PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 15 ekimde bursa grubu setbaşı mahfele çaya

Sayfa : [1] 2

soparcan
10 Ekim 2005, 22:20
Evet arkadaşlar uludağ gezisini soğutmadan önümüzdeki cumartesi setbaşı mahfelde iftardan sonra uludağ gezisindeki ekiple ve daha fazlasıyla birlikte olacağız.siz bursadaki diğer arkadaşlarımızla hem tanışmak hemde hoş sohbetlere dalmak için katılımlarınızı bekliyoruz
... süprizlerde var tabiki ! :queen:

:bestmt:
Soparcan

suspectbiker
10 Ekim 2005, 22:26
geldikleri için ercüment bey ve beraberindekilere teşekkür ediyoruz bizimde planladığımız ist gezisinde görüşmeyi 4 gözle bekliyor daha geniş sayıda faaliyetlerde görüşmek dileğiyle motorlu günler
farınızda açık olsun
yolunuzda diyor
kask takmayı unutmayın arkadaşlar

suspectbiker
10 Ekim 2005, 22:33
ha unutmadan konu dağıtmıyım her hafta sonu bundan sonra gezi var unutmayın adresiniz iftar sonrası MAHVEL önü olsun bursada chopper clup dışında ikinci bir clup daha yaratalım arkadaşlar gezi, ye bekleriz

ChatnoiR
10 Ekim 2005, 22:34
aah ah nerde o eski mahvel, yandıktan sonra keyfi kaçtı oranın :pale:

soparcan
10 Ekim 2005, 22:38
biz olursak kaçmaz motoru olan olmayan herkesi bekliyoruz saat burdan ilerleyen günlerde buluşma saatinide yazacağız

suspectbiker
10 Ekim 2005, 22:40
motorlarla gelin eğlence ultimate olsun biz< gidince full oluyo
gerçi tek sorun var köşeyi dün kırdılar kepçe ile karşıya kütüphanenin oraya çekiyoz

baron985
10 Ekim 2005, 22:41
neresi orası yaw :silent:

suspectbiker
10 Ekim 2005, 22:43
yaw mahvelin karşısında şu an ne var tabiki kütüphane var oranın yanında merdivenlerin yanında koymaya yer var motorları
:pl:

ChatnoiR
10 Ekim 2005, 22:44
baron985, setbaşı köprüsünü geçince hemen sağda :wiinkk: özledim bursayı gelcem bi ara :king:

baron985
10 Ekim 2005, 22:45
ChatnoiR, bursada yani

suspectbiker
10 Ekim 2005, 22:46
aynen öle arkadaşım sşzş de bekleriz bursaya msn varsa selcuk4351@hotmail.com

baron985
10 Ekim 2005, 22:48
valla bu sezon sehir dışı geileri iptal ettim. para biriktirmem gerek yeni motor alıcam. artık ilkbahara geliriz :rendeer:

suspectbiker
10 Ekim 2005, 22:50
olsun herzaman bekleri,z

ChatnoiR
10 Ekim 2005, 22:51
baron985, olm sen en yakın zamanda bi göz dr una görün, çok çalışmaktan zorlamışın. baksana başlıkta bursa diyo koca puntolarla :sunny: vah barışım yaw ne ettin gözlerine :pale:

arkadaşlar kültürparktaki ağaçların yaprakları kızarmaya başladımı, ölüyorum ben o manzaraya :) helede serin günlerde o kızarmış yapraklı çınarların altında yürüyüş yapmak kadar zevkli başka bi şey olamaz :joker:

suspectbiker
10 Ekim 2005, 22:54
sen gel kızartırızz tabiki başladı şaka bir yana çınarlar altında yürücek insan arıyo millet emekli olunca bide soğuğu görünce gitmez oldu biz bisiklet yarışçısıyız haftada 3 4 kez gidiyoz bizde olmasak olmıcak bursada kimseden adam

baron985
10 Ekim 2005, 22:59
ChatnoiR, harbiden de yazıyomuş. napalım iş güç, yıprattı bizi :cherry:

suspectbiker
10 Ekim 2005, 22:59
allah yıprattı izin vermeyin motor yıpratsın sizi zaman iş güç değil motorcuyuz madem :cat:

e_erdun
10 Ekim 2005, 23:30
hadiyin bakalım çocuklar şöyle toparlanın bakalım nasıl oluyo toplu gezmek :cat:
bursa ekibininde toplantı
-gezi resimlerini burada görmek istiyoruz
sevgi ve saygılarımla :rendeer:

suspectbiker
10 Ekim 2005, 23:34
ercüment abi teşekkürler
gezi konusunda güzel di umarım bizle istde ii bir gezi geçirirsiniz

soparcan
10 Ekim 2005, 23:53
ercüment abi iyi kötü bizsizi uğurladık hayırlısıyla bakalım biz nasıl uğurlanıcaz :D

suspectbiker
11 Ekim 2005, 14:06
aynen kendinin olan her zaman en ii dir yada en güzeldir.
cidden inşallah rahat gitmişsinizdir ercüment abi

emre1159
11 Ekim 2005, 15:51
soparcan, arkadaşım her akşam mahfelin önündeyiz iftardan sonra sonra turluyoz

suspectbiker
11 Ekim 2005, 16:39
EVET ODA VARDI BU HAFTA GRUBUN GEZİSİNDE ZATEN ÖMERLERLE

cemo_brs
11 Ekim 2005, 18:51
tam kaç kişi geliyo yada geliceklerin isimleri nedir şopi bi de bakim

suspectbiker
11 Ekim 2005, 19:02
nereye gelicekler hafta sonu cumartes iakşamı mı ? ne sayısı P?

soparcan
11 Ekim 2005, 19:15
beyler kimin gelceği belli olmaz ama baya kalabalık olacağından eminim.ek olarak ışığı gören gelir teorisiyle(gemlikten gelirken peşimize takılan gibi geziye gelen arkadaşlar biliyor) baya bi katılım olacaktır....

suspectbiker
11 Ekim 2005, 20:28
aynıfikirdeyuim gemlik kurşunlu arasında iki arkadaş eklenmişti ve bize sorduğu soru direkt herkes birbirini tanıyomu oldu bizde eve tdedik ve ben tanımıyorum dedi ve tanışırız dememiz üzerine yıldıztepeyue kadar grupla tanışmaya geldi

bizi tanıyan tanımayan herkes davetli tanışırz

gemliklicasper
12 Ekim 2005, 15:23
beyler bunu pazar yapsaydınız bi ümit gelebilirdim cumartesi akşamları olmaz
önümüzdeki 1,5ay içerisindede ama 20 günden sonra yağmurlu olursa gelebilirim ve siz anlamadınız :) boşverin anlatması uzun olur nasıl olsa

elma
12 Ekim 2005, 15:59
İşte Bursalı'lık budur özgür ruhlar...
Bir Dünya cenneti kentimiz var, değerini bilmiyoruz...
Aynı günde dağ ve deniz kaç kentte var ?
Bir Antalya'da, bir de elbetteki Bursa'da...
Bundan böyle kar yolları kapamadıkça, yollar bizimdir...
Musty ve ben onun "elma"sı olarakdan, HYOSUNG'umuzla birlikte, rüzgarla yarışmaya, Güneş'le sevişmeye, Bursa'nın güzelliklerini yoketmek isteyenlerle savaşmaya, çevre dostu kurşunsuz benzinimizle herdem varız...

BİR KENT Kİ O
Adı; Bursa
Renkleri; gökkuşağı
Ayrıdır herbirinin anlamı...
Beyazı'nda kozasını örer böcek
Dokunur ipek ipek...
Pembesi'nde çiçekler dal olur
Şeftaliler bal olur...
Bağlarında gezer konuklar
Sarısı'nda üzüm olur koruklar...
Uzanılır serin gölgesinde
Kahverengi'nde ağaçlarda kestane...
Aksa da bugün kara yazgılı
Mavisi'nde cansuyu Nilüfer Çayı...
Tanelerde lezzet lezzet
Kırmızısı'nda Uludağ'ın kirazı...
Yeşili'nde bereket
Kutsal ovası, ormanı...
Geçmişden geleceğe taşır tarihi
Görkemli çınarları...
İşte öyle bir kent ki o
Adı; Bursa...

suspectbiker
12 Ekim 2005, 16:48
çok güzel bursanın önemini paylaşan bir arkadaşımız daha var adı ELMA memnun oldum

cumartesi toplanmanın sebebi pazar günü yapılacak gezilerin kararlaştırılmasıdır

conann
12 Ekim 2005, 17:58
Kardeşlerim keşke bende sizlere katılabilsem.Ama ben 6 aydır İstanbulda'yım ve Bursa burnumda tütüyor.Eğer bayram tatili için bir program yaparsanız katılabilirim.Motorumun
biri hala Bursa'da. :cat:

e_erdun
12 Ekim 2005, 19:14
elma yengem bu arada hoş geldin :bestmt:
şiirinde çok güzel yazmışsın
musti abime selamlar
istanbula geldiğinizde sakın bize uğramadan gitmek yok
sevgi ve saygılarımla :rendeer:

suspectbiker
13 Ekim 2005, 14:59
istanbula gelecez size haber vermicez hiç olurmu ercüment abi tabi,ki haberleşecez gezecez olmassa olmaz

