PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : motorcu dediğin

musti81
15 Ekim 2005, 23:31
canını bırakır
motorunu bırakmaz
:cherry: :cherry:
benim gibi
:cherry: :bestmt:

desertnight
15 Ekim 2005, 23:42
Hiç :bounce: motoru olmasa da hergün sitesine (motosiklet.net) bir göz atar. Benim gibi

just_life
15 Ekim 2005, 23:51
Motorcu dedğin bunu okur :)

Adamın biri motosiklet almış. Satıcı adama bir kutu vazelin hediye ederek;
-"Yağmurlu havalarda bunu metallere sür, pas yapmaz" demiş.
Adam motorunu göstermek üzere kız arkadaşına gitmiş. Akşama doğru kız,
-"Gel seni bize götürüp ailem ile tanıştırayım, hem de akşam yemeği yeriz." demiş. Hemen arkasındanda bir hatırlatmada bulunmuş.
-"Yalnız dikkat et bizim evde yemek yerken kimse konuşmaz. Konuşan olursa o bütün bulaşıkları yıkar..." Adam 4 kişinin bulaşığından ne olacak diye düşünürken eve girdiklerinde bir de ne görsün dağ taş her yer bulaşık...Ulan bir konuşursak yandık demiş... Yemek yerken aklına,
-"Ben şimdi bu kızın elini tutsam kimse bir şey diyemez." fikri gelmiş. Kızın elini tutmuş, kimseden çıt yok. Bir de öpeyim demiş, öpmüş gene çıt yok.. Ulan ben bununla bu işi burada pişireyim demiş. Herkesin gözü önünde kızla yatmış ama gene çıt yok.. Adam iyice pişkinliğe vurup yahu bunun anası da güzelmiş deyip onunla da yatmış. Gene çıt yok. Tam bu sırada dışarıda gök gürleyip yağmur yağmaya başlamış. Bizimki motoru paslanmasın diye aldığı vazelini cebinden çıkardığı anda kızın babası bağırarak ayağa fırlamış.
-"Tamam tamam koy onu yerine bulaşıkları ben yıkarım"

desertnight
15 Ekim 2005, 23:53
:farao:

musti81
15 Ekim 2005, 23:59
Motorcu dedğin bunu okur :)

Adamın biri motosiklet almış. Satıcı adama bir kutu vazelin hediye ederek;
-"Yağmurlu havalarda bunu metallere sür, pas yapmaz" demiş.
Adam motorunu göstermek üzere kız arkadaşına gitmiş. Akşama doğru kız,
-"Gel seni bize götürüp ailem ile tanıştırayım, hem de akşam yemeği yeriz." demiş. Hemen arkasındanda bir hatırlatmada bulunmuş.
-"Yalnız dikkat et bizim evde yemek yerken kimse konuşmaz. Konuşan olursa o bütün bulaşıkları yıkar..." Adam 4 kişinin bulaşığından ne olacak diye düşünürken eve girdiklerinde bir de ne görsün dağ taş her yer bulaşık...Ulan bir konuşursak yandık demiş... Yemek yerken aklına,
-"Ben şimdi bu kızın elini tutsam kimse bir şey diyemez." fikri gelmiş. Kızın elini tutmuş, kimseden çıt yok. Bir de öpeyim demiş, öpmüş gene çıt yok.. Ulan ben bununla bu işi burada pişireyim demiş. Herkesin gözü önünde kızla yatmış ama gene çıt yok.. Adam iyice pişkinliğe vurup yahu bunun anası da güzelmiş deyip onunla da yatmış. Gene çıt yok. Tam bu sırada dışarıda gök gürleyip yağmur yağmaya başlamış. Bizimki motoru paslanmasın diye aldığı vazelini cebinden çıkardığı anda kızın babası bağırarak ayağa fırlamış.
-"Tamam tamam koy onu yerine bulaşıkları ben yıkarım"
zor anladım ama güzel eline sağlık
:cherry:
pardon copy paste ine sağlık
:cherry: :P

egelim
16 Ekim 2005, 00:11
motorcu dediğn asfalta yan yatar motorcu dediğin kırmızı ışıkta durmaz motorcu dediğin polisi görünce korkmaz :flower: :rendeer:

musti81
16 Ekim 2005, 00:15
motorcu dediğn asfalta yan yatar motorcu dediğin kırmızı ışıkta durmaz motorcu dediğin polisi görünce korkmaz :flower: :rendeer:
asfaltta scooter ile lastik yakabiliyorum :cherry:
2 tur 360

yavuzk2004
16 Ekim 2005, 00:17
motorcu dediğn asfalta yan yatar motorcu dediğin kırmızı ışıkta durmaz motorcu dediğin polisi görünce korkmaz

motorcu dediğin kopruden kaçak geçer :queen:

e_erdun
16 Ekim 2005, 00:25
musti81 demişki

canını bırakır
motorunu bırakmaz

benim gibi

motorcu dediğin böyle olur işte :cat:

just_life
16 Ekim 2005, 03:48
Motorcu olmak bknz: Bir motorcunun sözlüğünde yoga, terapi, meditasyon, sosyal fobi, panik atak, yalnızlık, can sıkıntısı, aşk acısı ve bunun benzeri kavramlar bulunmaz. Motoru onu bütün bu dünya hallerinden sihirli bir kalkanmışçasına uzak tutmaktadır. Motorunun üzerine çıktığında dünyaya dair ne varsa geride bırakır ve başka bir aleme geçer.

Motor üzerine aforizmalar'dan

SpearHEAD
16 Ekim 2005, 17:13
motorcu dediğinin malum yeri taş gibi olur hatta yürüken peldekleişir

rEnE
16 Ekim 2005, 17:22
motorcu dediğinin malum yeri taş gibi olur hatta yürüken peldekleişir :silent: Nası oluyo o Hoca :sunny:

rEnE
16 Ekim 2005, 17:35
Motorcu dedigin dinamik olur. Kasılmaz rahat olur. Free olur. Genctir kendisi, değilse bile ruhu. Rüzgarsız yapamaz, sadece motor üstünde değil her zaman. Rock dinler anadolu olsun yabacı olsun farketmez. Grubu olur kendisi gibilerden, hangisine bi soru sorsanız birbirine benzer cevaplar alırsınız, aynı seyleri düşünür gibidirler sanki. Yolda beraber motosiklet sürerlerken ki ahengi anlatamam. Aşmışlık vardır sanki biraz bünyelerinde..Kapılıverir, heyecanlanırsınız, hayran olursunuz belki..

ozaktasi
16 Ekim 2005, 18:26
Motorcu dediğin ağır efendi olur sözü sohpeti dinlenir olur.Korkusuz olur çünkü korkak adam zaten motora dahi binemez.Kurallara mutlaka uyar.Karşıdan gelen kendisini sollayan maganda ,ayı ve öküzlerin kasti olarak yapmış oldukları hatalarını telaffi etme becerisine sahip olur.Zaten telaffi edemezse motor hayatı belkide bütün hayatı biter.Motorcu dediğin motorunuda çok sever motorunu yıkayıp cillalayıp en az 15 dakka onu seyreder.Her gün 30 -40 şinav çeker kolları güçlü olmalıdır.Kontağı açtığı zaman 1500 km yolu rahatlıkla bir günde gitmelidir.Motorcu arkadaşını bırakıp gitmez.Kaza yapmış bir motor gördüğü zaman o acıyı yüreğinde ama gerçekten yüreğinde hisseder.Çünkü o acıyı çok iyi bilirim.Ortalama motor üzerinde 150 bin Km yolum var sadece 1 kazam oldu 8 yıl olmasına rağmen hala acısı içerimde.O canım Kawasakinin halini unutamadım.Allah kimseye kaza yaşatmasın. :king: :rendeer:

HULK
16 Ekim 2005, 21:24
Hiç motoru olmasa da hergün sitesine (motosiklet.net) bir göz atar. Benim gibi

Aynen katılıyorum... :cat: :cat: :cat:

Barış Şuşut
16 Ekim 2005, 21:57
motorcu biraz manyak olur. :stoopyd: :tongue2:
her şartta motoruna biner :mtnet3 .yolda gördüğü her motorcuyu ailenin bie ferdi olarak görür. :3some: her trafik kuralına uyar hatta uymayan öküzleri uyarır :rightfighter1: :rightfighter6: .(bazen bu iş hastanede bile biter) :pain10:
motoru onun en önemli varlığıdır verde bir tur atayım gibi salakça laflara sadece güler geçer :cherry:
motorcu doğa ve hayvan dostudur her ikisinide korur zarar verenlere bedelini ödetir. :leftfighter1:
lanet olsunki erkekleri çok çapkın olur. :read: :male: ::xwiiink::

SpearHEAD
17 Ekim 2005, 15:19
rEnE kardeş..

motorcu dediğin bitmez denen yolları tek nefesde gider gidincede k..ç taş gibi olmak bir yana dursun nasır bile tutar Rodeocu misali :pl:

Peril
17 Ekim 2005, 15:27
DÜNÜ UNUTUR,BUGÜNÜ YAŞAR,YARINI DÜŞÜNMEZ... :bounce:

trendy
17 Ekim 2005, 15:44
lanet olsunki erkekleri çok çapkın olur.

kadınlarıda çok çapkın olur :)

deamon
17 Ekim 2005, 15:52
motorcu dediğin her gün " abe kaç basıyo bu, kardeş ne yakıyo bunlar " sorularına sabirla cevap verir.....

motorcu dediğin her daim tetikte olur...sağına soluna önüne arkasına her türlü çaprazlara son derece dikkat eder malum her an kaportasının yamulma ihtimali vardır...

motorcu dediğin "gazete almaya bakkala gidiyorum" diye çıkar sahilde 50-100 km turlamadan geri dönmez....

motorcu dediğin motoruna gözü gibi bakar onu sever...çünkü motorcu ve motor arasında tarkan ve kurt tarzı bir ilişki vardır... atıl kurt

motoman
17 Ekim 2005, 15:57
Motorcu dediğin konu motor oldummuydu akan suları durdurur, özgür olur gün içinde motora binecek fırsatı allem eder gullem eder yaratır kendisine. Bazen başta biraz naz eder "hava soğuk yağışlı" gibisinden belki ama, motorun üzerine bindikten sonrada kolay kolay inmez öyle hemen. Haliyle yolunu bekleyende bekler artık yapacak bişey yok :thumright:

deamon
17 Ekim 2005, 16:05
motorcu dediğin "motorcu dediğin" diye topic açarak diğer motorcuların birbirlerine ara gaz vermesini sağlar :queen: :queen: :queen:

Sertac_cagdas
17 Ekim 2005, 16:32
konu motor oldummuydu akan suları durdurur, özgür olur gün içinde motora binecek fırsatı allem eder gullem eder yaratır kendisine

motorcu dediğin her gün " abe kaç basıyo bu, kardeş ne yakıyo bunlar " sorularına sabirla cevap verir.....

Kesinlikle katılıyorum.... :thumleft:

ibanez
17 Ekim 2005, 16:41
motorcu dediğin cebinde benzin parası bile olmayan ama motoru olandır kişiliktir.en kötü ihtimalde mahallenin çocuk takımının arkadan itme gücü yardımıyla dağı tepeyi aşandır. her durumda coll tavırlarını sergilemten bir an bile wazgeçmeyendir. :pr:

RUZGARSEVDALISI
17 Ekim 2005, 16:55
Motorcu Milletin Efendisidir...

okanogur
17 Ekim 2005, 17:45
motorcu dediğin 2 teker üzerinde giden hatta arasıra tek tekere gitmeye yeltenendir.

benim motorla olmuyor ama bir oda olur :queen: :queen:

musti81
18 Ekim 2005, 00:17
motorcu dediğin 2 teker üzerinde giden hatta arasıra tek tekere gitmeye yeltenendir.

benim motorla olmuyor ama bir oda olur :queen: :queen:
bi gün denede kafanı kır

motorinn
18 Ekim 2005, 00:49
motorcu dediğin trafiği en iyi okuyan , gerektiğinde de yazandır.

rEnE
18 Ekim 2005, 12:18
motorcu biraz manyak olur. :stoopyd: :tongue2:
her şartta motoruna biner :mtnet3 .yolda gördüğü her motorcuyu ailenin bie ferdi olarak görür. :3some: her trafik kuralına uyar hatta uymayan öküzleri uyarır :rightfighter1: :rightfighter6: .(bazen bu iş hastanede bile biter) :pain10:
motoru onun en önemli varlığıdır verde bir tur atayım gibi salakça laflara sadece güler geçer :cherry:
motorcu doğa ve hayvan dostudur her ikisinide korur zarar verenlere bedelini ödetir. :leftfighter1:
lanet olsunki erkekleri çok çapkın olur. :read: :male: ::xwiiink::
:notworthy:

jameika34
18 Ekim 2005, 13:15
Motorcu Dediğin Tüm Trafik Kurallarına Uyar Ve Medeni Bir İnsan Gibi Yaşar...... :cat:

black-red
18 Ekim 2005, 13:38
motorcu dedigin her ne kadar yagmur camur dinlemese de guzel olmasini dileyerek her aksam bir sonraki gunun hava tanmin raporuna bakar :bounce: :)

motorinn
28 Ocak 2006, 02:11
yılın motorcusu seçimine yardımcı olmak amacıyla :
Güncell...

DARKDIAMOND
29 Ocak 2006, 18:12
Motorcu dediğin;Motoru olmasa bile,arabayla giderken arkasından gelen motorcuya sağa çekilip yolveren arkasındanda,"Ulan keşke bu arabayı almayıp motor alsaydım." diyendir.

Sonsovalye
29 Ocak 2006, 20:46
Motorcu DedİĞİn Her Zaman Tozu Dumana Katandir..

motorinn
29 Ocak 2006, 20:58
Büyük bir camiayı temsil ettiğinin farkında olandır:bounce:

rEnE
05 Ocak 2007, 05:08
Motorcu Milletin Efendisidir...
Mesajı yazarken yorgun,bitkin ve uykusuzdum

nedenama
05 Ocak 2007, 05:13
ahanda motor:queen:
bi bakıyım be abi .
ya da arkasından koşarsın anlamsız bir şekilde(başkalarına göre tabiki:farao: )
abi nolur bi ara gazı ver ya ...:queen: