PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : patronum sayesınde motosiklet sevdam başladı ve sizintutkunuz nasıl basladı??

byn_manyax
18 Ağustos 2008, 13:40
Burdan musa2aktas cok tsk ederımm kndsı patromnum olurrr ve burasının üyelerınden bırı gercekten süperbi tutkusu var ... sayesınde bendede başladı ve süper arabaa almak yerine motosiklet almayı gercekten tercıh ederım süper bi tutku arkadaşlar gerçekten anlatılmaz yaşanır..:cat:

Ve sızınde motosiklet tutkunuz nasıl başladı ögrenmek ıstıyorum?? benle sımdıden paylasırsanız cok tsk ederım..:cat:

Khutuck
18 Ağustos 2008, 13:41
Vardı sanki bu konu?

mhyen
18 Ağustos 2008, 13:46
Hep söylüyorum kusura bakmayın ama mecbur hissediyorum.Türkçemizi kullanma hususunda da patronun musa2aktas beyi örnek alsan ne güzel olurdu...

06bluedragger
18 Ağustos 2008, 14:08
Burdan musa2aktas cok tsk ederımm kndsı patromnum olurrr ve burasının üyelerınden bırı gercekten süperbi tutkusu var ... sayesınde bendede başladı ve süper arabaa almak yerine motosiklet almayı gercekten tercıh ederım süper bi tutku arkadaşlar gerçekten anlatılmaz yaşanır..:cat:

Ve sızınde motosiklet tutkunuz nasıl başladı ögrenmek ıstıyorum?? benle sımdıden paylasırsanız cok tsk ederım..:cat:

aramıza hoşgeeldiniz kalıcı katılımcı olmanız dileği ile tekeriniz düz bassın..

::tutkuy::

bende motosikletimi patronumdan borç para alarak aldım çok mutluyum..:rendeer:

emomen
18 Ağustos 2008, 14:15
:silent:motor alıp ehliyetsizmi gezeceksin arkadaşım önce ehliyet sonra motor.
ehliyet almak içinde yaşın tutması gerek senin daha 1,5 senen var.

KUVVETMİRA
18 Ağustos 2008, 14:16
zaten kalındır kafam, öyle yazıyosunki anlamakta zorlanıyorum byn_manyax. bigün bi mobilete bindim ufakken, 10 dakka dolaştım, virüsü kaptım.

ShowDown
18 Ağustos 2008, 14:52
beni motorcular sıkıştırmıştı dövdüler paramı aldırlar öyle başladı bende motor aşkı:queen::queen::queen:
ek:
tamam gerçeği şu bizim köye gittik .Kuzenin 2 arkadaşı geldi dedi motorla gezcez ben nazlana nazlana bindim.Kask yok tabi ki(O zamanlar kaskın ne işe yaradığını bile bilmiyodum:P)atladık 125cc ramzeye gittik.10-15 gün sonra virüs vücuduma tamamen yayıldı.Sonra anneyle kavga babayla kavga abiyle kavga dayı amca kafamın içinde dolaşan "motora binersen ölürsün",motor riskli iş","daha küçüksün","1 düşersen sakat kalırsın"... sözleri ... ama şuan ehliyet kursuna gidiyorum alıcam inşallah:cat:

byn_manyax
18 Ağustos 2008, 15:15
Hep söylüyorum kusura bakmayın ama mecbur hissediyorum.Türkçemizi kullanma hususunda da patronun musa2aktas beyi örnek alsan ne güzel olurdu...

msn kullandıgım ıcın bu yazı tıplerını alıskanlık olmuss kusra bakmayın patronum 10 numara ınsandırr. Allah(cc) ona ailesliyle huzurlu ve mutlubi hayat diliyorum...

