

Şeytana bakma sen, yüreğinin sesini dinle :rendeer: Ama mangalın tadına doyum olmayacağı için gitmeni tavsiye ederim :cherry:

super
22 Ağustos 2008, 12:25
ya ben izin alamadım gelemiyomm........:salut: :salut: :salut:

Resimleri Bekliommm....... :salut:

Size İyi Eğlenceler...... :cat: Dikkatli Olun.....

KUVVETMİRA
22 Ağustos 2008, 12:55
ya ben izin alamadım gelemiyomm........:salut: :salut: :salut:

Resimleri Bekliommm....... :salut:

Size İyi Eğlenceler...... :cat: Dikkatli Olun.....

bohçanı hazırla kaçıralım seni super genç.:bounce:

serdarcogen
22 Ağustos 2008, 13:00
Şeytana bakma sen, yüreğinin sesini dinle :rendeer: Ama mangalın tadına doyum olmayacağı için gitmeni tavsiye ederim :cherry:

Bin9yüz85, Calimero gelsin senide alsın arkasına beraber gelin işte :)

CBF150
22 Ağustos 2008, 13:05
Selam Millet eğlenceniz daim ve bol olsun.
Davut kuzen ne haber yavrum nasıl geçiyor bensiz günlerin bakıyorum Ankara MT'yi yaşatıyorsun iyi eğlenceler.Yola dikkat milleti yola saçıp gelmeyin.

C@LiMeRO
22 Ağustos 2008, 13:13
ben karar verdim. Eğer becerebilirsem ankamallın önünde olurum. (Becerebilirsem dediysem erken kalkmayı kastetmiştim:P; yol çok fenalaşırsa dönerim kısmet diyorum )

:cherry: Çok ikna ediciydi. :mrgreen:

Ya bu arada koruma montunun içinde terden suya kesilen var mı? Benim bünye mi error verdi:silent: Şimdiye kadar tişörtten başka birşey giymedim motor üstünde.

ShowDown
22 Ağustos 2008, 13:30
Bin9yüz85, Calimero gelsin senide alsın arkasına beraber gelin işte :)

ben de tek beleşçi benim sanıyodum:queen::queen:

HERGELE
22 Ağustos 2008, 13:36
Ya bu arada koruma montunun içinde terden suya kesilen var mı? Benim bünye mi error verdi:silent: Şimdiye kadar tişörtten başka birşey giymedim motor üstünde.[/QUOTE]

anaaa bu tam sopalık çıktı yaw. :pr:
kaskı var takmaz topcasede gezdirir.:pr:
montu var terliyor diye giymezzz.:pr:
neyse evet bacım acayip terletiyor ancak güzel yanlarıda var.
şöyleki vücüt teryoluyla zararlı zımpırtıları attığından detoks etkisi yapıyor ve arınıyoruz saglıklı kalıyoruz .o yüzdendirki hiç birimizin cildinde portakal kabugu görüntüsü ve kırışıklık olmuyor maşallah hepimizin cildi bebek poposu gibi:cherry:

geyik bi yana .
umarım başına gelmez ama en ufak bir kazada (ki bir yere çarpmadığını hesap ediyorum) asfaltaki sürtünmenin yaratacagı ısıya hiç dayanazsın bilmem anlata bildimmi:cat:

C@LiMeRO
22 Ağustos 2008, 13:41
anaaa bu tam sopalık çıktı yaw. :pr:
kaskı var takmaz topcasede gezdirir.:pr:
montu var terliyor diye giymezzz.:pr:
neyse evet bacım acayip terletiyor ancak güzel yanlarıda var.

geyik bi yana .
umarım başına gelmez ama en ufak bir kazada (ki bir yere çarpmadığını hesap ediyorum) asfaltaki sürtünmenin yaratacagı ısıya hiç dayanazsın bilmem anlata bildimmi:cat:[/QUOTE]

:pale: ama ben scootera binerkeni kastediyordum. Tabi ki giyicem korumalarımı, dizliğime varana kadar aldım. Uyarın için tekrar teşekkür ederim.

şöyleki vücüt teryoluyla zararlı zımpırtıları attığından detoks etkisi yapıyor ve arınıyoruz saglıklı kalıyoruz .o yüzdendirki hiç birimizin cildinde portakal kabugu görüntüsü ve kırışıklık olmuyor maşallah hepimizin cildi bebek poposu gibi:cherry::bounce: Abi duyanda selulitlerim pantolonda gözüküyo sancak. Biraz dikkat (Hemi de Yok ki!)

serdarcogen
22 Ağustos 2008, 13:44
ayrıca nedense bilmiyorum ama asvalt kolay kolay deriden çıkmıyor. birde duşun altında onları çıkarmak daha da acı veriyor.. :pr:

o nedenle mont diyorum başka bişey demiyorum.

tecrübe konuşuyor :cat:

HERGELE
22 Ağustos 2008, 13:51
:pale: ama ben scootera binerkeni kastediyordum.
:pr::pr::pr::pr::pr::pr::pr::pr::pr::pr::pr::pr::p r::pr::pr::pr::pr::pr::pr::pr::pr:

bende diyorumki ayrımcılık yapma hepsi motosiklet.
türü modeli ne olursa olsun önce güvenlik

C@LiMeRO
22 Ağustos 2008, 14:12
:pale: ama ben scootera binerkeni kastediyordum.
:pr::pr::pr::pr::pr::pr::pr::pr::pr::pr::pr::pr::p r::pr::pr::pr::pr::pr::pr::pr::pr:

bende diyorumki ayrımcılık yapma hepsi motosiklet.
türü modeli ne olursa olsun önce güvenlik

:rendeer: TamaMMM teşekkür ediyorum. Tüm samimiyetimle söylüyorum. Bundan sonra korumasız dizliksiz kasksız yola çıkmıycam. Yaptığım doğru birşey değil bunu biliyorum. Eskiye gelince günah çıkarttım diyelim:cherry:

Bin9yüz85
22 Ağustos 2008, 14:30
@ super

Pazar gününe kadar vaktin var, izin almak için aileye ısrar etmeye devam :P :cherry:

@ KUVVETMİRA

Gençleri yanlış şeylere yönlendirme lütfen, kaçmak maçmak :P :cherry:

@ serdarcogen

CBR 125 e hiç itirazsız artçı olurdum ama rodaj durumu falan var :salut:

@ CBF150

Hadi yaaaa dönün artık, Gürsel abi de yok, çarşamba toplaşmaları eksik eksik oluyor :bounce:

@ C@LiMeRO

İkna yeteneğim çok mu güçlüdür nedir yaw :mrgreen: :mrgreen:

@ ShowDown

Ablana çaktırmadan beleşçi mi diyorsun bakayım sen :pr: :cyclopsan Çok ayıp çooookkkkkk :queen:

@ HERGELE

Cenkay abi tamam tamam, sakin ol, relax, sinirlenme. Gerekirse ben kendi korumalarımı Eskişehirden getirip arkadaşa veririm :queen:

serdarcogen
22 Ağustos 2008, 14:39
CBR 125 rodaj durumu olsun bişey olmaz siz konuşunda beraber gelin iste...

ayrıca bu toplu cevap olayı süper yaaa :)

Bin9yüz85
22 Ağustos 2008, 14:45

Arkadaşımız vitesli motosiklete de yeni geçti, ikimiz için de beraber gitmek zor ve tehlikeli olur diye düşünüyorum :P :cherry:

Bu arada toplu mesaj olayı deme bana, bir zamanlar cevap yazarken nasıl zorlanıyordum bir bilsen :queen: :queen:

C@LiMeRO
22 Ağustos 2008, 14:55

:silent: bindokuzyüzseksenbeşe garezin varsa direkt söle:cherry: Kızcağızı artcım yapıp da canına kıyma

Bu arada illa iderim ama vasıta yok diyorsa arabayla geliyim:cherry:

Bin9yüz85
22 Ağustos 2008, 15:03
Yaaaa yapmayın arkadaşlar, daha çok gencim yaaaa :P :cherry:

Sinemcim benim sağım solum belli olmaz, sen gruba istediğin vasıtayla takıl :rendeer:

Konuyu Toplam 6 üye okuyor. (6 Kayıtlı üye ve 0 Misafir)
Bin9yüz85, C@LiMeRO, irfan_s, ShowDown, serdarcogen, HERGELE

Sadece bizim yazdıklarımızı okumakla olmaz efendim, iki çift söz de sizden bekleriz :queen:

serdarcogen
22 Ağustos 2008, 15:16
ne güzel kız kıza muhabbet ediyorsunuz işte film gibi izliyoruz bizde :)