PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : önemli Arkdaşlar Yardımcı Olun

ataemirzorlu
24 Temmuz 2008, 03:48
arkadaşlar yeni uye oldum bundan 2 hafta evel motor aldım kanuni 250R su an kaza yaptım. ayak firen yeri kırıldı birde gaz kolu kırıdldı (didondan) ama üzeindeki mekanizmaya hicbirşey olmadı bayada teleşlıyım ailemden gizli yaptırıcam motoru. kazada sadece yere düştüm arabaya filan carpmadım.şimdi trafik sigortası bunu karşılarmı bide sizce nekadar fiyatı cıkar bide nekadar zamanda olur bunlar yedek parca sıkıntısı yaşarmıyım. ilgilenirseniz sevinirim

arkdaşlar okuyan varsa cevap versin ltfn msn adresimde emirzorlu@hotmail.com yardımcı olursanın sevinirimm

ExTReMa
24 Temmuz 2008, 03:49
250R nekine? gtr mı diyosun yoksa?

ataemirzorlu
24 Temmuz 2008, 03:52
KANUNİ 250 GTR EVET nasıl yapsam su motoru hemen.bilmiyorum tamirini

Prometheus
24 Temmuz 2008, 09:21
önemli Arkdaşlar Yardımcı Olun

Önemsiz bir arkadaşım ama yardımcı olayım :P

Trafik sigortası sadece karşı tarafa vereceğin hasarları karşılar, senin hasarını karşılamaz. :cat:

DARKDIAMOND
24 Temmuz 2008, 10:18
"ataemirzorlu" arkadaşım,biraz sakinleş derim önce.Anladığım kadarıyla aile içinde kazayla ilgili problem yaşayabilirsin.Fakat kendi başına yaptırma imkanın yoksa ve aile yardımı gerekiyorsa bi şekilde anlatman gerekecek.Trafik sigortasından alamayacağın anlaşılıyor.Servis'le gidip konuş,hatta motorunu tamir için bırak.İllaki kredi kartıyla ödeme yapabilirsin.Taksit seçeneğini zorlamanı öneririm.Tahminen yaşın itibariylede kredi kartın yok gibi.Bunun sonucunda mutlaka Peder bey'in elini öpmen gerekecek gibi görünüyor:).

chopperrider
24 Temmuz 2008, 11:07
hyo gtrlerin kırılan gaz kollarının yenisi pahalıymış ama galiba döküm yaptırıp ucuza mal edilebiliyomuş. bununla ilgili bi topik vardı yanlış hatırlamıyosam. istersen forumu bi araştır bulursam linkini veririm.
geçmiş olsun.