:silent:motor alıp ehliyetsizmi gezeceksin arkadaşım önce ehliyet sonra motor.
ehliyet almak içinde yaşın tutması gerek senin daha 1,5 senen var.

mah. aralarında yada sakın yerlerde sürücemm şimdilik e-5 cıkmam ama alıırım yoksa 1,5 sene bekleyemem:) :salut:

Vardı sanki bu konu?

yha ben daha yeni oldugum ıcın bılmıyoorum ama sızzlerın abilermın arkadaşlarımın tutkusu nasıl başladı merq edıyorum ...:pr:

no_name
18 Ağustos 2008, 15:24
valla abim bu motor aldı baştan almaması için ısrar ettim tehlikelidir filan dedim ama o kafasına koymus motoru aldı. binmem ona dedim sonra 1 hafta hiç binmedim markete gitcem yürümek zor geldi sonra abim anahtarları verdi bana 5-10 dk da motoru çalıstırmayı başardım baştan gazı filan acayip geldi korktum 30 la giderken bile donra biraz ilerleyince marketten dönüşte motordan inmek istemedim.ve vitesli motor kullanmaya başlayınca sabah akşam araba düşünürken birden aklım motora kaydı beni gören şaşırıyor artık sen arabadan nasıl vazgeçtin diye :P

EnduroDeniz
18 Ağustos 2008, 15:29
tebrikler doğru yoldasın... tabii ki çok dikkatli kullanman gerek, pişman olmaman için.

benim tutkuma gelince... hep içimde vardı ama ne zaman kendi paramı kazanmaya başladım, o zaman alabildim...
ailemdekilerin nasıl tepki vereceğini bilemiyordum, önce kaskı aldım kömürlüğe sakladım.
başlarda çoğunluk karşı çıkmasına rağmen, daha sonraları herkes destek çıktı. sonraları hatta annem; param olsun sana iyi bi motor alacağım derdi :)

huceyn
18 Ağustos 2008, 15:34
benmki melankolilerden oluşmuş bi hobiydi.sonra tutkuya dönüştü.şimdi tutkunun da ötesinde.:)

byn_manyax
18 Ağustos 2008, 15:56
valla abim bu motor aldı baştan almaması için ısrar ettim tehlikelidir filan dedim ama o kafasına koymus motoru aldı. binmem ona dedim sonra 1 hafta hiç binmedim markete gitcem yürümek zor geldi sonra abim anahtarları verdi bana 5-10 dk da motoru çalıstırmayı başardım baştan gazı filan acayip geldi korktum 30 la giderken bile donra biraz ilerleyince marketten dönüşte motordan inmek istemedim.ve vitesli motor kullanmaya başlayınca sabah akşam araba düşünürken birden aklım motora kaydı beni gören şaşırıyor artık sen arabadan nasıl vazgeçtin diye :P

yha ıste bende varyha hıcc sevmezdım ama onun sesı durusu hızı tutkuolmaya basladı ınss devamda edıcemmm..

tebrikler doğru yoldasın... tabii ki çok dikkatli kullanman gerek, pişman olmaman için.

benim tutkuma gelince... hep içimde vardı ama ne zaman kendi paramı kazanmaya başladım, o zaman alabildim...
ailemdekilerin nasıl tepki vereceğini bilemiyordum, önce kaskı aldım kömürlüğe sakladım.
başlarda çoğunluk karşı çıkmasına rağmen, daha sonraları herkes destek çıktı. sonraları hatta annem; param olsun sana iyi bi motor alacağım derdi :)

benım de aıle sorunu var galıba onlarda ıstemıo bırde arkadasım kaza gecırdı suan yogum bakımda ondan dolayı cok korkuyorlar ..

benmki melankolilerden oluşmuş bi hobiydi.sonra tutkuya dönüştü.şimdi tutkunun da ötesinde.:)

en guzelııı bu tutkuyu bırakmamak gerq nesılden nesıle aaraba degılde motorun gundeme gelmesı gerq :cherry::farao:

stubborn
18 Ağustos 2008, 15:57
ben bu zevke geç başladım :(
keşke keşke keşkeeee...

Gonzales34
18 Ağustos 2008, 15:59
@byn_manyax "Suzuki 600F" aldın mı sonunda ? :D

Prometheus
18 Ağustos 2008, 16:05
http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/15161-sizde-motosiklet-hastaligi-nasil-basladi.html

1. Başlık açmadan önce arama yapın
2. MSN diliyle yazmayın