PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ege turuna çıkıyoruz...![yalova MT]

playboy_77
13 Ağustos 2008, 19:34
arkadaşlar yaa askere ya üni gideceğim için(ikisinden biri garanti) motorsikletimi ıspartadada bir arkadaşa sattım.fakat arkadaş biraz acemi olduğu için motorsikletimi kendi ellerimle götüreceğim...!ıspartaya gitmişken biz bunu gezi yapalım dedik ve ege turu yapa yapa kendimizi kasmadan ıspartaya kadar gideceğiz :cat: ıspartaya teslim edince bir arkadaşıma artçı olup yine geze geze geri döneceğiz :cat: yalova-bursa-bandırma-balıkesir ilk güzergah yolumuz.balıkesirden sonra yavaş yavaş kafamız estiği gibi ıspartaya varacağız.bu gezide her ilde MT'den arkadaşlarımızı ziyaret etmek istiyoruz...kütahya-eskişehir-izmir her yeri gezicez galiba.bu güzergah üzerinde kimler var acaba :silent: gelince resimler için ayrı bir topic açıcam.gezimiz ortalama 1500 km olacak.çok büyük hazırlıklara başlamadım ama ufak tefek şeyleri hallediyorum.kısmetse 25'i akşamı yollarda olacağız :wiinkk: gün yaklaştıkça tüm ekipmanlarımı tamamlicam.

'eee motorsikleti satıyorsun peki motorsiklete hiç binmicek misin' diyen arkadaşlara
inanın ne iştah kaldı ne uyku ne yapcam bende bilmiyorum:pale:.üni biraz zor gözüküyor.herhalde askere gideceğim.askerden dönüşüm dahada iyi olucak inş :cat: R6-fazer-600f var şimdilik aklımda.bu üçünden biriyle dönücem herhalde aranıza...alana kadarda ohh mesuttan kurtulduk demeyin.her gün olduğu gibi ben yine burdayım :queen:

cakalaz
13 Ağustos 2008, 19:49
Beni de arkanıza aLın :salut:

playboy_77
13 Ağustos 2008, 19:52
Beni de arkanıza aLın :salut:

eğer motorsikletlerde yer olursa aklımdasın cako merak etme.uzun ve zorlu bir gezi olduğu için herkesin gözü yemiyor.son günlere göre netleşicek :cat:

cakalaz
13 Ağustos 2008, 19:57
Mes'ud ; KArdeşim ne zaman cıkacaksınız o beLLi mi bari :silent:

playboy_77
13 Ağustos 2008, 19:58
dedim yaa 25'i akşamı diye :cat:

mhyen
13 Ağustos 2008, 21:46
Şimdiden hayırlı yolculuklar dilerim dostum.Güzel bir gezi geçirmeniz dileklerimle:cat:

Khutuck
13 Ağustos 2008, 21:59
İzmir'de buluşalım :)

Ömercik
13 Ağustos 2008, 23:03
Hayırlı yolculuklar abi.İnşallah askere değil de üniversiteye gidersin.Kazasız sorunsuz sürüşler.

playboy_77
13 Ağustos 2008, 23:29
İzmir'de buluşalım :)

kısmetse izmir MT'yi ziyaret etmek istiyoruzz..hayırlısı ile görüşelim :cat:

41calamity41
14 Ağustos 2008, 01:30
mesut allah hayırlısını nasip etsin kardeşim sağsalim gidin gelin nasipse sizin için ii bi gezi olucak şimdiden yolunuz açık olsun

mterayes26
14 Ağustos 2008, 02:35
eskişehire gelmeden önce haberimiz olsun arkadaşlar

playboy_77
14 Ağustos 2008, 15:24
arkadaşlar eskişehir-kütahya ve izmire uğramayı düşünüyoruz..bu topic'i takip ederseniz ne zaman nerde olduğumuzu ve nereye ne zaman geleceğimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.ayrıca 0535 506 79 86 cebim...!ulşamak isteyenler arayıp buluşma yeri ayarlayabiliriz :cat:

sumensko
14 Ağustos 2008, 18:44
o mesut işleri büyütmüşün icene ben istanbula gelemiyorum kusura bakmayın size iyi eylenceler istanbulda ege geziniz güzel ollacak gibi bursadan geçerken haberim olsun işte olmasam arlarım sizi

41calamity41
14 Ağustos 2008, 21:31
mesutsut belki 25 aya gelebilirim ben seni gelirsem çaldırırım kardeşim motorunu vermeden senle son bi defa daha görüşelim isterim:D

ayın 25 ine kadar gelmeihtimalim var yolovaya

deli_mavi
14 Ağustos 2008, 23:58
mesut kardesim beni bilmem hatirlicanmi ama antalyadan yeni dondum bende seninle yalovada cinarcikda tanismisdik.hemserime satmissin motorunu hayirlisi olsun.bu arada ege tarafindan gitmen cok yorucu olur soyliyim.yolu cok uzatirsin.bence direk antalya yapin bilecik uzeri gidin tatil yapin donusde ispartadan gecicen zati oradan birakir donersin.
sadece bi oneri :)

playboy_77
15 Ağustos 2008, 02:15
o mesut işleri büyütmüşün icene ben istanbula gelemiyorum kusura bakmayın size iyi eylenceler istanbulda ege geziniz güzel ollacak gibi bursadan geçerken haberim olsun işte olmasam arlarım sizi
sen evlenmeyi düşün..biz yakında avrupa turunada çıkıcaz :queen: merak etme geçerken ararım seni :cat:

mesutsut belki 25 aya gelebilirim ben seni gelirsem çaldırırım kardeşim motorunu vermeden senle son bi defa daha görüşelim isterim:D

ayın 25 ine kadar gelmeihtimalim var yolovaya
osman beklerim kardeşim.araman yeter :cat:

mesut kardesim beni bilmem hatirlicanmi ama antalyadan yeni dondum bende seninle yalovada cinarcikda tanismisdik.hemserime satmissin motorunu hayirlisi olsun.bu arada ege tarafindan gitmen cok yorucu olur soyliyim.yolu cok uzatirsin.bence direk antalya yapin bilecik uzeri gidin tatil yapin donusde ispartadan gecicen zati oradan birakir donersin.
sadece bi oneri :)

seni hatırlıyorum arkadaşım.hatta motorun çok pis diye sana fırça atmıştım :P geldin demek ki antalyadan.hoşgeldin.yolu uzatacağımı biliyorum.fakat bilerek böle yapıyorum.çünkü ıspartaya aynı gün içerisinde gitmicez.ıspartaya varmam 2-3 günü bulacak..yani geze geze kamp yapa yapa gidicem.motorsikletimi satıyorum ve yaklaşık 1.5 sene motorsiklet alamicam(askere gidicem) bu yüzden bıkana kadar-işin suyunu çıkarana kadar gezmek istiyorum :P yani herşey planlı olarak yapılıyor..tavsiyen için tşk ederim. :cat: