PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : VFR800 Hava Filtresinde Fare Çıktı!

Sayfa : [1] 2

Gürkan Anbarlı
15 Haziran 2008, 16:00
Mike Roughton 'ın sahip olduğu ve kış uykusuna bıraktığı Honda VFR800 model motosikleti, Weymouth 'da ki Full Throttle Motorcycles 'a bakım için gönderilince hava filtresine yerleşmiş fare ortaya çıktı.

Garajın sahibi Ali ve Lloyd Bethell, daha evvel böyle bir durumla karşılaşmadıklarını belirtirken benzin deposunu kaldırmaları ile beraber gördükleri yiyecek stoğu ile şaşkına dönmüşler.

http://img110.imageshack.us/img110/1513/hondavfr800mouseairbox1vk9.jpg

http://img246.imageshack.us/img246/1222/hondavfr800mouseairboxbbx8.jpg

Kaynak : MCN (http://www.motorcyclenews.com/MCN/News/newsresults/mcn/2008/June/9-15/june1308honda-vfr800-mice-airbox/)

Gökhan
15 Haziran 2008, 16:02
puhahahahaha:queen:

Daha önce arabaya girenini duymuştuım ama motora girmesi gerçekten ilginç. Hava filitresinde ne arıyordu acaba:mrgreen:

emin_arikoglu
15 Haziran 2008, 16:03
haydaa şu işe bak :) resmini görmesem inanmazdım valla :)

Seda
İğrenç bişey yaaa. İnsanı kendi motorundan soğutur bu meret ..

efendy_iso
Fare mekanı kurmuş,arada alemde yapıyodur ,çok şaşırdım hayret bişey yaaa,acaba faredemi motosiklet tutkunu:cherry:

mondializzet100
15 Haziran 2008, 16:05
:queen: ::dalga::

emin_arikoglu
15 Haziran 2008, 16:09
İğrenç bişey yaaa. İnsanı kendi motorundan soğutur bu meret ..

aynen bencede, o motor benim olsaydı hemen temizletip satış ilanını verirdim.

Fare mekanı kurmuş,arada alemde yapıyodur ,çok şaşırdım hayret bişey yaaa,acaba faredemi motosiklet tutkunu:cherry:

hız tutkunu bir fare, speedy gonzales in akrabasıdır kesin :mrgreen: bide vfr800 aşağısıda kurtarmıyor heralde :)

Gürkan Anbarlı
15 Haziran 2008, 16:11
Filtretouille (2009)
(Fil - tr - e - too - ee)

Ramiz adındaki bir fare, ailesinin tüm istemeyişi ve bir fare olarak yapılması imkansız olmasına rağmen, sanayide büyük bir kaportacı olma hayalleri kuruyor. Kader Ramiz'i İstanbul'un kanalizasyonlarına attığında, Ramiz kendini bir motosiklet garajının altında buluyor ve uzun süredir ellenmediği belli olan güzel görünümlü bir motosikletin içine yerleşerek kışı geçirmeyi hedefliyor. Hoşlanılmayan ve hatta kesinlikle istenmeyen bir misafir olmanın getirdiği tehlikelere rağmen, Ramiz'in kaportacı olma arzusu ile memlekette fındık bırakmayacak derecede olan açgözlülüğü birleşince Ramiz kış bitmesine rağmen yerleştiği yerden çıkmıyor.

Ramiz; kurduğu hayalini gerçeğe çevirip hayattaki arzusunu gerçekleştirmek ya da bir fare olarak tüm yaşamını geçireceği eski hayatına dönmek arasında zor bir tercih yapmış ve yakayı eline verene kadar bu tercihini uygulamıştır :queen:

yukarıda ki hikayede adı geçen isimler ve yerler tamamen hayal ürünüdür.

muratgergerli
15 Haziran 2008, 16:11
Tokat yemiş gibi şaşkınım şuanda..:cyclopsan
Hayret bişey..Hayret ki ne hayret..:silent:

Gökhan
15 Haziran 2008, 16:14
Filtretouille (2009)

Ramiz adındaki bir fare, ailesinin tüm istemeyişi ve bir fare olarak yapılması imkansız olmasına rağmen, sanayide büyük bir kaportacı olma hayalleri kuruyor. Kader Ramiz'i İstanbul'un kanalizasyonlarına attığında, Ramiz kendini bir motosiklet garajının altında buluyor ve uzun süredir ellenmediği belli olan güzel görünümlü bir motosikletin içine yerleşerek kışı geçirmeyi hedefliyor. Hoşlanılmayan ve hatta kesinlikle istenmeyen bir misafir olmanın getirdiği tehlikelere rağmen, Ramiz'in kaportacı olma arzusu ile memlekette fındık bırakmayacak derecede olan açgözlülüğü birleşince Ramiz kış bitmesine rağmen yerleştiği yerden çıkmıyor.

Ramiz; kurduğu hayalini gerçeğe çevirip hayattaki arzusunu gerçekleştirmek ya da bir fare olarak tüm yaşamını geçireceği eski hayatına dönmek arasında zor bir tercih yapmış ve yakayı eline verene kadar bu tercihini uygulamıştır :queen:

:queen::queen::queen::queen:

emin_arikoglu
15 Haziran 2008, 16:14
Filtretouille (2009)

Gürkan abi helal olsun valla, muhteşem bir senaryo, serinin devamını heyecanla bekliyoruz, ramiz motor bloğunda, ramiz kaskta gibi :mrgreen:

dynner
15 Haziran 2008, 16:15
Yiyecek stogundaki o görüntüler tam olarak ne?

B.m.O
15 Haziran 2008, 16:15
Speedy Gonzales'tir o..

Hızlı yaşar kendileri.. :queen:

http://www.loe1000.org/speedy_gonzales_pose.gif

arslanfb
15 Haziran 2008, 16:19
Eee motor tutukusu hayvana neler yapmış yemeğini bile yanına almış motorla yatıp motorla kalkmış:mrgreen::mrgreen:

Seda
15 Haziran 2008, 16:19
Ramiz'in hikayesine çok güldüm yaaa :mrgreen:

Ama yine de olmuyor, şirinleşmiyor. Bunca yıl her türlü fare çizgi filmi, animasyonu izledim, karikatürlerini okudum, hatta gerçeklerini gördüm ama hiç birinin kusuru bu kadar büyük değildi. Hem motosiklete girmiş, hem Honda'ya girmiş utanmadan, hemde bnm çok sevdiğim VFR'ye yerleşmiş. Kabahati büyük pis Ramiz :farao:

okayyorukcuoglu
15 Haziran 2008, 16:20
hayvanın zoruna bak :cyclopsan şok oldum hayret bişiya kapan kurmak lazımmıştı resmen stok yapmış kışa pahalıya satacak herhalde :P

PIERzig
15 Haziran 2008, 16:25
Fare de amma ganimet yapmış:P

gokhan_307
15 Haziran 2008, 16:34
Artık Honda, VFR'de hava filtresinin oraya bi fare kapanı koyar standart olarak:P:queen:

yürekçe
15 Haziran 2008, 16:56
Filtretouille (2009)

FLAŞ!!!! FLAŞ!!!! FLAŞ!!!!

VFR800 Hava filitresinde yakayı ele veren fare aynı zamanda stokçuluk, karaborsacılık, filitrelenmiş hava kaçakçılığı ve sık sık ghostmonkey sıfatı altında trafikte korkular saçan azılı cardon, avukatlarının aracılığıyla yaptığı açıklamalarda " pişman değilim, yine olsa yine naked motorlarda aynı eylemleri gerçekleştireceğim" dedi. bölgede yapılan aramalarda çok sayıda fare deliğine gizlenmiş mühimmat ve motosiklet parçaları bulunmuş ve imha edilmiştir. bu arada resmi olmayan kaynaklara göre mahallenin kedilerinden mırnav'ın uzun süre önce ortadan kaybolma sebebinin de GHOSTMONKEY Ramiz olduğu tahmin edilmekte ve olay yetkili servise intikal ettğiğinden dolayı konu hakkında herhangi bir resmi bilgiye doğrudan ulaşılamadığı bildirilmiştir.

sıcak gelişmelerle karşınızda olaciiizz :wiinkk: bizi dikizlemeye devam edin :queen:

emin_arikoglu
15 Haziran 2008, 17:38
FLAŞ!!!! FLAŞ!!!! FLAŞ!!!!

VFR800 Hava filitresinde yakayı ele veren fare aynı zamanda stokçuluk, karaborsacılık, filitrelenmiş hava kaçakçılığı ve sık sık ghostmonkey sıfatı altında trafikte korkular saçan azılı cardon, avukatlarının aracılığıyla yaptığı açıklamalarda " pişman değilim, yine olsa yine naked motorlarda aynı eylemleri gerçekleştireceğim" dedi. bölgede yapılan aramalarda çok sayıda fare deliğine gizlenmiş mühimmat ve motosiklet parçaları bulunmuş ve imha edilmiştir. bu arada resmi olmayan kaynaklara göre mahallenin kedilerinden mırnav'ın uzun süre önce ortadan kaybolma sebebinin de GHOSTMONKEY Ramiz olduğu tahmin edilmekte ve olay yetkili servise intikal ettğiğinden dolayı konu hakkında herhangi bir resmi bilgiye doğrudan ulaşılamadığı bildirilmiştir.

sıcak gelişmelerle karşınızda olaciiizz :wiinkk: bizi dikizlemeye devam edin :queen:

heyecanla bekliyoruz valla :mrgreen:

limp65
15 Haziran 2008, 17:52
tuzlu fıstık bira ortamı hazırlamış hayvan kendine:)

celıl ybr
15 Haziran 2008, 18:04
çok süper yaa :queen::queen:

barannet
15 Haziran 2008, 19:04
yani birde motora yaklaşan ,selede uyuyan kedilere kızarız çare ararız. selesinde kedi uyusaydı bir tane fare bile yaklaşamazdı motora.:P

busihido_kadir
15 Haziran 2008, 19:28
acayip igrenc ve komık bır topıc olmus

(igrenç kelımesi fare için)

Ömercik
15 Haziran 2008, 19:33

+1 +1 +1 +1 +1 +1 +1 +1
:cat::cat::cat::cat::cat:
:queen::queen::queen::queen::queen:

Sj's
15 Haziran 2008, 19:36
iyi gene garajda piizleniyoken yakalamamış sahibi :mrgreen:

Carcharoth
15 Haziran 2008, 19:37
:)) Amma çok yiyecek biriktirmiş be :) Komedi yahu

İHTİYAR
Hıııh:cherry:

Tatlı su motorcusunun hali,

Motor dediğin yol yapar,

Yapamazsa olacağı bu.....
---------------

Şaka bir yana son 1 yılımın en az 250 günü otellerde geçti,
İlk işim dönüşte dükkana uğrayıp motorumu kontrol etmek olacak.:queen:

denizcimuzaffer
Hehehehe şahane olmuş yaavv:mrgreen:

Motor da FISTIK gibiymiş bu arada:P

alperiz
15 Haziran 2008, 19:39
harbi çüş dicem afedersiniz arkadaşlar :D

okayyorukcuoglu
15 Haziran 2008, 19:42
:)) Amma çok yiyecek biriktirmiş be :) Komedi yahu

farelikten çıkmıştır o bence kedi kadar falan olmuştur hayvan tam rahatına ve hıza düşkün bulmuş temiz havayı oh nan fareler bile hondaya bini ya biz çin çan çonu bırakamadık

tugcetugce
15 Haziran 2008, 19:49
Filtretouille (2009)

Ramiz herşeyimizsin...:cherry:

SilentScream
15 Haziran 2008, 19:50
ramiz iyi yere tükkan açmış tebrik ediyorum kendisini , akıllı bi fareymiş :)

alper_satriani
15 Haziran 2008, 20:14
fare de mutluluğu nerede yakalayacağını sonunda anlamış. :)

asm
15 Haziran 2008, 20:53
Kuyruğunun sığdığı yere girer derler fare için.

Kullanılmayan yerleri kendine mekan edinirler belli bir süre sonra.

Uğranılmayan bir evdeki koltuk döşemelerini paramparça edebilir,içine yiyeceklerini doldurabilir bu ufak canavarlar. (tuvaletide,oturma odasıda aynı yerdir!)

Hele lağım faresi diye bir tür vardır ki onun girdiği yeri ben anlatayım,ne de siz oraya girin :)

VFR'yi rezil etmiş hakkaten bu fare.

"Manda yuva yapmış söğüt dalına" hesabı "fare yuva yapmış motora" (inanması güç!)

adameus
15 Haziran 2008, 21:09
adam oraya onlari nasil sokmus anlamadim

Seda
16 Haziran 2008, 02:07
oh nan fareler bile hondaya bini ya biz çin çan çonu bırakamadık

Çok güldüm buna yaaaaaaaaa ::koop:: ::koop:: ::koop:: ::koop:: ::koop::

Fare bile olsan kısmetli olucan demekki :cherry: Darısı da sizin başınıza artık, hemde sadace hava filtresi değil hepiciği :thumleft:

yürekçe
16 Haziran 2008, 02:19

işin bir de şu tarafından düşünün, hangi çerezçinin deposuna girip de ordan getirmiş bu kadar fıstığı???? yaniiiiiii, fıstık torbasından çıkacağına motordan çıksın daha iyi mi kötü mü sizce?:silent:

Seda
16 Haziran 2008, 02:22
Benim motorumdan çıkmasın da sizin fıstığınızdan çıkabilir :cherry:

SeRHaTeKiNci
16 Haziran 2008, 02:24
hız tutkunu bir fare, speedy gonzales in akrabasıdır kesin :mrgreen: bide vfr800 aşağısıda kurtarmıyor heralde :)

Puhahahahaaaa... ::koop::

s3ns4t10n
16 Haziran 2008, 02:26
Abi resmen yerleşmiş Yaa :mrgreen:

kuyucadısı
16 Haziran 2008, 02:31
ramisin resmi yokmu deşifre edelim suçluyu :P
diğer fareciklerinde benzerlikten başı yanmasın :queen:

THE_LANCET
16 Haziran 2008, 02:35
Yorumlar çok hoş. :) Fare iyiki yer açacam diye filtreyi kemirmemiş. :)

E.Gülbeyaz
16 Haziran 2008, 02:44
zuhahah koptum yha... :mrgreen::queen:

Arap Kadri
16 Haziran 2008, 03:02
oohhhaaanesssbbeerrggeerrr bu ne leemmm

Endurocu01
16 Haziran 2008, 10:52
sabah sabah koptum,ramis bu kışı nerde geçirecek merak ettim:queen:

halis
16 Haziran 2008, 11:59
sabah sabah koptum,ramis bu kışı nerde geçirecek merak ettim:queen:

ramiz en son duydugum gecen bir kırmızı motorla ankaraya tasınmış orda şimdilik biryere sıgınmış niyeti mavi bir motora yerleşmekmiş :queen::queen:

Gökhan
16 Haziran 2008, 12:10
Şu motorun degerini fareler bile anladı da bizim siyasiler anlamadıya ona yanıyorum:pr:

Önümüzdeki seçimde oyumu farelere vercem:P

VaScO1925
16 Haziran 2008, 12:15
Şaşırdım :O buney yaa gerçekmi ki alla alla

zenon
16 Haziran 2008, 12:24
Teknik servisolarak çalışırken bir seferinde bir kasanın icinde fare yuvası bulmuştum :S iğrencti :-|