cemo_brs
13 Ekim 2005, 15:07
şopar hala kimlerin geleceğini yazmadın

gemliklicasper
13 Ekim 2005, 15:15
canon bir dahakine sende bunun burasında yaza kaç ay kaldıki :) elma ablam şiirinde çok güzel anlatmısın bursayı umarım bir gün hakanı görmeye geldigimde sizleride görürüm ama bu sefer söz mangal olursa bende katılacam :) musti abime selamlar

elma
13 Ekim 2005, 17:35
Sevgili Dostlar;
Bundan böyle İstanbul'a geldiğmizde de birlikteyiz, sizler Bursa'ya geldiğinizde de ...
Ülkemiz güzel, kentlerimiz güzel, özellikle de dostluklarımız güzel...
Umalım ki bu güzellikleri bizden sonrakiler de yaşayabilsinler...

Cumartesi saat kaçta Mahfel'deyiz, iftar sonrası mı ?

suspectbiker
13 Ekim 2005, 18:08
evet iftarın hemen ardından

elma
13 Ekim 2005, 18:17
Bu akşam da Mahfel'de olacak mısınız? Gelmeyi düşünüyoruz da...

soparcan
13 Ekim 2005, 20:28
hastayım allahım yarabbim kımıldıyamıyorum her neyse cumartesi akşamı iftardan sonra setbaşı mahfelde hep beraber olacaz..hava güzel olsun başka yerlerede kaçarız hem üfff süper olur..hapşuuuu :pale: happppşuuuuuu :salut:

suspectbiker
13 Ekim 2005, 21:47
ben bu akşam gidemicem ama cumartes, kesin

e_erdun
14 Ekim 2005, 17:39
soparcan geçmiş olsun kardeşim :rendeer: cumartesine kadar düzel bak :cat:
bursa ekibininde setbaşı mahfel buluşmalarının fotolarında bekliyom burda :thumleft:

suspectbiker
14 Ekim 2005, 18:22
ok abi bende kamera götürmeyi düşünüyom belki motoru da yarın almış olurum resimleri çekerim sen merak etme abi

soparcan
14 Ekim 2005, 20:12
selçuk nerdesin bab yarın akşam saat 19:30 da ordayım ben yolu kazmışlar diyon mötörleri nereye koycaz.hoş benimki çantaya dönüşüyo ama :queen: saol ercüment abi valla banyolu motora bindim kendimi tersten gördüm bu gün daha da iyiyim.yarın çakı gibi olurum ben ölcemi bilsem çayı kaçırmam :flower: katılımlar siteden az olcak galiba

soparcan
14 Ekim 2005, 20:16
selçuk sanada darıldım valla yarın alıyon motoru heee!insan haber verir kalbimi kırdın valla

suspectbiker
14 Ekim 2005, 21:39
olum dur la ne darılması yüksek ihtimal ama %100 değil abartma alınca mudanya yapacaz ayıpsın yeterki alalım

gemliklicasper
15 Ekim 2005, 03:47
geçmiş olsun kemal kendine iyi bak havalar akşamları götü hele motor üzerinde delikanlı filan dinlemiyor ben gelemiyorum bir dahakine umarım bende yanınızda olurum orda yokum ama kalbim sizinle ercüment abinin dediği gibi fotoğrafları bekliyoruz hakan görünürlerde yok gelemiyormu yoksa mustafa amcam getiri onu nasıl olsa :)

suspectbiker
15 Ekim 2005, 15:23
gemlikli bu akşam arkadqaşımın motoru ile umnurbey köyüne geliyom hani denk gelirsek zaman geçirebiliiz az da olsa
gri mondial 150 zat mavi led var altında görürsen işaret ver

soparcan
15 Ekim 2005, 20:18
arkadaşlar mahfel işi benim aşırı üşütüp yatalak olmam nedeniyle çay partisine katılamıyorum herkeslerden özür dilerim :pr:

KurtCobain
15 Ekim 2005, 21:07
beyler 15.ekim 'de mahfel demişsiniz. yani bugun biraz önce okudum yazıyı neyse bende arkadaşlarla özgen çay bahçesine nargile keyfine gidiyoruz. gelmek isteyen varsa beklerim :cherry:

hepinize iyi eğlenceler

suspectbiker
17 Ekim 2005, 12:16
yağmur sebebi ile millet çıkmadı çıkanlarla da anlaştık zaten bir hafta soınu da dinlenelim de ondan sonra devam edelim dedik yane rahatsız 3 arkadaş var onlar ii leşsinlerde bu hafta hava muhalefeti hasta etti milleti haftaya