PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motorumu sattım arkadaşlar.

arslanfb
26 Haziran 2008, 19:51
Motorumu bugün öğleyin sattım arkadaşlar artık motorsuz motorcuyum motor
alana kadar artık gezilerde artıçıyım haberiniz olsun.Motoru sattığım arkadaşda
sitemize yabancı değilmiş Karakaçanım sağlam ellerde Aydın arkadaşım güle güle
kullanmanı dilerim ben çok keyif aldım onunla Mt ile tanıştım gezilerde beni hiç
mahçup etmedi satarken içim cızladı biraz ama yapacak bişey yok hayırlısı artık.

D3VIL
26 Haziran 2008, 20:25
hayırlı olsun hasan abi merak etme gezilere beraber gideriz benim motorda sana şöfor koltuğu hazır :)

L.SAHİN
26 Haziran 2008, 20:31
hayırlı olsn,bende daha yeni sattm motorumu bilirm nasıl bir duygudur

denizcimuzaffer
26 Haziran 2008, 20:33
Arslan FB Hasan kardeşim,

hayırlı uğurlu olsun:rendeer::cat: Alana da hayırlı gelsin kazasız belasız kullansın. Sen de umarım en kısa zamanda gönlündeki motora kavuşursun:cat: Bundan kelli benim artçım olabilirsin:P

ozaktasi
26 Haziran 2008, 21:31
Daha iyisini alırsın inşallah...Daha mükemmelleri nasip olsun

arslanfb
26 Haziran 2008, 22:07
hayırlı olsun hasan abi merak etme gezilere beraber gideriz benim motorda sana şöfor koltuğu hazır :)

Eyvallah Ozanım saol o koltuk sana yakışır en kısa zamanda yeni motorum ile aranızda olucam inşallah.

Arslan FB Hasan kardeşim,

hayırlı uğurlu olsun:rendeer::cat: Alana da hayırlı gelsin kazasız belasız kullansın. Sen de umarım en kısa zamanda gönlündeki motora kavuşursun:cat: Bundan kelli benim artçım olabilirsin:P

Sevgili abim Mızaffer bundan kelli gezi neyim olunca eylem yenge yoksa koltuk rezerve o zaman saolasın canım abim.

Daha iyisini alırsın inşallah...Daha mükemmelleri nasip olsun

Amiiinn Abiciğim çok teşekkür ederim inşallah daha iyisini alıcam kısmetse.

DARKDIAMOND
26 Haziran 2008, 22:11
İkinizede hayırlı olsun Hasan kardeşim.Benimki daha duruyor ama geçen gün birisi almak için teklifte bulundu,o bile bi tuhaf yapıyo insanı.Biraz anlıyorum seni.Daha iyisi nasip olur inşallah:cat:.

arslanfb
26 Haziran 2008, 22:15
İkinizede hayırlı olsun Hasan kardeşim.Benimki daha duruyor ama geçen gün birisi almak için teklifte bulundu,o bile bi tuhaf yapıyo insanı.Biraz anlıyorum seni.Daha iyisi nasip olur inşallah:cat:.

Oğuzcuğum saol vallahi geçen hafta ilanı verdim 8 kişi aradı ama Aydın arkadaşa nasip oldu sorma verirken çok tuhaf oldu ilk göz ağrımdı Karakaçan.

antientel
26 Haziran 2008, 22:20
Hayirli olsun......ins. gonlundeki yol arkadasina sahip olursun abi!

HeadbaNgeR
26 Haziran 2008, 22:25
darısı başıma............

babaçi
26 Haziran 2008, 22:32
Motorumu bugün öğleyin sattım arkadaşlar artık motorsuz motorcuyum motor
alana kadar artık gezilerde artıçıyım haberiniz olsun.Motoru sattığım arkadaşda
sitemize yabancı değilmiş Karakaçanım sağlam ellerde Aydın arkadaşım güle güle
kullanmanı dilerim ben çok keyif aldım onunla Mt ile tanıştım gezilerde beni hiç
mahçup etmedi satarken içim cızladı biraz ama yapacak bişey yok hayırlısı artık.

hasanım hayırlı olsun alanada satanada:rendeer:

arslanfb
26 Haziran 2008, 23:04
hasanım hayırlı olsun alanada satanada:rendeer:

Saol Coşkun inşallah yeni motorla aranızda olucam.

digi_boy26
26 Haziran 2008, 23:54
valla ben satarken hiç içim acımadı :queen: çünkü daha iyisini aldım ondan heralde :queen: :queen:

busihido_kadir
27 Haziran 2008, 02:13
Alanada ,Satanada

Hayırlı olur İnşallah:rendeer:

cakalaz
27 Haziran 2008, 14:11
Hayırlısı olsun arkadaşım :) ben de 4 gün önce sattım :) :rendeer:

Ümit
27 Haziran 2008, 14:35
Hasan hocam , yenisi için herhangi bir çalışma var mı?
En azından kafanda bi fikir var mı?
Ya da motoru satmanda aile halkının bi parmağı var mı? :P
Tam gezip tozma zamanı geldi sen ufaklığı elden çıkardın.. Çok beklemeyiz inşallah..

arslanfb
28 Haziran 2008, 01:09
Hasan hocam , yenisi için herhangi bir çalışma var mı?
En azından kafanda bi fikir var mı?
Ya da motoru satmanda aile halkının bi parmağı var mı? :P
Tam gezip tozma zamanı geldi sen ufaklığı elden çıkardın.. Çok beklemeyiz inşallah..

250 cc için çalışmalara başladım Ümit senelik izin öncesi satmaya karar verdim ainden tek sebeb
vitesliye geçiş zamanı geldiği içindi ailem saolsun her zaman arkamdalar yenisi için de destek oluyorlar
kısmet artık bakalım.Gezilere bir süre artçı takılıcam artık bir alan olur elbet.

erdincpolat
28 Haziran 2008, 10:16
komşuu hayırlısı olsun ne diyim walla görünce üzüldüm yaaa artık kısmetse 250 cc diyosun hadi şimdiden yeni motorun içinde hayırlı olsun diyelim

iyimser
28 Haziran 2008, 10:41
selam dosdum sattına üzüldüm ama sana yenisi 2008 bir şhadw 750 yakışır :cat:kolay gele