PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : reinanın önünde taksiye yapıştım

Sayfa : [1] 2

Tbilge
10 Ağustos 2008, 21:06
::156:: arkadaşlar 12-13 saat önce bu sabah 04:30 sularında reinanın ortaköy iskametinde 25 metre sonra taksi aniden U dönüşü yaptı ::eviiil:: hemde inanılmaz bir hızla bizide sol tarafına yapıştırdı muhtelif yerlerimde (benim ) eziklerden ah vah dierek yazıyorum ::stretche artçım (canımın içi :)) sapasağlam ön amortisörlerim hafiften eğildi bide

ama her zamanki gibi kefeni Yırttım aranızdayım ::cheeeeer

trafik sigortası için karşı tarafın sigortası başak sigortaya hasar ihbarında bulundum,trafik sigortasıyla tecribesi olan arkadaşlar varsa trafik sigortasından hasrın ödenmesini sağlamam mümnkünmü elimde kaza tespit tutanağı var karşılıklı yaptığımız taksiyle servise götürsem önce ben mi ödüyorum bide hangi servise gitsem daha ekonomik yamaha mt-03 için

TÜM ARKADAŞLAR MÜŞTERİ YOĞUNLUĞU OLAN NOKTALARDA TAKSİLERE ÇOK DİKKAT EDİN MÜŞTERİ ALMAK İÇİN ÇOK ANİ MANEVRALAR YAPABİLİYORLAR MALASEF CANIM TÜRKİYEMİN SAGISIZ TRAFİĞİ

equinoxxx
10 Ağustos 2008, 21:09
::156:: arkadaşlar 12-13 saat önce bu sabah 04:30 sularında reinanın ortaköy iskametinde 25 metre sonra taksi aniden U dönüşü yaptı ::eviiil:: hemde inanılmaz bir hızla bizide sol tarafına yapıştırdı muhtelif yerlerimde (benim ) eziklerden ah vah dierek yazıyorum ::stretche artçım sapasağlam ön amortisörlerim hafiften eğildi bide

trafik sigortası için karşı tarafın sigortası başak sigortaya hasar ihbarında bulundum,trafik sigortasıyla tecribesi olan arkadaşlar varsa trafik sigortasından hasrın ödenmesini sağlamam mümnkünmü elimde kaza tespit tutanağı var karşılıklı yaptığımız taksiyle servise götürsem önce ben mi ödüyorum bide hangi servise gitsem daha ekonomik yamaha mt-03 için

TÜM ARKADAŞLAR MÜŞTERİ YOĞUNLUĞU OLAN NOKTALARDA TAKSİLERE ÇOK DİKKAT EDİN MÜŞTERİ ALMAK İÇİN ÇOK ANİ MANEVRALAR YAPABİLİYORLAR MALASEF CANIM TÜRKİYEMİN SAGISIZ TRAFİĞİ

Çok geçmiş olsun. Bende dün o saatlerde ordan geçtim, felaket kalabalıktı. Taksiciler cirit atıyor resmen :) Çok dikkatli gitmek lazım. Anlaşmalı servise gidersen cepten birşey ödemezsin, senin adına servis parayı alır.

cakalaz
10 Ağustos 2008, 21:11
ARkadaşım ; geçmiş olsun.. sana büyük bişi olmaması iyi sonucta :rendeer:

esnacr
10 Ağustos 2008, 21:11
Evet Arkadaşlar Bu Oleyı Bizzat Gördüm çünkü Artçısıydım:)))

Tbilge
10 Ağustos 2008, 21:15
geçmiş olsun dilekleriniz için çok teşşekkür ederim :rendeer:

esnacr
10 Ağustos 2008, 21:16
bana gecmişolsun diyen yokmu:( ama bende ordaydım tam arkasında oturuyodum:(

equinoxxx
10 Ağustos 2008, 21:17
Evet Arkadaşlar Bu Oleyı Bizzat Gördüm çünkü Artçısıydım:)))

O taksiciyi bi güzel dövseydiniz yahu :cherry:

esnacr
10 Ağustos 2008, 21:18
zaten taksiciyi elinden zor aldım

equinoxxx
10 Ağustos 2008, 21:18
bana gecmişolsun diyen yokmu:( ama bende ordaydım tam arkasında oturuyodum:(

Sanada geçmiş olsun :cherry: Motorun üstünden uçmadın değil mi?

hayatımHepyek
10 Ağustos 2008, 21:20
Yapışana değil yapıştırana bak :pr:

Büyük geçmiş olsun.

esnacr
10 Ağustos 2008, 21:20
uçmaz olurmuyum öncünün sırtına yapıştım oda taksiyle benim aramda tost oldu:))

equinoxxx
10 Ağustos 2008, 21:22
Kaşarlı tost :) Susurluk ayranı eksik olmuş ama.

Tbilge
10 Ağustos 2008, 21:23
arkadaşlar motor diğer kazalarıma göre dizayn olarak tüm kazalarımdan daha zararsız atlattı kazayı bunun neden motorun sol tarafına düşmesine rağmen yere değen sadece ayak destekleri ve direksiyon denge topuzu ,
amortisörlerim eğilmeseydi nerdeyse hiç sorun yoktu diyebilirim

mhyen
10 Ağustos 2008, 21:24
Büyük geçmiş olsun.MT-03 için de çok üzüldüm ne yalan söyleyeyim:)

Tbilge
10 Ağustos 2008, 21:25
sol baldırım felaket ezildi sol bileğim ağrıyo sağ omzumda arada kalmak zoorr::156::

PHAETONW12
10 Ağustos 2008, 21:26
ikinize de büyük geçmiş olsun,size birşey olmamış olması sevindirici,o birlikte doldurduğunuz tutanağı sigorta şirketi tramere gönderiyor,oradan gelen değerlendirmeye göre eğer suç sizdeyse sigorta hasarınızı karşılamaz,ama suçu bariz takside gösterecek şekilde bir kroki çizip açıklama yazmışsanız sorunsuz alırsınız ödemesini,eğer anlaşmalı serviste yaptırırsanız servis parasını direkt sigortadan alır,eğer servisin karşı tarafın sigortasıyla anlaşması yoksa parayı önce siz ödersiniz sonra aldığınız faturayı sigortaya vererek sigortadan alırsınız,umarım kroki çizerken taksinin arkasından geldiğinizi çizmeniz durumu aleyhinize çevirmez,çünkü genelde ne olursa olsun arkadan gelene suç verirler

Sinan Er
10 Ağustos 2008, 21:29
Öncelikle geçmişolsun dileklerimi iletmek istiyorum. Allah beterinden saklasın inşallah.

Saat 03:30-04:00 gibi oralardan geçtim çırağanın önüne geldiğimde bir motosikletin bir arabaya girmiş olduğunu ve bir kişinin hareketsiz yerde yatmış olduğunu gördüm. Ambulans sesini duyunca durmadan devm ettim. Umarım o arkadaşın sağlık durumu iyidir.

esnacr
10 Ağustos 2008, 21:31
evet dün gece o cadde üzerinde bayağı kaza olmuş inşallah sağlık durumları iyidir

tao son durumun nasıl? eziklerinle mutlumusun? :silent:
bak benim çenem morardı :pr:

yürekçe
10 Ağustos 2008, 21:50
büyük geçmiş olsun
sana önemli bir hasar bırakmamış olması sevindirici...

eemmrree
10 Ağustos 2008, 21:57
aman hocam geçmiş olsun dikkatli olun..

m.şanveren
10 Ağustos 2008, 22:15
çok geçmiş olsun arkadaşım allah daha büyüklerinden korusun bence bir sadaka vermelisin madem çok kaza yapıyosun:Pbuna benzer bir kazada benim başıma geliyodu ucuz atlattım

jesse
10 Ağustos 2008, 22:20
geçmiş olsun ... zeytinburnunda .. yamaha servisi var.. ünal usta .. kime sorsan gösterir.. istersen beraber gideriz.. beni çok iyi tanır.. sorununu halledecektir

equinoxxx
10 Ağustos 2008, 22:24
Taksicilere uyuz olduğum kadar var. Adamlar her türlü kazaya neden oluyor. Bundan dolayı taksicilerden, minibüsçülerden filan hep uzak dururum. Önümde gidiyorsa kendime güvenli kaçış alanı yaratacak şekilde takip ederim ve geçebilecek durumdaysam hemen geçerim, arkadasında çok gitmem, aniden durabilir, sağa kırabilir, U dönüşü yapabilir vs. Bu kazada aynen böyle olmuş. Neyseki ciddi bir rahatsızlık yok. Bikaç gün motordan soğursun sonra tekrar binmek için çırpınırsın :)

esnacr
10 Ağustos 2008, 22:26
vala biz kazadan sonra hemen bindik ve motoru güvenli yere cektik :cat:

muratoygur
10 Ağustos 2008, 22:29
geçmişş olsun arkadaşım,
kesin aptal herif müşteri buldum diye dönmüştür,

VaScO1925
10 Ağustos 2008, 22:31
geçmiş olsun

ozzy73
10 Ağustos 2008, 22:32
çok geçmiş olsun sanada artçınada.:cyclopsan

no_name
10 Ağustos 2008, 22:35
geçmis olsun

jesse
10 Ağustos 2008, 22:39
yaşlı babam hep şoyle derdi.. " evlat boş taksinin gerisinde .. dolu taksinin önünde sürme"....,, her zaman olmasada çogu zaman haklıdır kendisi

esnacr
10 Ağustos 2008, 22:46
baban çok haklı
hepinize geçmişolsun dilekleriniz için teşekkür ederiz.
allah hepimizi taksi, minibüs, otobüs ve kamyonlardan korusun:)

Tbilge
10 Ağustos 2008, 22:52
yaşlı babam hep şoyle derdi.. " evlat boş taksinin gerisinde .. dolu taksinin önünde sürme"....,, her zaman olmasada çogu zaman haklıdır kendisi

Sevgili Jesse hakketten Baban çok haklı

bide zeytinburnunda carizma motor amortisörleri çok daha ucuza tedarik edebiliyormuş muharrem özsoy acaba tanıyan varmı

Jesse Ünal usta demişsim çok teşekkürler tanıdık olması çok iyi olur ama başak sigortadan yarın bilgi alıcam eğer onlar servisi sen seç derse isteğimize gideriz

sonofwind
10 Ağustos 2008, 22:58
Verilmiş sadakanız varmış arkadaşlar.İkinize de geçmiş olsun.

Tequ
10 Ağustos 2008, 22:58
çok geçmiş olsun.. Ne zaman bitecek bu kaza haberleri ..

equinoxxx
10 Ağustos 2008, 23:03
Bazen giderken peşime bir taksici takılıyor. Beni geçse gideceği yer yok ama arkadan selektör, korna vs kıvranıp duruyo. Bende böyle zamanlarda inadına yavaşlıyorum, beni sağımdan veya solumdan geçmeye kalkarsada gazı açıp geçmesine izin vermiyorum. Arkamda uyuz oluyor :) Bende kıs kıs gülüyorum içimden :cherry:

Bu sözü çok tuttum :cherry:

Ömercik
10 Ağustos 2008, 23:32
Size ve artçınıza çok büyük geçmiş olsun.Allah bir daha yaşatmasın.Saygılarımla.

NoVaRiX
10 Ağustos 2008, 23:41
geçmiş olsun hem artçına, hem sana..

taxi gördüğümde temkinli davranıyorum, mümkün oldugunca müşteri alabileceği noktalarda fazla yaklaşmıyorum! Napcakları belli olmuyor!!

byn_manyax
10 Ağustos 2008, 23:49
gecmıs olsun.. bu ne arkadaslar yhaa hep kaza dıkkatlı olun lutfen..

rafel
10 Ağustos 2008, 23:51
malesef abi ben bu sıkıntıyı hergun yaşayorum ist da artık bız alıştık
gecmiş olsun bu arada

sunuda belırtmek ısterım burdan
taksılerın arkasında
otobuslerın sagından
dolmuşlarında yanında gecmeyın

byn_manyax
11 Ağustos 2008, 00:11
malesef abi ben bu sıkıntıyı hergun yaşayorum ist da artık bız alıştık
gecmiş olsun bu arada

sunuda belırtmek ısterım burdan
taksılerın arkasında
otobuslerın sagından
dolmuşlarında yanında gecmeyın

baska trafıkte yol yokkı hele e-5'te mecbur gecıceksınn ama dıkkatlı olmak sartıyla yoksa motosıklet ıcın ayrı yol yok .. uzulerek belırtmek ısterım..

nahzuvay
11 Ağustos 2008, 00:20
gecmiş olsun kardes malesef özellikle o yoldaki trafik ekiplerine bile güvenmeyecen ne zaman kime yol verecegi belli olmuyo herkes eglence derdinde o yüzden kimsede saygı yok o yolda

--volkan--
11 Ağustos 2008, 00:26
geçmiş olsun son kazan olur inşAllah...

kıllıtarkan
11 Ağustos 2008, 15:11
çok geçmş olsun o saatlerde oralarda bek bulunmamak lazım bence çünkü alkollü ziyanlar o saatlerde pek fazla bulunuyorlar

cakalaz
19 Ekim 2009, 02:54
Tahir'cim;

Demek buraya üyesin de ben bilmiyorum :) uLen ne adamsın yahu :)

Tekrar geçmiş olsun; aman cok dikkat et canım :) Görüşelim sık sık :)

DeliRRmisFis
19 Ekim 2009, 09:46
artçına ve sana büyük geçmiş olsun,,
taksicilerden hep korkmak lazım ne zaman ne yapcakları hic belli olmuyor...
mala hasar gelsin düzelir, düzeltilirde...... cana gelmesin telafisi olmuyor, acı büyük oluyor..

thewords
19 Ekim 2009, 10:34
Kaza yapan arkadaşlara çok geçmiş olsun.
Şu motorculuk çok güzel zevkli iş de bu kazalar insanın canını çok sıkıyor. Hele de Türkiye gibi bir yerde Taksicisi, Minibüsçüsü, Belediye otobüsü gibi kaza yapma ihtimalini artıran unsurlar fazlasıyla varken... Yolların hali zaten belli...

Allah herkesi kazadan beladan korusun...

kadir_3483
19 Ekim 2009, 11:07
geçmiş olsun :rendeer:

c@n
19 Ekim 2009, 13:45
buyuk geçmiş olsun dostum artçına ve size bişey olması sevindirici motorunu en kısa zamanda bir yekili servise götür ve karşı tarafın trafik sigortası ile tutanak üzerinden yapılır ister vekaletli işlem yaptırırsın yani anlaşması varsa sen hiç bir işe karışmazsın eğer anlaşması yok ise servisin sigorta firması ile cebinden ödersin sonra senin hesap numarana para ödenir

Levsy
19 Ekim 2009, 14:12
Yaklaşık 14 ay önceki olay için benden de bi geçmiş olsun :P

NAYSS
19 Ekim 2009, 14:14
cok büyük gecmıs olsun...:rendeer:

BerKToprak
19 Ekim 2009, 14:15
::156:: arkadaşlar 12-13 saat önce bu sabah 04:30 sularında reinanın ortaköy iskametinde 25 metre sonra taksi aniden U dönüşü yaptı ::eviiil:: hemde inanılmaz bir hızla bizide sol tarafına yapıştırdı muhtelif yerlerimde (benim ) eziklerden ah vah dierek yazıyorum ::stretche artçım (canımın içi :)) sapasağlam ön amortisörlerim hafiften eğildi bide

Evraklarınla herhangi bi yamaha servisine gidersen bilir kişi gelip zabıt tutacak karşı tarafın expertisi gelip hasarı onaylayacak ortalama 3 5 günde hallolur yanlız paranı cebinden ödeyeceksin sigorta hesabına 1 hafta 15 gün içinde paranı heabına yollar geçmiş olsun kardeşim.