PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : bu fiyata bu motorlar deniyor ama???

lucky
03 Ekim 2005, 04:34
arkadaşlar belki haberiniz vardı belkide ben şu an sazanlık yapıyorum....ama forumda bakındım bulamadım böle bişey...linke bir göz atın derim ben. http://www.alalimsatalim.com/displayilan.asp?id=58903

BrendD
03 Ekim 2005, 06:28
Arkadaş bu motorlar 50 cc ve taklit modeller..

Olcay Avşar
03 Ekim 2005, 08:48
Normal bir boyutta değil zaten, küçük bişey bunlar. Sirkecide 1.100-1.200 YTL ye alabilirsin. Ama 8 yaşından büyüksen binemezsin, o kadar küçük yani. Şöyle söyliyeyim, motorun boyu diz kapağına kadar bile gelmiyor.

Makine
03 Ekim 2005, 09:33
Bizim orda küçük bir çocuk (8-9yaş) arkadaşınıda arkaya bindirmiş gezip duruyordu. Küçük bir cross motoruydu. Bayağı şeker birşey ama yetişkin süremez.

Görüşmek üzere.

transalp650
25 Şubat 2006, 19:07
Bir arkadaşım JAPONYA,da orda bu motorları modifiye edip yetişkinler
biniyomuş modaymış
Oranın serseri gurubu hurdalıkta başka ülkelere satılacak motorları alıp toplayıp
modelini şeklini cc sini degiştirip sırf polis peşlerine takılsın diye kulak yırtan eksozlarıyla polis merkezinin önünde turlayıp yollarda terör estiriyorlarmış..
50cc dahil .. Bide japonyada polis hız limiti neyse o süratta gitmek zorunda ve 2 tane kırmızı ışıkta geçebiliyormuş 3 yanınca beklemek zorundaymış.
Orda en sorunlu millet türkler imiş
En basit para kazanma 20 30 saniyede meşrubat dolaplarını soyma tabi şöförü bizlerden miş..

ameruz
25 Şubat 2006, 19:55
:pale: küçük şeylere bayılırım kesin alırdım [eğer yeteri kadar param olsa idi]:pale: