PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : scooter far

becas_1905
22 Temmuz 2008, 03:32
:thumleft:arkadaslar ben cin harikası olan scooter a güzel bir far lambası takmak istiyorum ama bu florasan gibi olanlardan bembeyaz önerileriniz nelerdir simdiden sağolun not: adı aklıma gelmediği için florsan gibi yazdım kusura bakmayın...

alkadras
22 Temmuz 2008, 03:53
oouuvvv!! usluba bakılırsa bu başlık yine çok gürültü kopartır.. hiç bulaşmamak lazım. o dediğin zavazingin adı da zenon galiba... yamuluyorsam düzeltin

satoyama
22 Temmuz 2008, 06:16
xenon takman lazım ...........

kirki
22 Temmuz 2008, 08:45
bencem çinçon marka model scooterına orjinal zenon takma zaten kaliteli bir xenon fiyatı scooter fiyatı kadar :):):):) çakma mavi renk veren xenonlar var onlardan tak ampul üzerine mavi cam yapılmış... tanesi 3,5 ytl :)::)):)::)
tabi yinede zevk meselesi

06bluedragger
22 Temmuz 2008, 10:24
cool blue--- tak tanesi 5 ytl..

ince uzun mavi renkli ampul yandığı zaman beyaz gözüküyor ama aydınlatma yarı yarıya düşüyor..:farao:

UsTuRa
29 Temmuz 2008, 21:36
evet görüntü güzel ama aydınlatma pek iyi dğeil sabahlarıda mavi gibi görünüyor yanık değilken bende yuvarlak angel almayı düşünüyorumda monte etmekten korkuyorum kırılır fln die

mrsago
29 Temmuz 2008, 22:10
yaw boş işler inanın boş işler alıcağın xenon a balyayla pra vericeksin sonra akün kaldırmicak her ay akü değişmeye para ver ayrıca bu çakma xenon ampülleride aküyü öldrüyo bizzat şahit oldum uğraşmayın alın polis motorlarına takılan flaş çakarlardan seti 15 ytl takın kullanın zararı yok 2 aydır kullanıyorum