PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 01 Eylül 2008 Urla Can'da Kır Düğünümüze Tüm Mt Davetlidir!!!

Sayfa : [1] 2 3

MARCHOCIAS
04 Ağustos 2008, 23:59
Evet sevgili MT ailesi yazın bittiği sonbaharın başladığı ilk gün URLA CAN TESİSLERİNDE hayatımın kadınıyla yeni bir hayata adım atarken tüm camiayı aramızda görmekten mutluluk duyacağımızı DUYURMAK istiyorum...

Umarım her güzellikte olduğu gibi gelebilen katılabilen her dostu o gün orada veya gidiş konvoyunda görebiliriz...

Biz son 25 günü heyecanla sayarken sizleride aramızda görmek için sabırsızlanıyoruz...:rendeer::rendeer::rendeer:

Not: Katılmak isteyen arkadaşlar detaylı bilgi için özelden ulaşabilrler::thanks:

Olcan138
05 Ağustos 2008, 00:27
Ben de buradan son 25 gün sayayım bari..Söz vermemekle birlikte çok istediğimi belirtmeliyim..:cat:

Öncesinde nasıl gideceğimizi planlayabilecekmişiz gibi görünüyor::blusssh:, bakalım, kısmet:P..

Şimdiden bir değil birkaç ömür boyu mutluluklar diliyorum..:rendeer:

APV41
05 Ağustos 2008, 00:29
olcansız olmaz bu başlığı onayladığın gibi orada olmak durumundasın senin sorumluluğunda artık gelmezsen düğünü bile erteleyebiliriz ( muzo beni öldürür :P)

Olcan138
05 Ağustos 2008, 00:38
Şu öldürme muhabbeti ciddiyse, gelmemeyi cidden düşünebilirim ama:P..Fotoğraf çekecek kimse olmayacak ben olmazsam da..Hem Sıla'yı mıncıklayacak birine de ihtiyaç olur..Eylül gelemden neler gelir...:cherry:

alp_tunay
05 Ağustos 2008, 00:41
1 eylül pazartesimi yoksam ben mi yanlış görüyommm.... :pr:

İşallah akşamdır.... :silent:

D C R
05 Ağustos 2008, 00:43
Mutluluklar dilerim... :rendeer:

banarlı
05 Ağustos 2008, 00:49
kısmetse geliriz ne olacak yaniiii:)

chatkut
05 Ağustos 2008, 00:52
muzaffer allah tamamına erdirsin, mutlu mesud etsin...
gelmeye çalışacağım...çoktandır bi düğün konvoyu yapamadık motorlarlada bahane olur:rendeer:

belifeless
05 Ağustos 2008, 00:53
bir ömür boyu aşkınızın sürmesini temenni ederim

APV41
05 Ağustos 2008, 00:58
bir ömür boyu aşkınızın sürmesini temenni ederim

hiç olmazsa buna gel bari :cat:

belifeless
05 Ağustos 2008, 00:59
hiç olmazsa buna gel bari :cat:

eee şeyy kemm kümmm
biri bana taş mı attı ne
bi acı hiisedyrmm başımda
aa yok yokk
duvardan sekmiş:queen::queen::queen:

alp_tunay
05 Ağustos 2008, 01:03
eee şeyy kemm kümmm
biri bana taş mı attı ne
bi acı hiisedyrmm başımda
aa yok yokk
duvardan sekmiş:queen::queen::queen:

Yooo direk kafana atmış...... :queen::queen::queen: Yarılmadıysa dua et... :queen::queen:

APV41
05 Ağustos 2008, 01:03
bizde senin düğüne gelme konusunu bir gözden geçirelim bakalım :queen:

en son hatırladığım bir aqua park hatırası var sonrası yok

alp_tunay
05 Ağustos 2008, 01:04

:queen::queen::queen::queen::queen::queen::queen:

Sana katılıyorum ama gülmekten..... :queen:

Olsa da gitsek....... Keşke..... Nerdeeeeee..... :queen::queen::queen::queen:

belifeless
05 Ağustos 2008, 01:14

en son hatırladığım bir aqua park hatırası var sonrası yok

aqua park hatırasını canlandırmak amacıyla düğünü orda yapmayı planlıyorum zaten:queen::queen:

:queen::queen::queen::queen::queen::queen::queen:

Sana katılıyorum ama gülmekten..... :queen:

Olsa da gitsek....... Keşke..... Nerdeeeeee..... :queen::queen::queen::queen:

bakk sen ne çabuk bıktınız bendennn de hemencecik başımı bağlıcaksınız
yaşım küçük daha çook vaktim var abi benim
önce siz izmir mt nin kızlarının başını bağlayında yolum açılsın:P:P:P

alp_tunay
05 Ağustos 2008, 01:16
aqua park hatırasını canlandırmak amacıyla düğünü orda yapmayı planlıyorum zaten:queen::queen:

bakk sen ne çabuk bıktınız bendennn de hemencecik başımı bağlıcaksınız
yaşım küçük daha çook vaktim var abi benim
önce siz izmir mt nin kızlarının başını bağlayında yolum açılsın:P:P:P

İzmirin kızı evde kalırmı kız.... :wiinkk::wiinkk: Sen kendini kurtar...:queen::queen:

belifeless
05 Ağustos 2008, 01:17
İzmirin kızı evde kalırmı kız.... :wiinkk::wiinkk: Sen kendini kurtar...:queen::queen:

trakyanın kızlarının güzelliği nam salmıştırr:cat:

PIERzig
05 Ağustos 2008, 01:20
MARCHOCIAS Allah bi yastıkta kacatsız gelmem imkansız ama siz beni orda sayın ruhen,mutluluklarr :rendeer:

chatkut
05 Ağustos 2008, 01:26
MARCHOCIAS Allah bi yastıkta kacatsız gelmem imkansız ama siz beni orda sayın ruhen,mutluluklarr :rendeer:

fadıl görüşemiyoruz nerelerdesin ??
(sorana bak kendi kayıp:queen:)

extreme1925
05 Ağustos 2008, 01:38
Oooo izmirden bir genç yakışıklıyı daha kaybediyoruz desenize :P
Allah bir yastıkta kocatsın:rendeer:
yaa aklıma takıldı hem diger arkadasları da aydınlatır belki bu sorum ; can dedigin nerde ??
ben bir tane can bilirim urlada o da beach club :cherry:
izmir de olursam gelmeye calışırım,saygılar :cat:

alp_tunay
05 Ağustos 2008, 01:40

Daha geçen pazar Vizedeydim...Hiç te güzel değiller.... :farao::bounce::bounce:

extreme1925
05 Ağustos 2008, 01:45

o ne demek yaaa anlamadım ben vize mize ne ayak :queen::queen:

izmirin kızlarının yeri ayrıdır da trakya dedin mi orda duracaksın
hem güzeldir hem de işveli...
oynamayı da içmeyi de gezmeyi de iyi bilir :cat::cat: :)

Wallace
05 Ağustos 2008, 01:48
1 eylül pazartesi saat 20:00 de. konwoyda yapacağız inşallah

belifeless
05 Ağustos 2008, 01:50

yanlış adrese gitmişsin abi

extreme1925
05 Ağustos 2008, 01:54

kısmet murat abim umarım aranızda olurum :cat:

karmacoma
05 Ağustos 2008, 03:05
inşallah konvoyunda dattıdı dattıdı namelerimle yerimi alacağım

GenÇ OttOMaN
05 Ağustos 2008, 11:18
Allah bi yastıkta kocatsın...:rendeer: Evlenen arkadaşa bi ömür boyu mutluluklar... Darısı bekarların ve benim başıma.:salut:

MARCHOCIAS
05 Ağustos 2008, 15:13
oo biz uykudayken almış başını gitmiş 1 eylülde katılanlarla buca kooptan urlaya geçeceğiz otobandan tabii buca kooptan çıkana kadar millet MT TÜRKİYEYİ GÖRECEK gibi geliyor bana:queen: olcanım modumda geliyormuş şerefe bak be birde tuncerim asker modum gelse tam olcaz :queen: sabırsızlıkla o günü bekliyorum:rendeer:

VaScO1925
05 Ağustos 2008, 15:17
Muzaffercim Allah bi yastıkta kocatsın, İnşallah bi mani çıkmazsa orda oluruz :rendeer:

yeschim
05 Ağustos 2008, 15:41

Bizimkine de geliyosun di mi İstanbul'dan İzmir'e konvoy yapıcaz :queen:

Çiftimize mutluluklar :rendeer:

Wallace
05 Ağustos 2008, 16:08

valla köpeğimi bırakacak yer bulursam sizinkine de gelirim ama artık ömrünüzün en uzun istanbul-izmir yolculuğunu yaparsınız. ben zırt pırt çay yemek diye durdukça emre en sonunda beni mangala atar sanırım:queen::queen:

yeschim
05 Ağustos 2008, 16:44
valla köpeğimi bırakacak yer bulursam sizinkine de gelirim ama artık ömrünüzün en uzun istanbul-izmir yolculuğunu yaparsınız. ben zırt pırt çay yemek diye durdukça emre en sonunda beni mangala atar sanırım:queen::queen:

:queen: onun canına minnet :wiinkk: yeme içme olsun da :queen:

delipoyraz
05 Ağustos 2008, 17:19

hele sen bizi bi davet et... hangi saat , hangi yer ??? Başkasının topiğinde canhıraş çığlıklar atma öle bana da konvoy diye :rendeer: yaparız bişeylerrrr :wiinkk:

Yeni çiftede mutluluklar dilerim...

yeschim
05 Ağustos 2008, 18:00
hele sen bizi bi davet et... hangi saat , hangi yer ??? Başkasının topiğinde canhıraş çığlıklar atma öle bana da konvoy diye :rendeer: yaparız bişeylerrrr :wiinkk:

Yeni çiftede mutluluklar dilerim...

