PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yollara Dikkat!

istanbulccc
10 Temmuz 2008, 10:01
Arkadaşlar yollara dikkat, dün işyerimden eve dönerken mecidiyeköy çevresinde köprü ve yollarda yol çalışması vardı, zincirlikuyu köprüsünden 30-40km hızla tam çıkışa hazırlanırken tam dönemeçte lastikler kaymaya başladı zor toparladım henüz 600km motosiklet tecrübem olmasına rağmen iyi toparladım ve düşmeden motosikleti kontrol altına almayı başardım, eve geldiğimde lastik'le alt grenajın birleştiği yerde asfalt dökmeden önce dökülen sıvıya benzer bir sıvıya rastladım.

Aman dikkat heryeri kazıyorlar bugünlerde ne bir uyarıcı levha ne başka birşey var.

Saygılar.

iptaluyelik02
10 Temmuz 2008, 13:11
Arkadaşlar yollara dikkat, dün işyerimden eve dönerken mecidiyeköy çevresinde köprü ve yollarda yol çalışması vardı, zincirlikuyu köprüsünden 30-40km hızla tam çıkışa hazırlanırken tam dönemeçte lastikler kaymaya başladı zor toparladım henüz 600km motosiklet tecrübem olmasına rağmen iyi toparladım ve düşmeden motosikleti kontrol altına almayı başardım, eve geldiğimde lastik'le alt grenajın birleştiği yerde asfalt dökmeden önce dökülen sıvıya benzer bir sıvıya rastladım.

Aman dikkat heryeri kazıyorlar bugünlerde ne bir uyarıcı levha ne başka birşey var.

Saygılar.
zift ya da motor yağı dökülmüş olabilir.
Sıcakta hararet yapıp,yatak saran,kol çıkaran araç motorlarında karter delinip yola yağ atmış olabilir.
Dün bi tane gördüm .

jonturq
10 Temmuz 2008, 13:18
Kesinlikle mukemmel baslik evet arkadaslar istanbul genelinde 200 u geckin noktada yol bakim ve onarim calismasi mevcut , yukarida arkadasimizda soyledigi uzre her zaman oldugu gibi yeterli uyari isaret ve isatetcileri kesinlikle 200 u askin noktada bulunmamaktadir.Lutfen ozelikle ana cadde ve yan baglanti yollarinda hizimiza ve en onemlisi virajlara'da dikkatli seyir edelim.

maxx75
10 Temmuz 2008, 14:24
evet yaa bizim buralarda da var (Bahçelievler-Yayla-Eski Londra Asfaltı-Adnan Kahveci Bulvarı) koca caddeyi komple taramışlar motosikletle bi giriyorum yola sağa sola çekmeye başlıyor...aynen bi trenin rayların üstünde gitmesi gibi çizgiler nereye giderse oda oraya gidiyor...çok tehlikeli:cyclopsan

D C R
10 Temmuz 2008, 15:01
Kazı çalışmalarının yanı sırada, bolca sulama yapılıyor...
Viraj alırken bu ihtimalide göz önünde bulunduralım... :cat:

satoyama
10 Temmuz 2008, 15:04
arkadaşlar ayrıca s.s. kullananlar çok dikkat etsin çünkü metrobüs çalışmaları dolayısıyla bariyerler nedeniyle yolda bir anda acayip daralmalar oluyo oto lar çok sıkıştırıyo onlar sıkıştırmasa bariyerler sıkıştırır ama sürat yapmayın

KARACADDY
10 Temmuz 2008, 21:40
Aman dikkat başıma geldi, briyle çarpışmışsınız gibi oluyor, yerden kalkınca :(