Yahu tutturdunuz bi davet davet diye :mrgreen: Canım abicim davet hazırlanıyo :) azzz ssooonnnrrrraaaa :queen: Çığlık da atarım nara da hem napiim ben gelin olucam :queen: konvoy isterim :queen: altın isterim :queen: cıbır isterim :queen: isterim de isterim :queen: banane banane ::crying::
:queen: Başkasının topiklerinde çığırıyosam bi sebebi vardır :Psahip çıksaydınız o zaman bana :queen:

OGLUMVE BEN
05 Ağustos 2008, 18:04
Yahu tutturdunuz bi davet davet diye :mrgreen: Canım abicim davet hazırlanıyo :) azzz ssooonnnrrrraaaa :queen: Çığlık da atarım nara da hem napiim ben gelin olucam :queen: konvoy isterim :queen: altın isterim :queen: cıbır isterim :queen: isterim de isterim :queen: banane banane ::crying::
:queen: Başkasının topiklerinde çığırıyosam bi sebebi vardır :Psahip çıksaydınız o zaman bana :queen:

ben sana yazdım burdan devam edin diye amma sabırsızsın ya yapıcaz sana bi konyoy cıbırda hazır poyraza verdihimden size iki tane :queen::queen::queen::queen::rendeer::rendeer::bou nce:

yeschim
05 Ağustos 2008, 18:07
ben sana yazdım burdan devam edin diye amma sabırsızsın ya yapıcaz sana bi konyoy cıbırda hazır poyraza verdihimden size iki tane :queen::queen::queen::queen::rendeer::rendeer::bou nce:

öle mii canım benim baştan sölesenize :mrgreen: dur ben topimee döniim burdaki arkadaşları da meşgul etmiim daha fazla o zaman :queen: :queen:

emin_arikoglu
05 Ağustos 2008, 18:56
Allah mesud etsin ...

nonsleep
05 Ağustos 2008, 19:32
allah bı yastıkta kocatsın mutlu mesut bır omur dılerım...

MARCHOCIAS
06 Ağustos 2008, 13:29
herkeze teşekkürler çeşitli illerdende cevaplar gelmiş umarım o cevapların sahiplerini ve fazlasınıda aramızda görürüz bu bizi çok mutlu edecektir...

özay_özgür
10 Ağustos 2008, 21:58
ordayız inş..gitar çalcam düğününde bahşişleri şimdiden hazırlayın arkadaşlar:queen::queen:

MARCHOCIAS
11 Ağustos 2008, 12:42
abi sen çalcan gitardando çalacak ben çalcam wallace çalacak ahmet çalacak ohhhoooo bahşişler el yakacak anlaşılan ama mangal yanında çokta keyifli olur hani canlı romantik müzikler eşliğinde yıldızlar altında umarım herkez benim gibi sevdiğiyle dans etme şansını bulur :) iş çıkışı gelecek olanlar direk urla cana gelirler konvoya katılabilecekler ki umarım çoğunluk bu grup olur izmirden birlikte saat 6,30 7 gibi hareket edeceğiz son 20 gün....

Wallace
11 Ağustos 2008, 13:08
eee sırf çalgıcılar kaç kişi olduk. bahsişleri o zaman en iyisi figo toplasın

özay_özgür
11 Ağustos 2008, 20:13
abi sen çalcan gitardando çalacak ben çalcam wallace çalacak ahmet çalacak ohhhoooo bahşişler el yakacak anlaşılan ama

motor folk beşlisi:cherry::cherry::cherry:

MARCHOCIAS
11 Ağustos 2008, 21:00
evettttttttttttt rahmii dede bu yazı özellikle sana yüzükler alındı ellerinden öper dedem o gece bizi onurlandırırsan çok mutlu olacağız...
ufak tefek ayrıntılar dışında herşey tamamlandı sayılır artık geri sayım tam anlamıyla başladı huff çok heyecanlanıyormuş insan :)

playboy_77
11 Ağustos 2008, 21:01
mutluluklar dilerim...!

Wallace
14 Ağustos 2008, 12:33
zaman daralıyor. hazırlıklar hızlanmıştır sanırım. İzmirden kimler kesin olarak konvıya katılım gösterecek, kimler sadece Can a gelecek belirtirsek sevinirim. Şu mutlu gününde muzaffer ve dilek kardeşlerimizi yalnız bırakmamak lazım

MARCHOCIAS
14 Ağustos 2008, 12:34
16 GÜN KALDI VE MT İZMİR SANKİ HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRATACAKMIŞ GİBİ GELİYOR BİZİ UMARIM DÜŞÜNDÜĞÜM GİBİ OLMAZ O KADAR HAZIRLIĞIMIZ BOŞA GİTMEZ MT AİLESİ....:pale:

APV41
15 Ağustos 2008, 01:40
çalışmalar tam gaz devam ediyor unuttuğumuzu sanma çok güzel olacak :cat:

MARCHOCIAS
18 Ağustos 2008, 17:44
gördüğümüz iki yazıyla içimiz biraz rahatladı umarım 1 eylülde sorun çıkmaz cidden mükemmel bir gün ve gece geçiririz...

APV41
19 Ağustos 2008, 03:09
hiç şüphen olmasın biz bir arada olduktan sonra sizinde sevginizle birleşince YER GÖK İNLER :cat: